Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • no aj my sme sa divili takemu nezvycajnemu nazvu 🙂
    asi uz pojdem.. huraaaa weekend
    janka davajte si pozor na ceste, bude to primrzat

• Bezaz, prajem pekný víkend 🙂

• dakujeme a krasny vikend 😉

• Sponzor fóra
  • ahojte, bre ranko.. dnes tu asi nik nebude 😐

• ahoj bez, ja som tu, aj ked utrzkovito..teraz som vstala 😃

• no silvi 😃

• Raz za cas mozem 😴

• ale jasne.. ja zasa gamesim traviana namiesto pisania diplomovky.. spravila som si vajcovy konak 😃

• Haloooo, je tu niekto? 😉

• halooo ja som tu 🙂 ako travis vikend? 🙂

• Ahoj, no celkom fajn, nič nerobím akurát som navarila 😃 . A Ty?

• no ja som dnes celkom aj oddychovala.. len som piekla, varila a pozerali sme film.. a teraz ideme navstivit brata so svagrinkou do noveho bytiku 😉

• ahojte, teda aka ucast 🙂

• Bez, nie bohvieaká 😃

• iwi veru.. vsetky uz asi vypekaju vianocne pecivo 😃

• Sponzor fóra
  • ja lenosim..este som ani neodpratala po obede 😶 polovicka si dnes objednala bryndzove halusky 😬

• silvi mnam, dala by som si.. vcera som robila take ze gazdovske kura a bolo to take dobre, ze maco zjedol cele kura, bolo planovane aj dnes na obed 😮

• ahojte, my sme boli na chate oslavovat, trosku sme sa resetovali 😃 bolo to super, len neviem,ci na moju chorobu pozitivne 😦 uvidime nasledky pocas tyzdna.... a bavilo ma,ze dnes som nevarila ja, ale kamosky 😃

• jej zuzi, super, aspon ste trochu vypadli z domu 😉 zajtra uz ides do roboty?

• ano Zuzi, zajtra uz makam, ale len do stredy, potom mam dva dni dovolenku - v piatok mam prednasku aj skusku, tak potrebujem nejake volno 🙂 inak bola som u vestice - kartarky a zaujimavosti som sa teda dozvedela 😃

• aj nieco prezradis? 😉

• no jasne, najskor som nevedela , co si mam o tom mysliet, ale zena vycitala takmer 90 % veci mojho zivota z ruky a karat uplne do bodky.... vedela to, ze som cerstvo vydata, ze studujem, ze moji rodicia maju majetkovy spor so surodencom, presnu charakteristiku mojho manzela... az mi stali chlpy na rukach 😴 no pozitivne - udajne ma caka dlhovekost 😃 a uspech v kariere po novom roku.... co je aj realne, lebo nasa riaditelka ma velke plany a zacinaju sa plnit... taktiez mi vyvestila financne prilepsenie pred vianocami ... dnes som sa dozvedela, ze dostavame vo vyplate mimoriadne premie - podiel na hospodarskom vysledku.... takze.........................

• hmm zuzi, zeby som ju navstivila? 😉 ona je odkial?
    ozi a kolko si vypytala?

• bola som v Rajci, nema ziadnu taxu alebo nieco podobne... honorar si nevypytala, kolko das, tak tolko bude, ked nic tak nic 😉 ale bola fakt dobra, vela veci mi povedala naozaj pravdivych, tak som zvedava, co z toho bude... pozitivne je, ze som si vybrala dobreho partnera, udajne budeme mat harmonicke manzelstvo a dve deti - dievca a chlapec 😃

• no to mame po ceste k nasim.. asi si vypytam cislo 😉
    moj kamarat mal jedno obdobie, kedy sa venoval reiki a nejak popri tom robil "diagnostiku" podla fotografie.. vtedy mi "vyvestil", ze budem mat s velkymi problemami jedno dieta.. tak si to asi pojdem overit 🙂 a hlavne, ako dopadne ta nasa buracka.. vyse dvoch mesiacov po tom a nic sa nedeje.. 😦

• bez: 😞 😞 aj na babo, aj na buracku... 😞
    poslem ti cislo cez IP?

• zuzi asi by som to skusila 🙂 posli.. diiikes

• posielam 😉 keby si sa predsa len rozhodla 😎
    inak slzim pri superstar, dojimave dnes 😢

• dobry vecer 😉
    veru dojimave dnes. fajn ze poukazuju na to, ze aj take nieco existuje. len keby kazdy radsej namiesto posielania x penazi tam pomohol tym co ma vo svojom okoli, si myslim

• tak my SS uz radsej nepozerame.. mam obdobie, ze slzim aj pri reklame.. 😦
    zuzi dik 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém