Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • inak vytiahnem z neho aspon nejaky recept na natierku 😃

• jani presne si to vystihla.. ale nejako nechce.. asi ma rad buzeruje 😦

• Ani moj by nesiel. Radsej bude v praci, lebo aj tak toho maju pozehnane.

• Sponzor fóra
  • 😞
    no tak potom mi musis recept na natierku prezradit ty 😃

• Aj ja dnes budem asi robit oskvarkovu natierku. Neviete nejaky dobry recept? Je mi luto vyhodit tie oskvarky, ale ja to v povodnej podobe neziem, tak to musim nejako zakamuflovat do pomazanky, alebo pagacikov.

• jani ja som iba pomahala, co do toho skutocne islo, netusiiim 🙂

• ale nerob drahoty 😉 povedz co vies 😉

• jani na oskvarkovu neviem, mozno by som radsej vyskusala pagace, kebyze mam oskvarky, ale to je asi viac roboty...

• Ved to. Ze je to viacej roboty. Ale pozrem na nete nejaky recept a pripadne by som sa s tym dnes popasovala.

• jani ale skvarky treba tak ci tak pomliet.. potom ich zmiesas s trochou masti a natierka je hotova.. alebo do tych pagacov.. mnam 🙂
    jani tie rybacie robil z ryb z konzervy, nejake sardinky, tvaroh, nadrobno cibulka, trochu cesnaciku a dochutil solou a korenim.. myslim, ze ine tam nedaval.. aha este trochu ramy.. a ak mas cerstvu vnatku mozes do toho pokrajat

• skvarky pomeliem.
    Pocuj, vy davate do rybacej tvaroh? To ti je skvely napad. Ja vzdy len maslo a cibulu.

• No vzhladom na to, ze pagaciky sa robia z kysnuteho cesta, tak vytazi pomazanka 😵
    Nechce sa mi s tym velmi hrat.

• jani je potom jemnejsia a nema tolko kaloriiiiii 😃
    a co tak zapecene zemiaky s oskvarkami?

• Bez aj to sa robi?

• zuzi dik za navod, vyskusam 😛

• Sponzor fóra
  • jani jasne, ved skus www.recepty.sk a popozeraj si 🙂
    jani preco 😛 ?

• no to 😛 je v tomto pripade akoze mnam 🙂

• aha ja som si myslela, ze to znamena fuuuj 🙂

• Bez, Ty zase vyváraš? 😛 A ja tu potom trpím 😃

• ale kdezeeeeee 😉

• iwi co mi ostava, ked ma zasa "honi mlsna" ako vravia bratia cesi... 🙂
    este ze tu mam orechy, inak by som asi isla do bufacu na nieco nezdrave 😬

• fiha, som sa tu veru zalizovala poriadne... mam oskvarky v mraznicke, asi s nimi tiez nieco poriesimv 😃

• fuuuha baby ja to ani citat nemozem, uz mi je z toho zle. Neznasam oskvarky a ked citim tu aromu.
    Fuuu!!! Silna kava... 😃

• jeana: no sto ludi sto chuti, ja nemusim soju, spenat a ryzovy nakyp, bleeeeeeeee 😠
    ale moj tatko robi najsamlepsiu skvarkovu natierku na svete 😛

• aaaa fifi ty zaskodnik! to musis tolko krat opakovat tu pomazanku ??? 😃 😃 😃

• jeana: uuuuuuuuu som ticho 😶 😶 😶 prepac 😃 😎 mozeme sa aj o inom bavit 😉

• tak moli by sme napr o cignskej pecienke z vianocnych trhov na ktoru mam chut asi uz pol roka a nemozem sa tam dostat ! 😃 😃

• jani vidis, preto treba zajtra ist na vianocne aj s mayelikom.. tak sa lucim, ideme pozriet tu kamosku a babatko tesiim 🙂

• alebo na vianocnyyyyyyy punc 😛 na buduci tyzden vytiahnem manzelika na namestie, musime si nejaky dat 😛
    bez: prijemnu navstevu 😉
    jeana: pecienku mam najradsej bravcovu a na cibulke 😛 😛 😃 😃

• nie nie je som myslela kuraciu a to kus grilovaneho prsa v zemli s cibulkou atd a baranie rohy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém