Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Halo, kde ste kto? x-)
Odpovedať
ja som tu... idem o chvilu po svadobne dvd, huraaaaa x-)
Odpovedať
levik, este si ho nevidela? ;-)
Odpovedať
este nie !
Odpovedať
Tak to si vychutnaj..ja to nase uz poznam skoro naspamat a to ma 4 hodiny :-D A potom napis dojmy ;-)
Odpovedať
dakujem som zvedava, lebo sama sebe sa nepacim na kamere a lebo sme si vybrali nejake pesnicky a kameraman povedal, ze sa tam nehodia, tak tam dal podla vlastneho uvazenia, ze keby ze nie sme spokojni, zmeni. tak na toto som zvedava a samzrejme sa na to tesim, ze ako to cele vyzeralo, joj uz som pomaly aj zabudla :-D dufam ze sa tam stastne dosmykam, lebo je tu poladovica ]-(
Odpovedať
U nas je dnes krasne, svieti slniecko x-) My mame ako uvodnu piesen manzelikovu oblubenu od F. Sinatru My way..U nas to mal kameraman lahke, lebo my sme ako pozornost, drobny darcek davali kazdemu CD s nasimi oblubenymi piesnami a fotkou..a uslo sa aj kameramanovi :-D
Odpovedať
aj tu je slniecko, ale zubate :-N ved my sme mu dali oblubene, ale jemu sa nejak nezdali, tak som zvedava, ci nasiel lepsie alebo len on si to mysli. no idem, pekny den :-)
Odpovedať
daj vedie.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. slniecko hej, teraz, ale to ze som sla 1,45 hodky do roboty, to je ine kafe :-p poladovica jak bejk..
Odpovedať
No my vstavame o piatej..a este cupitame pri aute kym sa nam rozmrazia okna :-S :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi 15minut som len oskrabavala auto, aby som nieco videla.. a muzik sa na mna usmieval z balkona, je na marodke 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz je mu lepsie? A co robil na balkone ked je chory? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi hej ;-) no ved ma musel odprevadit.. a este aj fotil.. krasne panoramy :-N
Odpovedať
teraz by som nepohrdla teplou postielkou :-N .. prave ranajkujem..ty si uz po? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru, uz to lezie aj na mna.. musim zabojovat, vo stvrtok idem so studentikmi do viedne na sud, tak by som to nechcela missnut, ale asi v piatok si dam volno.. pozrite do albumu, pridala som tie panoramy.. su sice male.. prave som dodusila kaiserku, lebo mam vela roboty.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dik za recept :-D prisiel mi dvakrat,keby nieco, ste zlate :-D :-D bez: mate viac snehu ako my v ZA ;-) ale je tu kosa, tiez ma celkom bavi, ze sa na to mozem pozerat z okna obyvacky a nie z roboty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej zuzi, ja som zabudla, ze aj ty si PN... sa mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no... tak trosku som aj rada, ze som doma, ale na druhej strane.... ked si predstavim, co ma bude v praci cakat ked sa vratim 8-( 8-(
Odpovedať
fifi, uz ti je lepsie? Bez..krasne..taky vyhlad mas z okna? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi a nemate moznost si aspon maily vybavovat doma? silvi hej, to je vyhlad z jedneho balkona..
Odpovedať
Profilova fotka
bez: maily mi moc nepomozu :-| skor by som potrebovala aplikacie na poradenstvo, ale tie su pod heslami a na nasom firemnom intranete, takze smola ]-( ale citim sa lepsie, zaludocne problemy, ktore sa premietli do nadchy pominuli, len ma trosku este pobolieva hlava a priedusnica,ale to liecim antibiotikami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda zuzi, pekne si to schytala.. mna len boli hrdlo a uz som aj zachripnuta..
Odpovedať
Profilova fotka
nuz vsetko jednym supom :-D dnes idem skusit sisuline rezne na obed :-p ked vam vsetkym tak velmi chutili... inak sisula, mali ste skvele oznamka, pozerala som v pripravnom albume, naozaj krasne ;-)
Odpovedať
ahojte zienky :-D bez....to hrdlo mas odomna :-D :-D ....ja som vcera az umierala od bolesti
Odpovedať
Profilova fotka
ja som včera večer tiež myslela, že schytám nejaká chrípku.. tak ma pobolievalo hrdlo.. ale zaliala som to čajíkom.. :-D
Odpovedať
Dakujem fifi, robili sme ich svojpomocne,ked si na to spomeniem, este teraz ma bolia ruky :-D Neskusali ste na nachladenie cibulovy caj s medom? Babka ma tym nalievala, kym som bola mala a vzdy pomohlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak mne lekar nedoporucil horuce na bolave hrdlo.... vravel, ze teple, nie horuce a uz vobec nie teply kupel =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vraj pomáhajú aj zamrznuté jahody.. keď sa len tak cmúľajú.. ale asi skôr na mandle..
Odpovedať
Profilova fotka
a takisto je na hrdlo dobre teple mlieko s medom a lyzickou masla, je to sice riadny humus :-S ale velmi dobre zabera.... sisi: tak tomu hovorim pekna praca :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?