Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • scarlet ja uz som sa potesila, ze ides potvrdit nejake tie dve ciarky 😉
    zuzi tak sa pekne liec, moze to byt viruza, ta by mala rychlo prejst.
    jani ta sobota plati?

• bre ranko 🙂

• bre ranko vsetkym.. fifi, co nove? 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte 🙂

• bez ahoj, tak co nepridete ani do Tatier? 😉

• sisi: nova asi crevna viroza, citim sa pod psa 😠 inak po starom, bezny pracovny a skolsky zivot a samozrejme nic nestiham 😞

• uf, s tou crevnou virozou som si tiez prezila svoje 😛 .. skoro sa vyliec 😵

• silvi velmi radi, len neviem kedy 😛
    baby uz mi zacina lepit na statnice.. nehovoriac o tom, ze miniem celu dovolenku koli tomu
    zuzi ja som to vravela.. viroza je svina.. inak teraz je aj dost salmonely, mama ma uz 3 ci 4 epidemiu za mesiac a nevedia zistit z coho

• Dobre ranko. Nase auticko uz je opravene. Ma nove svetielka a velmi sa z toho tesi 😃
    Dnes mam pol dna dovolenky, tak na obed padam domov.

• bez..tak si tam v tatrach nejaky vikendik naplanujte..potom sa tam mozme stretnut 😉
    Statnice su ako maturita..daju sa prirovnat k plotu..ak ho nepreskocis, prehodia ta..! 😃 😃 😃

• hm, nieco je vo vzduchu... 😐 bez, ja mam teraz tiez samu skusku na skuske, takze si viem predstavit, ako ti je pred tymi statnicami 😠 😦 musime to zvladnut.
    janne: zavidim dovolenku, ja dnes o.i. musim aj do skoly 😠

• Ja mam tiez teraz skusky. V pondelok jednu a asi aj druhu, este neviem, musim zistit.

• jani parada.. tak to potom nebola az taka velka skoda, ze uz mas auticko opravene 😉
    silvi u nas to vobec neplati.. 😛 na statniciach vyhadzuju jedna radost
    ja dnes koncim 14.00 a vypadnem do mesta pobehat obchody.. som zistila, ze uz asi 3 mesiace som nebola v meste, hlavne ze tu robim

• No bez ja asi aj dlhsie som nebola v meste. Aj som rozmyslala, ze zbehnem dnes, ale ked ja ani neviem kam.

• no bez, o tom mi hovor, som v centre a nestiham chodit do mesta taktiez vobec... a to o mesiac su vianoce a este netusim, co kupime pod stromcek rodine 😦

• Sponzor fóra
  • jani ked chces mozeme vybehnut spolu.. ja sa chcem prejst popri divadle, cez stare mesto hore na obchodnu..
    zuzi sak minuly weekend som bola sokovana u vas v ziline.. hordy ludi vo vsetkych obchodoch.. uz zacina vianocna panika

• Fifi nerob si z toho stres. Zdaleka niesi jedina kdo nevie co kupit. Ani neviem kedy to pojdem kupit.
    A vraj sviatky radosti a pokoja. No neviem, ja sa vzdy poriadne nabeham a narozculujem 😦

• baby vcera mi svokor poslal dobre recepty na take vselijake male vianocne pecivko chcete? poslem?

• Jejda bez to by si mohla. Ja sa chystam dnes piect. 🙂

• jani mam tvoj mail?

• zuzi jasne, posli..mozme vymenit..aj ja mam zbierku vianocnych receptikov 😃

• Bez, ja si prosím. Mail máš v IP 😵 .
    Ináč, ja mám tiež všeličo v PC 🙂 , ak niekto by mal záujem 😉
    Konečnee piatok 😵

• bezaz: aj mne posli 😃 mail na mna mas?

• Janne, prišli? 🙂

• iwi, aj mne posli, mail dam do IP 😃

• jasne poslem.. silvi mam na teba mail? 😮

• Iwi prisli, dakujem. Idem tlacit 😉 Nech aj kopirka ma dnes nejaku robotu 🙂

• Janne, len aby si ju nezadrela 😃 .
    Fifi, poslané 😉

• Veru dost toho je. Mas nieco z toho aj odskusane? A vies odporucit?

• diki babule, mozno sa necham inspirovat 😵 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém