Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • uf, ja musim mojho naucit tiez varit, lebo takto sa prekvapujem len sama, alebo len jeho 😃 😃

• ved som prekvapena, ako rychlo sa vystrabil z choroby, zajtra uz chce ist do roboty..
    baby zajtra idem so studentikmi na exkurziu na obchodny sud vo vieni.. hura nakupy 😃 😃 😃

• bez: huraaaaaaaa 😃 tisko zavidime.... 😬

• Sponzor fóra
  • zuzi ved pod.. 😉

• provokujeeeeeeees, co 😃

• jasnacka, sak si PN, nikto ta nebude hladat doma 😉

• no len aby 🙂 sice.... hm... 😉

• heh zuziiii 😃
    inak dnes vecer je fotbal, takze si konecne mozem citat 😉

• 😉 vidis, my nepozerame futbal nastastie 😃 ja som za PC - nieco robim okrem surfovania 😃 a manzelik sa vytesuje z novych rybiek, co dnes kupil - skoro ma porazilo, ked mi povedal tu sumu 😠

• ake rybky si kupil? u nas fici futbal samozrejme.. 😬

• diskusy - a to hned 7 kusov ... citlive a navyse drahe 😠 ale co uz, esteze poslucha 😎

• idem si hned nastudovat do atlasu, ktore to su 🙂

• take ploche s papulkami 😃 su pekne 😉

• no v atlase nemam, ide na rad web 😉 som chcela zafrajerit, ze mame atlas 😬

• aj my mame atlas 😃 drahy dostal na vianoce minuly rok.. a mame doma aj atlas hub a pritom nie sme hubari 😃 😃 😃 ale jeden nikdy nevie 😉

• Sponzor fóra
  • maco dostal od nasich asi pred dvoma rokmi, je velmi pekny.. ako svadobny dar sme od macovych byvalych kolegov dostali obravsky atlas sveta od readers digest, je k tomu aj mala lupa.. je suprovy, vidno na nom dokonca stvrt v sydney, kde byva segra 😃
    dnes mi mala kolegyna kupit ten holiaci strojcek, uz sa tesim, dalsia polozka odfajknuta.. 🙂

• juj super, tak sa pomalicky na vianoce nabalujes 😉
    ty si uz bola u protinozcov ? 🙂

• baby aka ziva debata takto neskoro vecer
    ja som dnes sama, muzicek je zase fuc na sluzobke. tak si sijem pyzamko a uz sa mi aj ziiiiva 😴

• levik: obdivujem ta, ze sit si nieco 😛

• zuzi este nie... je to moj sen.. dufam, ze tam stihnem ist este kym segra neodide {zatial sa sice netvari, ale clovek nikdy nevie}
    jani fakt ta obdivujem.. kde beries tu energiu.. ja uz pojdem pomaly spat, lebo ked si predstavim, ze o 6.00 uz musim sediet v aute, aby som stihla vlak 😛

• bez: tak prijemnu cestu a nakupy zajtra 😵

• zuzi dik 😃 este zavislacim na traviane a povinne si musim precitat aspon jednu kapitolu z knihy..

• ja mam take obdobia, ze furt robim nieco a take, ze nerobim nic 😃
    tak dobru noc

• Dobre ranko baby. Ani sa nedivim, ze tu este nikdo nieje, ked ste vcera tak dlho do noci vypisovali.

• dobre ranko jani. ja tu som, ale pracujem 😞 a idem na stretnutie, tak zase tu nebudem
    sa mi nechce do tej zimy 😞

• aj ja som tu..len dnes je rusno..sef ma narodky 😦

• Dobré ránko baby 🙂
    Aj ja idem teraz na stretnutie, brrr, taká zima 😛

• Vsetky niekam. To je neuveritelne. Ale ja idem zajtra.

• janne, a kam? 😉

• Marya, teraz na stretnutie? 🙂 A kde? Aká som ja zvedavá 😃
    Práve pozerám, Vy ste včera ponocovali 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém