Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
aj ja. ale len tak jednym ockom =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo vsetky uz weekendujete? podarilo sa mi ukoristit dokonca az 3 darceky :-) ma napadlo, nevedeli by ste mi niektora poradit s holiacim strojcekom? pre mangela
Odpovedať
Profilova fotka
bez a co si kupila?
Odpovedať
bez ja som kupovala braun muzickovi na posledne narodeniny.. co potrebujes vediet? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi macovi knihu od bukovskeho, zdrave recepty, malej silvii {dcerka mojej svedkyne} super knihu rozpravok v slovencine aj v anglictine spolu s CD {oni ziju v usa} a babicke sadu kozmetiky loccitan {neviem ako sa to pise, taka ta draha bio francuzska} jani, som sa rozhodla, ze mu idem kupit strojcek na vianoce.. napises mi aky druh a ci je mazilek spokojny? dik
Odpovedať
bez je to braun contour a spokojny je velmi ;-) ja som konzultovala so sesterkou, ktora kupovala este predo mnou svojmu, a tiez vybrala braun a tiez je spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
napises mi aj nejake presne oznacenie? a co ten spas stal? ;-) dik
Odpovedať
este sa tam pise 5875. a stal bud 3- alebo 4-tisic, nepamatam si.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, pozrela som na nay tento stoji nejakych 3600 supis dik, idem pozriet, ci ho niekde pripadne nemaju lacnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
jaj doma to nemozem vyhladavat, to by si nasiel maco v historii.. tak nic :-x
Odpovedať
veru opatrne, aby neprisiel o prekvapko ;-) ja sa lucim, vcera som bola na party a som znicena, dobru noc a pekny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani papa dobru noc a dik za tip :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, len na skok Sisula tie zepekane rezniky su uzasne, manzel sa ma pytal ze odkial mam recept a ked som mu to povedala tak nema nic proti vysedavaniu pri pc a pisanim si tu :-D velmi mu chutilo a aj mne, dakujemeeee
Odpovedať
ahoj scarlette :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani super.. ja som dnes skoncila pri gulasiku, manza sa tvari strasne chory, vzdycha, kasle.. stale mu treba caj varit inak vcera bolo super, som rada, ze sme sa s mirkou stretli :-D
Odpovedať
co bolo vcera? ta modelarska sutaz? :-) ja som dnes varila na muzovo zelanie sote na cinsky sposob :-) zuzi tak pozor aby si neochorela tiez
Odpovedať
Profilova fotka
baby, poslala som vam dobry recept na mnam chinu :-p bez, aky strojcek konkretne chces kupit drahemu? na suche holenie? moj pouziva Philips, mozem pozriet konkretny model a je velmi spokojny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, stretli sme sa s mirkou a scarlet na sutazi :-) zuzi dik za recept, ten strojcek asi aj na suche aj mokre holenie... ten co mi doporucila janka stoji az 4000,- uvidim, ci tolko obetujem na manzu x-)
Odpovedať
Ahojte. Musim sa dnes Siske podakovat za skvely recept. Tie budapestianske rezne padli ako teple zemle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to su tie zapekane? uz stracam prehlad :-N
Odpovedať
Ahojtee, velmi sa tesim, ze rezniky chutili :-D K tym darcekom.. ja sa vzdavam..nic originalne ma nenapadlo :-(
Odpovedať
Tie zapekane. Dokonca aj svokor si nalozil dva krat, co on u mna nikdy nezvykne, lebo podla neho ja neviem varit. Ani ja nemam originlane darceky. Len brat ma prekvapil, ked som sa ho pytala co chce. Vraj elektricku zubnu kefku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda.. asi ich pripravim macovi, chuda, chory je =-)
Odpovedať
Hmm, dnes asi vsetky zarezavate ;-) ..
Odpovedať
Profilova fotka
silvi, pravda, nidke nikoho.. alebo su chore.. maco je uz na antibiotikach... 8-(
Odpovedať
hmm, to mi je luto..musis ho obskakovat, xlapi to maju radi.. a skor sa vyliecia :-D mam to odskusane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi sak fnukal cely weekend... ;-) a teraz chudak musel ist domov busom, este ze je taky samostatny :-D
Odpovedať
Bez ty mas ale super samostatneho manzelika. Ja dnes nemam ani tolko vela roboty, ale robim prace na temu e-comerce security, tak to mi zabera vsetok volnu cas :-p
Odpovedať
u mna by sa tiez robotka nasla..ale sa mi nechceeee.. :-p Bez, vies, ze u chlapov je aj chripka hrozna choroba? :-D Janne, co kupujes manzelovi? ;-)
Odpovedať
Ja kupim nasledovne: nejake oblecenie, prilbu na hokej, chranice kolena na hokej, taku tu buzitasku a tusim to je uz vsetko. Aha este penazenku ;-) Ale do nej len 20 SK.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?