Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
inak vytiahnem z neho aspon nejaky recept na natierku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne si to vystihla.. ale nejako nechce.. asi ma rad buzeruje 8-(
Odpovedať
Ani moj by nesiel. Radsej bude v praci, lebo aj tak toho maju pozehnane.
Odpovedať
:-( no tak potom mi musis recept na natierku prezradit ty :-D
Odpovedať
Aj ja dnes budem asi robit oskvarkovu natierku. Neviete nejaky dobry recept? Je mi luto vyhodit tie oskvarky, ale ja to v povodnej podobe neziem, tak to musim nejako zakamuflovat do pomazanky, alebo pagacikov.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja som iba pomahala, co do toho skutocne islo, netusiiim :-)
Odpovedať
ale nerob drahoty ;-) povedz co vies ;-)
Odpovedať
jani na oskvarkovu neviem, mozno by som radsej vyskusala pagace, kebyze mam oskvarky, ale to je asi viac roboty...
Odpovedať
Ved to. Ze je to viacej roboty. Ale pozrem na nete nejaky recept a pripadne by som sa s tym dnes popasovala.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale skvarky treba tak ci tak pomliet.. potom ich zmiesas s trochou masti a natierka je hotova.. alebo do tych pagacov.. mnam :-) jani tie rybacie robil z ryb z konzervy, nejake sardinky, tvaroh, nadrobno cibulka, trochu cesnaciku a dochutil solou a korenim.. myslim, ze ine tam nedaval.. aha este trochu ramy.. a ak mas cerstvu vnatku mozes do toho pokrajat
Odpovedať
skvarky pomeliem. Pocuj, vy davate do rybacej tvaroh? To ti je skvely napad. Ja vzdy len maslo a cibulu.
Odpovedať
No vzhladom na to, ze pagaciky sa robia z kysnuteho cesta, tak vytazi pomazanka x-) Nechce sa mi s tym velmi hrat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani je potom jemnejsia a nema tolko kaloriiiiii :-D a co tak zapecene zemiaky s oskvarkami?
Odpovedať
Bez aj to sa robi?
Odpovedať
zuzi dik za navod, vyskusam :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne, ved skus www.recepty.sk a popozeraj si :-) jani preco :-p ?
Odpovedať
no to :-p je v tomto pripade akoze mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha ja som si myslela, ze to znamena fuuuj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, Ty zase vyváraš? :-p A ja tu potom trpím :-D
Odpovedať
ale kdezeeeeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi co mi ostava, ked ma zasa "honi mlsna" ako vravia bratia cesi... :-) este ze tu mam orechy, inak by som asi isla do bufacu na nieco nezdrave :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, som sa tu veru zalizovala poriadne... mam oskvarky v mraznicke, asi s nimi tiez nieco poriesimv :-D
Odpovedať
fuuuha baby ja to ani citat nemozem, uz mi je z toho zle. Neznasam oskvarky a ked citim tu aromu. Fuuu!!! Silna kava... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: no sto ludi sto chuti, ja nemusim soju, spenat a ryzovy nakyp, bleeeeeeeee ]-( ale moj tatko robi najsamlepsiu skvarkovu natierku na svete :-p
Odpovedať
aaaa fifi ty zaskodnik! to musis tolko krat opakovat tu pomazanku ??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: uuuuuuuuu som ticho :-x :-x :-x prepac :-D 8-) mozeme sa aj o inom bavit ;-)
Odpovedať
tak moli by sme napr o cignskej pecienke z vianocnych trhov na ktoru mam chut asi uz pol roka a nemozem sa tam dostat ! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani vidis, preto treba zajtra ist na vianocne aj s mayelikom.. tak sa lucim, ideme pozriet tu kamosku a babatko tesiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo na vianocnyyyyyyy punc :-p na buduci tyzden vytiahnem manzelika na namestie, musime si nejaky dat :-p bez: prijemnu navstevu ;-) jeana: pecienku mam najradsej bravcovu a na cibulke :-p :-p :-D :-D
Odpovedať
nie nie je som myslela kuraciu a to kus grilovaneho prsa v zemli s cibulkou atd a baranie rohy :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?