Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • A kde sa da dialkovo psychologia ? Ja by som tiez chcela este nieco 😉 , stale by som chcela vediet viac, ale uz nieco kde nie je matika ani informatika a podobne pre mna neatraktivne veci 🙂

• No ja dufam, ze ta co je tu v Ba sa da aj dialkovo. Sa mi zda, ze Bez to studuje. Alebo studovala? Neviem presne...

• janne ty si nejaka akcna, ved aj bez....
    ja som rada ze som zacala 1 aj to neviem ako sa podari 😃

• Sponzor fóra
  • No to ja mam take silne reci 😉 ... Ale dufam, ze sa podari. ked ja chcem v zivote robit to co by ma bavilo. Len som este nenasla to co by ma bavilo. Tak budem skusat a hladat 😉

• JAnne - ani ja som to este nenasla 🙂 Vzdy som chcela byt ucitelkou, to by ma aj bavilo, este keby som aj mohla ucit jazyky, to ma velmi bavi, ale tie platy 😛 ....to ma odradza....

• No a hlavne by som chcela zarabat velke peniaze 😃 😃 😃 No teda aspon toklo, aby som nemusela zgrlosit. Tak neviem co budem robit. Mozno ta reklama?

• Tak kocky, ja som chcela byt stale ucitelkou, aj som to vystudovala ale ako napisala marya, tak tie platy su tam na zaplakanie ... tak som rok dorabala marketingovu komunikaciu a teraz pracujem v zahranicnom obchode ... jedine co ma spaja s tym co som vystudovala je jazyk ... 🙂

janne my trocha pripomynas kamosku, sme uz 2 roky po skole a ona este stale nevie co chce robit, kde sa usadit ... nie si ty tiez Vaha? 😉

• Nie, ale skoro. Koniec panny.

• myslela som samozrejme ... mi pripomínaš ... 😉 😎

• janne, tak potom si uz aj ty trocha smrncnuta do tych Vah 😉 ja som cela Panna a tiez neviem ci je to vyhra 🙂

• Som pochopila 😃 Za chvilku to tu zabalim a idem na tie vianocne. Aspon nieco pozitivne dnes.

• jeeej, aj ja budem balit ale idem domov lebo sa nam z nabytku na druhy pokus pokusia doniest skrinu ... to zas bude "prca" 🙂

• No ale nevybereme si. Aj my sme tak mali problemy so skrinkou. Az pri stavani sme si vsimli, ze mame doma nieco uplne ine nez sme chceli 😬

• no nam ju tak vcera doniesli ... uplne nieco ine ... ale prislo sa na to az nato, ze u nas bol svagor z 30km vzdialenej dediny aby nam pomohol ... a meskali 1 hodku ... hroooooooooooooza 😮 som sa vyvrsila na chudakovi soferovi, aj ked viem ze on s tym nic nemal ale aspon som si ulavila a hadam dnes to uz na vlastne naklady nepokazia ... 😠

• Tak drzim palceky. Letim na varene 😛
    Tesim. Pekny zvysok dna.

• Sponzor fóra
  • len tu uplne vidiet tie sluzby ala BA a ostatok SR ... v BA sa predhanaju aku sluzbu by ti dali este v cene a v DK ti sedacku kludne vylozia von z auta ci prsi ci snezi a vynes si ju ako chces ... aj keby si bola sama a tehotna tak by ti hadam nepomohli .. 😒

• tak nazdravieee 😉 a ja sa idem hadam nenervacit domkov ... paaa

• ahojte, este tu niekto je? ja si dnes asi celkom maknem v robote..
    janka ja mam pedagogicku a teraz robim pravo 😉

• Ahoj bezaz, ja som ešte tu 🙂
    Tak to si šikulka, pravo je podla mna velmi zaujimave, ako sa to da zvladnut popri praci ?

• asi tazko.... 😃

• no baby.. da sa.. ale ma to stoji kopec nervov.. 😛 este ze to uz konci.. statnice ma matajuuuuu

• Držím palce 😉 A čo máš ešte v pláne potom ? 😬 🙂

• baby studentky, tak vas obdivujem 😵
    ja tiez dnes robim o 107

• ja este nemam ziadne plany.. co si naplanujem, tak mi nevychadza..
    no baby pre dnesko hadam stacilo makania, idem pomaly domov.. od 7.15 celkom dobra fuska 😛

• tak si si "makla" dnes bez, zasluzis si oddych a poriadnu masaz 😃 popros manzela 😉

• joj manzel ma cakal s fantastickou polievockou a pecenymi zemiackami so zralokom 🙂

• fiha, tak tomu hovorim pozorny manzel 😛 sam varil?

• jasne.. ved kto iny 😉 jedine ak nase skrecky 😃 a teraz som zistila, ze dokonca aj riad umyl 😮

• co ten bude chciet????? ...................................
    vyzehlit kosele? 😃 😃

• jani si ho odhadla.. 🙂 nuz mame rozne bartrove obchody 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém