Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Dakujem, ja kuchtim rada.. este som zabudla povedat, ze naj su k tomu zemiakove pusinky.. ;-) Janne, ten pretlak tam nemusis davat, ak davas leco, ale ja to tak mam rada.. To masko je potom chutnejsie a stavnatejsie ;-)
Odpovedať
janne dakujem :-) a slepo zavidim ja dnes sluzim od 14:00 do 22:00 :-|
Odpovedať
ja este 4 hodky..sa tesim, ze je piatok..Uz viete darceky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: mne recepty dosli, aj iwuskine :-D :-D sisi: taky reznik isto skusim :-p ako dlho to zapekas?
Odpovedať
sisa a co su to tie zemiakove pusinky? Aj to napis. Mozno spravim aj to a urobim si u svorka obrovske ocko x-)
Odpovedať
cca 30-40 minut, len kym nie sku makkucke ;-)
Odpovedať
btw svokra, ta moja by mala prist tento tyzden pozriet svagrinu, asi pride aj k nam, ael uvidim ci ju budem stihat.. inak som uz s manzelikom dohodla vianocne upratovanie ;-)
Odpovedať
Vianocne upratovanie? Ja som minuly tyzden umyla okna a nic ine viac ako normalne upratovat nebudem.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: skusila som ti to poslat mailom, pozri, ci doslo ;-) u nas bude vianocne upratovanie po 8.12., najskor musim zvladnut skolu ]-(
Odpovedať
Doslo, dakujem. Ani mi tu skolu nespominaj. Mam z toho len depky 8-(
Odpovedať
janne no u nas to niekto bude musiet spravit, pre mna za mna aj den pred vianocami a ja to uuuurcite nebudem ;-)
Odpovedať
sisus pls tie zemiakove pusinky hod. Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vianočné upratovanie? My to budeme mať 2 v 1, lebo už dnes sa maľuje náš bytík, takže bude veľké upratovanie po prerábke a takisto bude upratané už na Vianoce x-) Sisula, mám receptík uložený, určite vyskúšam :-) Fifi, držím palčeky v školičke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwus, diki :-) uz aby to bolo za mnou :-)
Odpovedať
ja budem pri upratovani lezat v postielke a pozerat sa ako mu to ide :-D
Odpovedať
Zemiakove pusinky: Klasicka zemiakova kasa, mastny papier. Zo zemiakovej kase tvarujem dvoma lyzicami ovaly cca rovnakych velkosti, ulozim na papier a dam na chvilku zapiect do vyhriatej rury. Zvnutra su makkucke a zvonka chrumkave. Originalne sa striekaju tou cukrarskou pistolou, ale ja som si to zjednodusila.. ;-) U nas vianocne upratovanie nebude. Uprace sa len normalne, lebo nebudeme cele sviatky doma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Siska, iba zemiaková kaša? Ani sa to neobaľuje? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: a kde budete? :-)
Odpovedať
e-e..ale ked to tvarujem, tak lyzicky namacam do studenej vody ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A pečieš na panvici na sporáku? :-D Ja ako hotentót :-D A rukami nemôžem tvarovať? :-N
Odpovedať
ja vianocne upratovanie beriem ako normalne len je pred vianocami, ale ku vsetkemu aste osetri podlahu nejakou takou gebuzinou co je na plavajucu
Odpovedať
no neviem, pride mi to divne, pozerat na muza ako upratuje. Teda neviem si to predsavit. =-) sisus dakujem Lebo na nete som nasla take komplikovane recepty. Vsetky sa striekali tou pistolou a to cesto bolo rozne. s vajcami a syrom..
Odpovedať
janne no aj mne ale budem musiet lezkat, a muzik ma k tomu za ziadnu cenu nepusti aspon nie tento rok :-|
Odpovedať
No tak si to uzi :-D :-D :-D Ja sa celkom tesim, na upratovanie. Maly bytik sa rychlo uprace.
Odpovedať
janne pokusim sa, lebo sa to uy potom asi nezopakuje ale mozno to prespim a pri najhorsej alternative nebudem lezat doma :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez rada upratovanie, no musim mat chut :-p
Odpovedať
Mna prave v tomto obdobi chyta chut. Zajtra nam svokor konecne skompletizuje kuchynu, tak uz bude poriedok vsade. A ziadne krabice so skrinkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, uz aj upratujete? idem pridat obrazky tych topanok aj s kabelkami, co som vam spominala.. aj mne poslite receptyyyyyy...
Odpovedať
Ja uz pomaly pojdem domov. Skocim este na obchodnu pozret, ale len na chvilku, lebo idem varit ten skvely recept od sisky x-)
Odpovedať
iwuska, peciem to v rure na plechu, na mastnom papieri na pecenie.. A samo,ze mozes tvarovat rukami..len takto mi to pripada jednoduchsie ;-) Janne, kludne tam mozes pridat vajicko, potom to ma taku lepsiu konzistenciu a dobre to drzi tvar :-D Ja som minuly rok bola rada, ze ma na stedry den pustili z nemocnice..cakala som, ze pridem do bytu ..no viete akeho..ako ked je chlap sam doma..A vojdem dnu (na rukach) :-D kapustnica rozvoniava..stromcek svieti..z gauca letisko a vsade cistucko x-) Chvalila som ho az do neba x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?