Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • janne, doslo? 😉

• Bez, diky 😵

• Prislo. Veru ta smrt v sedle 😃

• Sponzor fóra
  • Este som to nechutnala, ja pivo nemusim 😛 😃 😃 😃

• Ani ja a po vcerajsom elixire tuzby uz ani konak nemusim 😛

• Poznate niekto kolacik marlenku Chystam sa ju robit na vianoce medovo orieskovu...mnam..to zasa pojdu kila hore 😬 😠

• Baby a nejaky osvedceny recept na bravcove maso? V sobotu pride svokor, tak nech mu chuti 😵

• janne, a co konkretne by si chcela z bravcovinky? doma mam skvely recept, neviem ho spamati, ale je super 😛 je to take mnam sote, ale musela by si ho nalozit uz dnes...

• No nieco take. Ved dnes by som to nalozila. Tak napis aspon priblizne. Trochu ho ked tak dotvorim 😉

• juj, mam napad, napisem mojej sestre, ona by mala byt doma, nech mi ho hodi do mailu a ja tii to preposlem 😛 je to fakt dobrota 😉

• Dakujem 😃 😃 😃

• Janne, no veľmi nie, ja zatiaľ len skúšam 😃
    Bez, neposlala si mi to vianočné pečenie 😞 .
    Janne a aký bol elixír túžby? 😛 😬

• No po vypiti som tuzila uz len po posteli 😵
    Bez ani mne si neposlala 😞

• janne, segra pracuje 😠 ona chodieva do prace aj neskor, ale dnes uz isla skor... hm, rozmyslam, ako to urobim... v kazdom pripade ti ho poslem aj vecer, mozes skusit inokedy spravit mnam masko, je to nenarocne a vyborne 😛 posli mi na seba mail

• Zuzi, môžeš ho potom poslať aj mne, keď budeš posielať Janne? 😉 Ď

• Sponzor fóra
  • jasne Iwi, poslem, ale az vecer zrejme, spamati ho neviem - je to take pacovane masko v mnam pace, nakrajane na drobne kusky ako sote, ktore musi v tom pace postat aspon jednu noc a potom sa klasicky opeka na panvici - je skvele 😛

• fifi, aj ja sa hlasim.. 😉
    Ja mam rada z bravcoveho budapestiansky rezen..mnam 😛

• ok, Sisi, posli maila do IP 🙂

• Sisa tak hod budapestiansky. Skusim ten.

• ahojte babule
    bez ano sobota plati budem tam medzi 9.30 a 10.00, ja // tak skoro nepotvrdim lebo sa teraz nesnazime a ani sa nebudeme najskor vo februari marci zacneme 😞

janne pls vyzna sa tvoj muzik aj v autoelektrike?

• Hlavne v elektrike. Ale aj mechaniku sa uz naucil 🙂

• Fifi, nevadí že až večer, pozriem aj tak v pondelok 🙂

• janne a peugotiky tie vie?? ja len ze by som mala pre neho pracu na nasom afte ak by som ta mohla poprosit 😬

• No ale mi povedz, ze co a kedy to chces 😉

• janne musim terminy skonzultovat s manzelom, ja idem totiy o 2 tyzdne na PN, ale trebalo by mi mrknut elektricke ovladanie okna na strane sofera, dole sa da v pohode ale ked ide hore tak vzdy ide len par cm a potom musim vzdy nanovo stlacit tlacidlo cize ho dam hore tak na 10 stlaceni a potrebujem este kuknut ovladanie kurenia/ventilatora vnutorneho, ten zas ide iba ak je rozsilneny naplno

• babule nepreslo vam to? som posielala este 8.20.. tak skusim este raz..
    tie nakladane rezne mam rada, lebo vydrzia aj tyzden v chladnicke a vzdy cerstve vyprazim

• Masko nakrajat ako na rezne, osolit, okorenit, naklepat. Obalit v hl. muke a v rozslahanom osolenom vajicku. Narychlo ich opiect na panvici v troske oleja, aby vajicko chytilo zlatu farbu a upecene poukladat do zapekacej misy (janskeho skla). A teraz 2 varianty:
    1.) Do panvice v ktorej sme piekli rezne, dame osmazit asi 3-4 vacsie nakrajane cibule (podla mnozstva reznov), a 3-4 struciky cesnaku nakrajane na platky.. Po osmazeni zalejeme tym vacsim paradajkovym pretlakom, alebo drvenymi paradajkami, znova osmazime a zalejeme asi 3dcl vody..Nechame chvilu povriet, vylejeme na maso a dame zapiect. 😉
    2.) Druha varianta je ta ista, len do cibule dam este aj malu flasticku leca.
    Dobru chut 😃

• Bez nepreslo 😞
    Sisa dakujem, asi skusim. Len ma trochu odradza ten pretlak. Je to tam dobre?

• sisula to vyzera byt dobrucke, uz to mam aj ulozene v PC 😉

• scarlette, tak sa ozvi buduci tyzden. Ked skonzultujes s manzelom 😉
    Baby uz len 2 hodky a padam 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém