Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No na stretnutie. Vsak aj ja mam narok. Ideme na nejaky marketingovy prieskum :-N
Odpovedať
tak ja som nakoniec tu. garazova brana je pokazena a na manualne otvaranie nemam sancu dosiahnut ani s rebrikom. a uz vobec nie v tom kostyme co mam na sebe. tak som zrusila stretnutia a budem sa snazit pracovat pri pocuvani vrtania u susedov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
fu levik, tak to ti veru to vrtanie nezavidim ... ja som tak v sobotu musela znasat 5 hodinove vrtanie privodov u susedov a o tretej som taka vyhucana odchadzala k svokrovcom .. :-S
Odpovedať
ahoj bayka, no zvazovala som, ci si radsej nepocestujem hodinku do ruzinova elektrickou. ale nevrtaju uplne ze v kuse, takze som to vyhodnotila ako prijatelnejsiu alternativu :-D co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, práve som si spomenula na Teba, lebo som papala kokosino od Figara :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už som späť :-) Iwi, obchodné stretnutie so zákazníkom to bolo, celkom zaujímavé :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, tak si niečo aj dojednala? :-N Dúfam, že áno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak trochu sme pokecali, na niecom sme sa dohodli, "utuzili" partnerske vztahy :-D :-D a dovidenia :-) A Ty Iwi ako dnes, mas vela robotky ?
Odpovedať
Iwi tak sa mi to paci. Treba podporovat slovenske vyrobky :-D Alebo teda aspon vyrobky nasej znacky ;-)
Odpovedať
jani nemohli by ste mi tam u vas vyrobit fondanove salonky? :-p
Odpovedať
No u nas v BA sa vobec nerobia salonky. To sa robi v Trnave,ale to uz je ina firma.
Odpovedať
skodaaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jeje, cokoladkove kralovne ;-) ahojky levik, no ja sa mam celkom fajn ... bytik aj praca frci ... ani sa nestihame spamatavat a uz tu budu vianoce ... nase prve spolocne s muzickom :-) uz teraz vymyslam co budem piect a ako budeme vegetit ... a ak bude tak krasne ako teraz je vonka, tak to bude ako z rozpravky :-)
Odpovedať
Aj ja sa tesim na vianoce. Vytlacila som milion receptov na kolaciky, tak sa tesim a budem vypekat.
Odpovedať
to je fajn bayka my tiez budeme mat prve spolocne vianoce ;-) a medovnicky uz mam napecene ;-) co budes robit ty? ja este 4-5 druhov chcem a az raz budem mat deti, budem im robit medovnikove chalupky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Marya, no dosť práce mám dnes, ale všetko s mierou :-D . Janne a nejaká odmena nebude? Za to že konzumujem SK výrobky? :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, odmena je, že ich môžeš papať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, ale tie si musím kupovať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keď budeš rýchlo utekať, nemusíš :-D :-D
Odpovedať
No minimalne pridana hodnota bude :-D Myslim tym kalorie a tukove vankusiky :-D
Odpovedať
kocky ani o tom nehovorte, lebo som dnes nebola na obede. Rano som si dala ranajky - parky, volske oko - u nas vo firme a na obed som vobec nebola hladna, tak teraz idem do seba natlacit aspon pomarance co som stihla kupit :-D :-D
Odpovedať
No jeanka mala by si papkat :-D Ja tlacim makovnik. Kupila som si ten obrovsky a uz dojedam koniec. Taka som pazrava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som dnes aj na obede bola, a este aj teraz sa napchavam :-D cokoladka mnam :-D Nebudem predsa robit nasucho :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes je tu ozaj pusto baby :-|
Odpovedať
baby ja som bola s kolegami na nakupe v jednej dedinke pri modre, take sklenene ozdobky ze anjelikovia, srdiecka, rybky sme pokupili.. ako vianocne ozdoby, darceky.. volaju to ze tešítka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa isto tesis Jani :-D
Odpovedať
juj boli sme vyteseny celu cestu, tam, cestu spat a tesim sa teraz a budem sa tesit ked tesitka rozdam, su to prosto tesitka :-D :-D
Odpovedať
zuzi a ty ako, uz si zdrava?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes sa necitim dobre, prespala som pol dna :-( zajtra mam ist na kontrolu,dufam, ze to uz preslo, dalsi tyzden PN si uz neviem predstavit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa hlasim po exkurzii vo wien.. vidim, ze som toho vela nezmeskala.. pekne som vymrzla, tesim sa na teply cajik.. boli sme na strasne dlhom pojednavani, ale bolo to zaujimave.. na to, ze moc enviem po nemecky, som pochopila o co ide :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?