Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Sisula, to znie zaujimavo :-) Presne takyto styl mam rada, historicke :-) Tusim skocim aj ja do knihkupectva :-D Janne - co studujes ?
Odpovedať
Management x-) Uz to nejako musim dokoncit. Ale obcas mam pocit, ze je to nad moje sily :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, aj ja studujem management :-N :-N Uz si v poslednom rocniku ? To zvladnes, neboj ;-)
Odpovedať
Sme nebodaj spoluziacky? Som v predposlednom. chodim na denne a kedze som stale v robote, tak to studujem individualne.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som len v druhom a externe :-) Ale moc ma to nenadchyna :-p Stale mam chut sa na to vykaslat, a potom si vzdy poviem, ze kvoli mojej lenivosti to zas nenecham len tak....takze sa hadam sama so sebou :-D
Odpovedať
Ja tiez len pre moju lenivost mam problem. Ale neviem si predstavit, ze by som tu skolu nechala. Vzdy som bola presvedcena ze si aspon jednu vysku spravim. A kam chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
silvi super, aj ja mam rada historicke.. ja citam tiez historicku, ale nie z az takej vzdialenej historie.. odohrava sa to po 2.sv. vojne
Odpovedať
Historia. Aj ja som sa narodila po 2.sv.vojne. To uz som historicka? :-)
Odpovedať
Janne, ale nevyzeras na to.. :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Snazim sa vyzerat mlado :-D
Odpovedať
Celkom sa ti dari..porad tajny babsky recept :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D Hlavne vela spanku a malo stresov :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
marya, janne: tiez studujem manazment :-D aj ekonomiku so zameranim sa na verejny sektor ;-) a tiez som druhacka a tieeeeeeeeeeez sa mi straaaaaaaaasne nechce niekedy ]-( dnes som do seba dusila 4 hodiny, stacilo :-D mozno vecer ak budem mat cas popri manzelskych povinnostiach :-D :-D ja mam rozcitanu knihu Historicka, ked sme pri tom, velmi dobry roman, ale stale ho nemozem docitat, kedze ma tlacia "ine literatury" ]-(
Odpovedať
tolko manazerov.... Ale vsak niekdo musi raidet tento svet :-D
Odpovedať
A tu sa pridáva ďalšia "manažérka" :-D , ale už s diplomom ;-) . Ja mám špecializáciu personálny manažment. Tak ak by ste potrebovali s niečim poradiť, kľudne, teda ak si ešte niečo pamätám, pretože to bolo dosť dávno :-( . Ja mám už takmer rok rozčítanú Aničku Kareninu, je to fajn kniha, ale tiež voľaako nemám čas :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
janne: to ti poviem, to tu urobime este poriadok :-D :-D :-D
Odpovedať
aj jaaa, aj jaaa, aj ja som velka pani manazerka ale zatial v plienkach 3. rocnika a takisto personalny management... :-D anitka ty si ho kde studovala? :-)
Odpovedať
No nehovorim. Sama manazerka manzelka :-D Ja mam specku marketing, takze o par rokov budem snad v reklame 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - tak akurat dnes idem odozvdat pracu z personalneho manazmentu :-D To fakt same manazerky, vyzera to tak, ze manazeri nebudu mat koho riadit :-D :-D Janne - studujem na FM UK tu v BA, a Ty kde ? Aj Jeanka a Fifi, kde ?
Odpovedať
Na Prešovskej univerzite a končila som pred piatimi rokmi - som stará pasta :-D .
Odpovedať
alebo mozno tvoj manzel s dietatom v reklame na plienky ktore vzdy udrzia prdelku vasho milacika v suchu :-D :-D
Odpovedať
No aj ja som na FM UK. Spoluziackyyyyyy :-D :-D :-D No jean ja som nemyslela ucinkovat, ale aj to by mohlo byt. Ja by som skorej tvorit.
Odpovedať
ved tak som to myslela ze ty zmenezujes svojho manzela a dieta do tvojej reklamy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - aka nahoda :-D :-D AKo si spominas na druhy rocnik ? :-N
Odpovedať
Druha svadobna foto, ktoru mam tu cest vidiet :-D . Marya asi si nan velmi nespominam. Len viem ze ma strasila statistika ]-( A teraz si prave opakujem financie z druheho rocnika, lebo v pondelok mam zapocet.
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim do Cadce, detasovane pracoviskoo bratislavskej VS ekonomie a manazmentu verejenej spravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce na zápočet ;-) Ja som ešte s učením ani nezačala, akurát čo som zopár prác popísala....
Odpovedať
Vdaka. Este ze nemam teraz vela prece, tak sa ucim v praci. Aj prezentaciu som pred chvilou dokoncila. Studium popri zamestnani....
Odpovedať
Profilova fotka
ALebo zamestnanie popri studiu :-D :-D
Odpovedať
No ja teraz ozaj neviem co je popri com. Ani jedno nemozem velmi flakat :-N A ako sa poznam, tak ked skoncim skolu, vrhnem sa na dalsiu. Chcela by som este psychologiu. Ale tu uz dialkovo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?