Dva roky svoji - ako sa majú nevesty 2017?

Profilova fotka
Milé manželky, ktoré ste sa vydávali v roku 2017, ako sa máte po dvoch rokoch manželstva? Dúfam, že ste minimálne tak šťastné, ako som ja s manželom, aj keď sme stále dvaja. Dôležité je, že sa ľúbime, dokonca viac. Ďakujem za Vaše odpovede.
Odpovedať
mame sa takisto uzasne :) nech si kto chce kolko chce hovori ze manzelstvo je iba "formalita", alebo "papier", obaja sa zhodneme ze nas to omnoho viac spojilo a prinieslo nam take dake neopisatelne puto.. takisto sme zatial len dvaja, ale uzivame si tento bezdetny zivot naplno, aby sme si raz mohli potom uzivat aj ten zivot s detmi a nebolo nam luto ze sme nieco nestihli :)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to supeeeeer :-) Manželstvo pár zmení, ale v našom prípade, našťastie, k lepšiemu :-) Už nie sme dvaja, sme svojou súčasťou. Tiež sme stále dvaja, ale snažíme sa o prírastok. Prirodzene však nie, podstupujeme IVF, tak snáď sa nám konečne podarí. Inak prežívame každý deň s radosťou, cestujeme a užívame si radosti aj prekážky, pred ktorými sa ocitneme ♥
Odpovedať
Profilova fotka
My sa máme super, milujeme sa čoraz viac, bývame vo svojom bytíku a čakáme na október, kedy sa nám má po 2 nevydarených pokusoch narodiť naše vytúžené bábätko ❤ tak hádam všetko dobré dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monol Presne, aj my si užívame život bez detí. Teda nie, že by sme nechceli, veľmi po nich túžime, ale jednoducho sa nám nedarí A tak žijeme jeden pre druhého.
Odpovedať
Profilova fotka
@juliana1911 Zo srdca Vám prajem krásne, zdravé bábätko.
Odpovedať
Profilova fotka
@snubenka75 Ďakujeme ❤
Odpovedať
My si dokoncujeme spolocny domcek a tiez sme stale len dvaja. :) Ja uz by som dieta chcela, ale momentalne nie sme na jednej vlne v tomto. Tak budujem pomaly karieru a dufam ze coskoro sa dockam aj babatka :)
Odpovedať
Aj my sa mame skvelo :) tak isto zatial len dvaja, ale deti urcite chceme mat :)
Odpovedať
@aikyna @fokuska ... ako casto bojujete s otazkou kedy bude dieta ? my mame 3 mesiace po svadbe a už sme bombardovany otazkami a samozrejme poučnymi rečami ako nemame cakat..mame 25 rokov a chceme stavat dom :D už neviem ako slusne na tuto otazku odpovedat.
Odpovedať
Profilova fotka
@dendula93 povedz najprv zázemie potom dieťa... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dendula93 och, toto poznám, po svadbe sa to furt niekto pýta, je to veľmi netaktné, hlavne od skoro úplne cudzích ludi, ktorých do toho fakt nič nie je...
Odpovedať
@dendula93 och stale. a ktomu som trochu pribrala tak si vies predstavit tie pohlady na brucho a tak :D hlavne vsetky moje kamaratky maju uz po dve deti v mojom veku (27) lebo pomaly nikdy nepracovali alebo nechodili na vysku, uprimne som si uvedomila ze sa im zacinam vyhybat lebo nemame zial velmi spolocne temy uz. No ale ja vzdy len s usmevom poviem ze na to treba dvoch a ze este ani to byvanie nemame poriadne :) a tym aj trochu naznacim kde je problem ale nerozvijam to viac. Vacsinou potom uz nikto neriesi :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dendula93 Casto a niekedy to zaboli - ale nikto netusi co za tym je, ci sa cielene dietatu vyhybame, ci sa snazime a nedari sa, ci mame este ine plany. Nevysvetlujeme to nikomu, deti urcite chceme mat, na otazku "kedy?" nemame odpoved - vzdy odpovieme, ze to ani sami nevieme kedy.
Odpovedať
Profilova fotka
Tie dva roky ubehli ako voda, ale máme sa skvelo. Veľmi sme si užili manželský čas zatiaľ, niekedy si aj povieme, že aké krásne manželstvo máme, no je pravda, že stále na tom pracujeme, aby bolo také krásne. Trošku sme pocestovali, užili si jeden druhého a rozhodli sa, že je čas na tretieho do partie. Síce nám to trošku trvalo a prvý pokus nevyšiel, no už zopár týždňov sa ma druhý pokus drží ako kliešť, tak veríme, že teraz sa už nepustí :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?