Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani fiha to robis nejaku analyzu alebo co? silvi presne.. ked pridem domov, bude aspon hodku rozpravat, co ho vsetko boli.. cajik mu bude treba spravit, nieco teple uvarit, najlepsie polievocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez, tiez som PN, prefnukala som cely vikend, tak sa liecim doma (aj mi to vyhovuje,aspon sa mozem v klude ucit na skusky...) tak ti napisem aj tak ten strojcek co ma moj manzel je Philips Philishave HQ 6831, je na suche holenie a moj drahy si ho nevie vynachvalit... uz zodral asi 3 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifi, a ked muz zoderie tie tri strojceky, daju sa dokupit nehradne planzety?
Odpovedať
Profilova fotka
no bayka, malo by sa dat, zatial ich zodral tak, ze prestali fungovat uplne, teda dosluzili :-D
Odpovedať
caute baby. budem otravna kym nepojdete - kto sa prida dnes na spinning? :-D ;-)
Odpovedať
Zuzi to by mala byt praca, ktora vysvetli nevediacim, cize aj mne, ako vselijako sa zabezpecujeme.
Odpovedať
hm, ja som zodrala uz 2 ci 3 depilacne strojceky, takze potvrdzujem, ze da sa to :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sikulka :-) inac, ja som trocha tiez chora ale zaludkovo, lebo akosi sa nam nahromadili zabyjacky a si viete predstavit tie zdrave jedla co som za posledny tyzden do seba natlacila .. :-. uz to nemozem ani vidiet a akurat mame toho plnu chladnicku :-| nechcete prist na hody? ;-) a uz naplno byvame .... od stredy mame aj skrinu-vstavanu, takze uz to u nas zacina vyzerat ako "doma" :-)
Odpovedať
bayka gratulujem k bytiku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bayka: :-p :-D super, gratulujem k spolocnemu plnohodnotnemu byvaniu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik kocky :-) ono sa to nezda, ale krutenia okolo zariadzovania ma este bude stat casu a niekedy aj nervov .... akosi neviem najsta system kde co podavam a ani som zatial nemala akosi cas ... :-S a to som si myslela, ze spomalime, ked sa odstahujeme z BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik a vy ako? ako v Dubrafke? som pocula, ze dnes bolo v BA nejak skaredo ... krupy a tak ... neprijemne ... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bayka aj mna caka cez vikend zabijacka. Vobec sa netesim. Ale co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
levik, a este k tym depilacnym strojcekom ... nepochybujem ze sa to da :-) ale ja by som chcela vediet ci sa aj na take elektricke ... ja mam Philips Satinel 2v1 ... daju kupit nove nahradne hlavice, alebo aspon to co tam tak beha ...? :-N
Odpovedať
v dubravke super ;-) no nadranom snezilo (sme sa zobudili lebo sme poculi nejaky vybuch) ale rano to uz zmizlo.. a krupy som sledovala v ruzinove cez okno kancelarie neboj pozariadujes a potom uz bude pokoj, chce to este chvilku vydrzat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne ... ja som osobne ani na jednej nebola, a o.i. sme dostali od svokry sprda, ze sme neprisli skor :-N ale verim, ze je to riadne supa ... tocit sa od rana do vecera ... fuuu
Odpovedať
Profilova fotka
fuj krupy, tak to nezavidim baby :-( tu je to ako v aprili, svieti slnko a o minutu snezi a fuci zo vsetkych stran, potom zrazu prsi a behom dalsich 5 minut je slnko.... hroza
Odpovedať
mne zakazdym odisla v tom strojceku baterka.. a ta stoji skoro tolko co novy - pri prvom som to chcela opravit, ale ukazalo sa, ze sa to vobec neoplati :-S
Odpovedať
Profilova fotka
levik .... no ked to hovoris ty ako cerstva stahovacka ;-) asi budem musiet verit a vydrzat ... :-)
Odpovedať
bayka - oplati sa to ;-) su to prijemne starosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mailom som vam poslala este nejake mnam recepty z kuracieho maska, tak ked sa budete doma prilis nudit,mozete svojim manzelikom vyvarat :-D :-p :-p akurat nemam mail na Bayku ani Levika....
Odpovedať
Profilova fotka
dik :-) a kde chodis spinningovat?
Odpovedať
fifi, uz mas ;-) bayka do auparku slapem slapem na bicykli a pozorujem z okna dialnicu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik: uz posielam :-)
Odpovedať
fifi mame podobne mena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ano :-D dost podobne :-D :-D
Odpovedať
Tak poradte co kupit tomu mojmu..lubi futbal..zeby salku ako loptu a podsalku ako ihrisko? :-( fifi dakujem, vyskusam este dnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: nemas za co, tiez dakujem za tip na rezne tento tyzden budu isto servirovane, ked si ich ostatne kocky taaaaak vela pochvalovali, som zvedava aj ja :-p a tiez mam problem, co manzelovi pod stromcek, navyse ma tyzden pred vianocami aj narodky... uz som mu objednala jeden svetrik z Quelle a vcera som videla super tricko, co sa mu tiez pacilo.... z tych priseriek zo Superstar sa mu paci ta siva so sluchatkami a vcera mal biele tricko s tou postavickou oblecene Pyco, ked bola superstar, tak zvazujem, ze mu take dam spravit, bude sranda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi a co tak nejaku permanentku? na futbal ;-) zuzi dik za recepty.. majka ahojcek, ja by som na zabijacku hned prisla, mnam :-) rano v samorine som musela odhrabavat auto, aby sme mohli ist do roboty x-)
Odpovedať
ja to na vianoce velmi neprehanam.. muzicek dostane penazenku, co si sam vybral, a dvoje krasne boxerky :-) bez to tolko u vas nasnezilo? tak to tentokrat isiel sneh asi z juhu a zastavil sa na kolibe :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?