Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • aj ja. ale len tak jednym ockom 🤔 🙂

• haloo vsetky uz weekendujete?
    podarilo sa mi ukoristit dokonca az 3 darceky 🙂
    ma napadlo, nevedeli by ste mi niektora poradit s holiacim strojcekom? pre mangela

• bez a co si kupila?

• Sponzor fóra
  • bez ja som kupovala braun muzickovi na posledne narodeniny.. co potrebujes vediet? 😉

• zuzi macovi knihu od bukovskeho, zdrave recepty, malej silvii {dcerka mojej svedkyne} super knihu rozpravok v slovencine aj v anglictine spolu s CD {oni ziju v usa} a babicke sadu kozmetiky loccitan {neviem ako sa to pise, taka ta draha bio francuzska}
    jani, som sa rozhodla, ze mu idem kupit strojcek na vianoce.. napises mi aky druh a ci je mazilek spokojny? dik

• bez je to braun contour a spokojny je velmi 😉
    ja som konzultovala so sesterkou, ktora kupovala este predo mnou svojmu, a tiez vybrala braun a tiez je spokojny

• napises mi aj nejake presne oznacenie? a co ten spas stal? 😉 dik

• este sa tam pise 5875. a stal bud 3- alebo 4-tisic, nepamatam si.

• hej, pozrela som na nay tento stoji nejakych 3600
    supis dik, idem pozriet, ci ho niekde pripadne nemaju lacnejsie

• jaj doma to nemozem vyhladavat, to by si nasiel maco v historii.. tak nic 😶

• veru opatrne, aby neprisiel o prekvapko 😉
    ja sa lucim, vcera som bola na party a som znicena, dobru noc a pekny vikend 🙂

• jani papa dobru noc a dik za tip 😃

• ahojte, len na skok

Sisula tie zepekane rezniky su uzasne, manzel sa ma pytal ze odkial mam recept a ked som mu to povedala tak nema nic proti vysedavaniu pri pc a pisanim si tu 😃
    velmi mu chutilo a aj mne, dakujemeeee

• ahoj scarlette 🙂

• jani super.. ja som dnes skoncila pri gulasiku, manza sa tvari strasne chory, vzdycha, kasle.. stale mu treba caj varit
    inak vcera bolo super, som rada, ze sme sa s mirkou stretli 😃

• Sponzor fóra
  • co bolo vcera? ta modelarska sutaz? 🙂
    ja som dnes varila na muzovo zelanie sote na cinsky sposob 🙂
    zuzi tak pozor aby si neochorela tiez

• baby, poslala som vam dobry recept na mnam chinu 😛
    bez, aky strojcek konkretne chces kupit drahemu? na suche holenie? moj pouziva Philips, mozem pozriet konkretny model a je velmi spokojny 😉

• jani hej, stretli sme sa s mirkou a scarlet na sutazi 🙂
    zuzi dik za recept, ten strojcek asi aj na suche aj mokre holenie... ten co mi doporucila janka stoji az 4000,- uvidim, ci tolko obetujem na manzu 😵

• Ahojte. Musim sa dnes Siske podakovat za skvely recept. Tie budapestianske rezne padli ako teple zemle 😉

• jani to su tie zapekane? uz stracam prehlad 😬

• Ahojtee, velmi sa tesim, ze rezniky chutili 😃
    K tym darcekom.. ja sa vzdavam..nic originalne ma nenapadlo 😞

• Tie zapekane. Dokonca aj svokor si nalozil dva krat, co on u mna nikdy nezvykne, lebo podla neho ja neviem varit.
    Ani ja nemam originlane darceky. Len brat ma prekvapil, ked som sa ho pytala co chce. Vraj elektricku zubnu kefku 😬

• teda.. asi ich pripravim macovi, chuda, chory je 🤔

• Hmm, dnes asi vsetky zarezavate 😉 ..

• silvi, pravda, nidke nikoho.. alebo su chore.. maco je uz na antibiotikach... 😦

• hmm, to mi je luto..musis ho obskakovat, xlapi to maju radi.. a skor sa vyliecia 😃 mam to odskusane 😉

• silvi sak fnukal cely weekend... 😉 a teraz chudak musel ist domov busom, este ze je taky samostatny 😃

• Bez ty mas ale super samostatneho manzelika.
    Ja dnes nemam ani tolko vela roboty, ale robim prace na temu e-comerce security, tak to mi zabera vsetok volnu cas 😛

• u mna by sa tiez robotka nasla..ale sa mi nechceeee.. 😛
    Bez, vies, ze u chlapov je aj chripka hrozna choroba? 😃
    Janne, co kupujes manzelovi? 😉

• Ja kupim nasledovne: nejake oblecenie, prilbu na hokej, chranice kolena na hokej, taku tu buzitasku a tusim to je uz vsetko. Aha este penazenku 😉 Ale do nej len 20 SK.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém