Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani kilo je pre maminu.. a chcela som piect tu stolu, tam ide vela orechov a suseneho ovocka..
    a aj do vanilkovych roztekov a tych rumovych gul idu mlete orechy..

• ved jasne zuzi, ja len, ze si tusim pisala, ze nejdes vypekat, preto sa pytam 🙂 takze predsa len ides 😛

• jani ale hej.. ale len take co lubim ja a bez coho si vianoce neviem predstavit 😉

• Sponzor fóra
  • bez, a od noveho roku ideme na 90dnovku? Lebo ja ju budem potrebovat.. 😠 😃

• silvi asi ano.. minimalne delena pojde.. ved som od svadby pribrala 3kila.. a teraz sa uz radsej ani nevazim.. 😛

• ahojte 🙂

• ahoj fifi 😉
    bez, ja som sa vazila v sobotu, tiez som hore 3kg od svadby 😒

• ahoj zuzi, tak ako po PN v robote?
    silvi, tak som rada, ze nie som sama 🙂

• bez, ja nie 😢 uz som prekrocila magicku hranicu 50kg 😞 Takze 2008 zaciname: Cica nezer? 😃

• sisi: ze magicka hranica 50 kil.... aj ja chceeeeeeeem tolko.... brr.... mojich 57 je teda statocnych 😒
    bez: prvy den po PN dost hrozne, od zajtra som asi PN opat... prezivam tu 😐

• silvi 50kilo som mala naposledy na zakladnej skole, takze si nedavam nesplnitelne ciele.. aj 60 je pekne okruhle cislo 😕
    zuzi tak si na tom ako moj maco, ten mi tiez uz vypisuje, ze je mu zle

• dnes je fakt hrozny den, aj ken nie som chora tiez sa citim pod psa.. 😒
    Ale baby, ja mam 156cm 😃

• Sisi: ja mam 163 cm, takze par cm hore-dole ani nevidis, ale par kil ano 😠 😠
    bez: a to sa nechceme vyhovarat, ani ja ani tvoj maco, asi je nieco vo vzduchu 😒

• ze 156 cm, ty si naozaj taka malinka, to je zlate 😃 naozaj...
    pri mojich 180 cm keby som mala vahu 50 kg tak moj BMI je uz podviziva lebo uz teraz som na hranici spravnej hmotnosti 😃 😃

• Jeana..tak to mas vysku pre modelky 😉 ..a moja polovicka ma 198 cm 😃 Sak sa na sebe nasmejeme 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte baby 🙂

Fifi - prajem skoré uzdravenie... 🙂
    Sisula - mne sa vzdy pacili velki chlapi s nizsimi damami 🙂 , je to zlate 🙂

• baby bratislavske a co tak zajtra spining? 😃
    budem otravna kym nezacnete chodit 😃

• marya: dik 😉
    sisi: ak vam vyska nerobi problem... 😉 😉 ked tak si das stolicku, aby si dala manzelovi pusu 😃

• silvi ja mam tiez ako zuzka 163cm, takze tych 10kilo navyse 😬
    spiniiiiing supsup 😃

• Fifi: Ja si ho pritiahnem za snurku na mobil 😃 Tak ja utekam..ozvem sa z domu 😉

• sisi: tiez dobry napad 😉

• zuzi este k tej nasej vcerajsej debate, treba sa nejak moc dorpedu obejdnat k tej pani z rajca?

• Ahojte, je tu niekto? 🙂

• ahoj ja som tu. ze sa ukazes aj v nasej teme 😃

• Aaaaale, veď ja aspoň zo slušnosti pozdravím každý deň 😃 , v iných témach som tiež nie viac ako tu. Dnes som mala dosť roboty v práci, koniec mesiaca bol, pomaly koniec roka.... 😐
    Čo robkáš takto podvečer? 😉

• dovecerala som a pojdem este asi nieco mlsnut. potom urobim obed (pre mna) / veceru (pre muza) na zajtra a potom mu ukazem (az pride) co som dnes kupila na vianoce a potom budeme uz len kukat telku 🙂
    a co ty?

• Tak ja som tiež dovečerala, čítala som nový čas 😃 a teraz som tu. Manžel je na tréningu.
    A čo si pekné kúpila na Vianoce? Ja som dnes kúpila špic na stromček, sviečky a háčiky na ozdoby 😃 .

• a co pisu v novom case? 😃
    to si sikovna 😉 ja som kupila tacky na oriesky/kolaciky/oblatky a velku misu este na neviem co a takeho plysoveho slonika a nesmierne invencny darcek pre mojich rodicov - nakupnu poukazku 😃

• Skôr by som povedala, že šikovná si Ty 😉 😵 . Jééj, to je super darček tá poukážka...kde bude platiť?
    V novom čase? O Ficovi - aké má majetky...o Ďurianovej a Honzíkovi 😦 ...no ako vždy 😬 to isté

• v tom cervenom obchodnom dome s nabytkom 🙂
    no a kto dnes vypadne v superstar, take tam nepisu? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém