Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • No som tam volala/ Tak ma vytocili. Vraj datum registracie je 16.10, co by bolo este v limite, ale ja som si ista, ze som sa tam registrovala este pred svadbou. Ale to sa neda dokazat 😠

• aj mojmu priatelovi slubuju uz mesiac,ze pridu(vyhovarali sa na zle pocasie) 😠

• no mne minule povedali, ze si nas uz prevzal technik, dokonca mi dali na neho kontakt. Ten mi povedal, ze nema material a ze potom sa ozve. Ked som volala dnes, tak mi povedali ze nasu ziadost este nepridelili ziadnemu technikovi. Tak mi to potom vysvetlite. Vobec sa mi ta firma nepaci. Ale to mam stale pozerat len markizu?

• Sponzor fóra
  • JAnne - tak to by aj mňa poriadne vytočilo 😠 Už fakt neviem, čo s takými robiť, zas postrieľať ich nemôžme..... 😠

• ked to zavadzali mne - bolo to do tyzdna hotove - cudo 😐

• Ket - asi si natrafila na správnejo človeka - 1 zo 100

• No tu je to asi problem. Chcela som to do vianoc, ale na to sa nebudem spoliehat. A aby ujo vedel, tak mu nedam ani korunu naviac. Za taku ochotu 😠

• Marya, šikovný je, o tom niet pochýb, hlavne keď sa jedná o darčeky pre seba 😃 ...

• my sme si objednali chello platinum.. odhlasili sme real net.. ten nam tento mesiac konci a chello este nemame.. tak som zvedava

• Sluzby... Na zaplakanie.

• A ešte aj za to pýtajú peniaze 😠 Nám ke%d toľko meškali s tými dverami, manželík vybavil zľavu 🙂 Aspoň nejaký úžitok sme mali z toho 🙂

• No aspon nieco. Baby ja uz som hladna. Ale do obeda daleko 😬

• ja som akurat urobila obed - trosku skor 😬

• no ja mam o 11 dekana, kym sa vykeca, asi zomriem od hladu... 😛

• Bez budem na teba mysliet ked sa budem tlacit 😃
    Aj vecer, ked budem popijat varene vinko 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • AJ na mňa už ide hlad.... 😛 Akurát som mala poradu so šéfom 😃 , ani ma nesprdol, asi nie je celkom vp oriadku 😃 😃 😬

• janne: provokujes? 😃
    Baby..normalne ste ten hlad privolali aj mne 😃

• Idem uz papkat. Ja budem mat sedenie so sefom buduci tyzden. Hodnotenie mojej doterajsej prace, tak sa tesim 😦

• Dobru chut baby 🙂
    Janne neboj, dobre bude 😉 Pokial je co hodnotit, tak je to fajn... 🙂

• no dnes musi moja sefka predlozit navrh na odmenu, tak to som zvedava.. a hlavne v akej vyske ju vobec schvalia.. idem do oriflame, volaco si po ceste kupim papat

• No ono by aj bolo co hodnotit, len je to prvykrat, tak mam obavy.
    Bez ty robis Oriflame?

• jani hej, chces nieco?

• No najprv si pozrem katalog. Pockaj chvilu...

• Bez toho je strasne vela. Pojdes este do vianoc?

• jani urcite.. teraz myslim to maju tak, ze ten katalog, co je platny teraz, bude aj pocas platnosti toho dalsieho.. nie je problem, ja si pre to chodim do skladu na hurbanko tak nie je problem 😉

• No tak ak ta napadne, mohla by si mi hodit katalog 🙂 Na vecerne citanie 🙂

• na vecerne citanie mam teraz super knihu- kupila som si pod stromcek 😃

• Sisula - ako knihu ? 🙂 Potrebujem totiž nejakú inšpiráciu.... 😬

• Je to historicky roman na pozadi skutocnych udalosti a vola sa to: Milenka Henricha VIII. 😉

• Milenka Henricha VIII. Tak to znie zaujimavo. Aj ja by som chcela mat konecne cas na knihy. Uz si ani nepamatam, co som naposledy citala. Ale tusim DaVinciho kod. No ja mam tolko "povinnej literatury" ku skuskam, ze na nejake kvalitne knihy uz neostava cas 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém