Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Dakujem, ja kuchtim rada.. este som zabudla povedat, ze naj su k tomu zemiakove pusinky.. 😉
    Janne, ten pretlak tam nemusis davat, ak davas leco, ale ja to tak mam rada.. To masko je potom chutnejsie a stavnatejsie 😉

• janne dakujem 🙂 a slepo zavidim ja dnes sluzim od 14:00 do 22:00 😐

• ja este 4 hodky..sa tesim, ze je piatok..Uz viete darceky? 🙂

• Sponzor fóra
  • bez: mne recepty dosli, aj iwuskine 😃 😃
    sisi: taky reznik isto skusim 😛 ako dlho to zapekas?

• sisa a co su to tie zemiakove pusinky?
    Aj to napis. Mozno spravim aj to a urobim si u svorka obrovske ocko 😵

• cca 30-40 minut, len kym nie sku makkucke 😉

• btw svokra, ta moja by mala prist tento tyzden pozriet svagrinu, asi pride aj k nam, ael uvidim ci ju budem stihat..
    inak som uz s manzelikom dohodla vianocne upratovanie 😉

• Vianocne upratovanie? Ja som minuly tyzden umyla okna a nic ine viac ako normalne upratovat nebudem.

• janne: skusila som ti to poslat mailom, pozri, ci doslo 😉
    u nas bude vianocne upratovanie po 8.12., najskor musim zvladnut skolu 😠

• Doslo, dakujem. Ani mi tu skolu nespominaj. Mam z toho len depky 😦

• janne no u nas to niekto bude musiet spravit, pre mna za mna aj den pred vianocami a ja to uuuurcite nebudem 😉

• sisus pls tie zemiakove pusinky hod.
    Dakujem

• Vianočné upratovanie? My to budeme mať 2 v 1, lebo už dnes sa maľuje náš bytík, takže bude veľké upratovanie po prerábke a takisto bude upratané už na Vianoce 😵
    Sisula, mám receptík uložený, určite vyskúšam 🙂
    Fifi, držím palčeky v školičke 😉

• iwus, diki 🙂 uz aby to bolo za mnou 🙂

• ja budem pri upratovani lezat v postielke a pozerat sa ako mu to ide 😃

• Sponzor fóra
  • Zemiakove pusinky: Klasicka zemiakova kasa, mastny papier. Zo zemiakovej kase tvarujem dvoma lyzicami ovaly cca rovnakych velkosti, ulozim na papier a dam na chvilku zapiect do vyhriatej rury. Zvnutra su makkucke a zvonka chrumkave. Originalne sa striekaju tou cukrarskou pistolou, ale ja som si to zjednodusila.. 😉

U nas vianocne upratovanie nebude. Uprace sa len normalne, lebo nebudeme cele sviatky doma 😃

• Siska, iba zemiaková kaša? Ani sa to neobaľuje? 🤔

• sisi: a kde budete? 🙂

• e-e..ale ked to tvarujem, tak lyzicky namacam do studenej vody 😉

• A pečieš na panvici na sporáku? 😃 Ja ako hotentót 😃
    A rukami nemôžem tvarovať? 😬

• ja vianocne upratovanie beriem ako normalne len je pred vianocami, ale ku vsetkemu aste osetri podlahu nejakou takou gebuzinou co je na plavajucu

• no neviem, pride mi to divne, pozerat na muza ako upratuje. Teda neviem si to predsavit. 🤔
    sisus dakujem Lebo na nete som nasla take komplikovane recepty. Vsetky sa striekali tou pistolou a to cesto bolo rozne. s vajcami a syrom..

• janne no aj mne ale budem musiet lezkat, a muzik ma k tomu za ziadnu cenu nepusti aspon nie tento rok 😐

• No tak si to uzi 😃 😃 😃
    Ja sa celkom tesim, na upratovanie. Maly bytik sa rychlo uprace.

• janne pokusim sa, lebo sa to uy potom asi nezopakuje ale mozno to prespim a pri najhorsej alternative nebudem lezat doma 😞

• ja mam tiez rada upratovanie, no musim mat chut 😛

• Mna prave v tomto obdobi chyta chut. Zajtra nam svokor konecne skompletizuje kuchynu, tak uz bude poriedok vsade. A ziadne krabice so skrinkami 🙂

• teda baby, uz aj upratujete?
    idem pridat obrazky tych topanok aj s kabelkami, co som vam spominala..
    aj mne poslite receptyyyyyy...

• Ja uz pomaly pojdem domov. Skocim este na obchodnu pozret, ale len na chvilku, lebo idem varit ten skvely recept od sisky 😵

• iwuska, peciem to v rure na plechu, na mastnom papieri na pecenie.. A samo,ze mozes tvarovat rukami..len takto mi to pripada jednoduchsie 😉
    Janne, kludne tam mozes pridat vajicko, potom to ma taku lepsiu konzistenciu a dobre to drzi tvar 😃
    Ja som minuly rok bola rada, ze ma na stedry den pustili z nemocnice..cakala som, ze pridem do bytu ..no viete akeho..ako ked je chlap sam doma..A vojdem dnu (na rukach) 😃 kapustnica rozvoniava..stromcek svieti..z gauca letisko a vsade cistucko 😵 Chvalila som ho az do neba 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém