Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
A kde sa da dialkovo psychologia ? Ja by som tiez chcela este nieco ;-) , stale by som chcela vediet viac, ale uz nieco kde nie je matika ani informatika a podobne pre mna neatraktivne veci :-)
Odpovedať
No ja dufam, ze ta co je tu v Ba sa da aj dialkovo. Sa mi zda, ze Bez to studuje. Alebo studovala? Neviem presne...
Odpovedať
janne ty si nejaka akcna, ved aj bez.... ja som rada ze som zacala 1 aj to neviem ako sa podari :-D
Odpovedať
No to ja mam take silne reci ;-) ... Ale dufam, ze sa podari. ked ja chcem v zivote robit to co by ma bavilo. Len som este nenasla to co by ma bavilo. Tak budem skusat a hladat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JAnne - ani ja som to este nenasla :-) Vzdy som chcela byt ucitelkou, to by ma aj bavilo, este keby som aj mohla ucit jazyky, to ma velmi bavi, ale tie platy :-p ....to ma odradza....
Odpovedať
No a hlavne by som chcela zarabat velke peniaze :-D :-D :-D No teda aspon toklo, aby som nemusela zgrlosit. Tak neviem co budem robit. Mozno ta reklama?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak kocky, ja som chcela byt stale ucitelkou, aj som to vystudovala ale ako napisala marya, tak tie platy su tam na zaplakanie ... tak som rok dorabala marketingovu komunikaciu a teraz pracujem v zahranicnom obchode ... jedine co ma spaja s tym co som vystudovala je jazyk ... :-) janne my trocha pripomynas kamosku, sme uz 2 roky po skole a ona este stale nevie co chce robit, kde sa usadit ... nie si ty tiez Vaha? ;-)
Odpovedať
Nie, ale skoro. Koniec panny.
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som samozrejme ... mi pripomínaš ... ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne, tak potom si uz aj ty trocha smrncnuta do tych Vah ;-) ja som cela Panna a tiez neviem ci je to vyhra :-)
Odpovedať
Som pochopila :-D Za chvilku to tu zabalim a idem na tie vianocne. Aspon nieco pozitivne dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, aj ja budem balit ale idem domov lebo sa nam z nabytku na druhy pokus pokusia doniest skrinu ... to zas bude "prca" :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No ale nevybereme si. Aj my sme tak mali problemy so skrinkou. Az pri stavani sme si vsimli, ze mame doma nieco uplne ine nez sme chceli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no nam ju tak vcera doniesli ... uplne nieco ine ... ale prislo sa na to az nato, ze u nas bol svagor z 30km vzdialenej dediny aby nam pomohol ... a meskali 1 hodku ... hroooooooooooooza :-o som sa vyvrsila na chudakovi soferovi, aj ked viem ze on s tym nic nemal ale aspon som si ulavila a hadam dnes to uz na vlastne naklady nepokazia ... ]-(
Odpovedať
Tak drzim palceky. Letim na varene :-p Tesim. Pekny zvysok dna.
Odpovedať
Profilova fotka
len tu uplne vidiet tie sluzby ala BA a ostatok SR ... v BA sa predhanaju aku sluzbu by ti dali este v cene a v DK ti sedacku kludne vylozia von z auta ci prsi ci snezi a vynes si ju ako chces ... aj keby si bola sama a tehotna tak by ti hadam nepomohli .. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tak nazdravieee ;-) a ja sa idem hadam nenervacit domkov ... paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este tu niekto je? ja si dnes asi celkom maknem v robote.. janka ja mam pedagogicku a teraz robim pravo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bezaz, ja som ešte tu :-) Tak to si šikulka, pravo je podla mna velmi zaujimave, ako sa to da zvladnut popri praci ?
Odpovedať
asi tazko.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby.. da sa.. ale ma to stoji kopec nervov.. :-p este ze to uz konci.. statnice ma matajuuuuu
Odpovedať
Profilova fotka
Držím palce ;-) A čo máš ešte v pláne potom ? :-N :-)
Odpovedať
baby studentky, tak vas obdivujem x-) ja tiez dnes robim o 107
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nemam ziadne plany.. co si naplanujem, tak mi nevychadza.. no baby pre dnesko hadam stacilo makania, idem pomaly domov.. od 7.15 celkom dobra fuska :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak si si "makla" dnes bez, zasluzis si oddych a poriadnu masaz :-D popros manzela ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj manzel ma cakal s fantastickou polievockou a pecenymi zemiackami so zralokom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak tomu hovorim pozorny manzel :-p sam varil?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne.. ved kto iny ;-) jedine ak nase skrecky :-D a teraz som zistila, ze dokonca aj riad umyl :-o
Odpovedať
co ten bude chciet????? ................................... vyzehlit kosele? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani si ho odhadla.. :-) nuz mame rozne bartrove obchody :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?