Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, ani jedno ani druhé :-) , prečo sa pýtaš? Či sa ten tovar toho týka? Niečo pre mňa a manžela nieje :-D . Neboj sa, určite to zvládneš ;-) . A v koľkom si ročníku? Už si dobre nepamätám :-| , prepáč ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ano Iwi, je to obchod pre domace zvieratka, prave pre psi a macky :-D my sme taki milovnici zvierat, mame doma yorkshierku Fifi a 500 litrove akvarko s diskusmi :-D tak plnim tovar tam ;-) a mam za to normalne aj plat -teda proviziu hehe, ma plati vlastny manzel :-) som "len" druhacka... uf ]-( tak mi treba, ked som bola leniva, teraz musim dobiehat zameskane
Odpovedať
Profilova fotka
A to je manželova práca riadna? Proste venuje sa len tomu? :-) No vidíš, ja by som si tiež bola nadávala, keby neboli rodičia na mňa tlačili. Teraz som im vďačná x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie Iwi, len cast toho, co robi... on so spolocnikom a zamestnancami maju s.r.o. a robia internetove stranky roznych spolocnosti a internetove obchody... tento robia s kamaratom veterinarom a kedze mi je tato oblast blizka, tak mu pomaham ;-) jemu to setri cas na dolezitejsie veci a mna to bavi a navyse mam z toho aj financie ;-) skoda, ze som vtedy aj ja neposluchla rodicov, cim som starsia, tym som lenivejsia sa k niecomu prinutit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tiež chcela niečo také predávať, ale skôr detské vecičky ma veľmi fascinujú x-) . Niečo podobné ako je mimibazar, neviem, či si pozerala tú stránku, som rozmýšľala, či ľudia majú toľko času na také veci, alebo je to ich práca a živí ich to..... Viem o čom hovoríš...ja čím som bola vyššie v ročníku, tým som viac musela hustiť do hlavy :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - chystame obchod s detskym oblecenim :-D zatial je to v stadiu planovania, ale uz sa tesim, ked budem plnit dupacky, ponozky a podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, vážne? :-) Tak to je super x-) , potom mi daj vedieť, budem obchodík navštevovať každý deň :-) . Ale ten tovar Vy budete odkiaľ brať? =-) Bože, pripadám si riadna trubka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Iwi, tovar sa berie vzdy s velkoskladu, s ktorym mas zmluvu a s ktorym sa dohodnes na odbere ;-) kedze na tychto obchodoch my zabezpecujeme jeho prevadzku a plnenie tovaru, nakup a obchodne zmluvy ma na starosti ten, kto si obchod objedna, v tomto pripade to bude tiez jeden spolocny kamarat z KE :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre, tak máš prvú zákazníčku x-) . Aké značky budete predávať? Rôzne alebo sa zameriate na jednu? :-) No ja Ťa dnes opúšťam, ideme na mikulášsku pizzu :-p . Zajtra sa teda držkaj na skúške a daj nám vedieť ako si dopadla, ok? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok Iwi, budem na to mysliet :-D dakujem za drzanie palcov, ja prajem dobru chut a prijemnu zabavu ;-) ;-)
Odpovedať
ahojteeeee, ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj scarlette, vitaj, ako sa mas ty? co ta operacia? co ta boli? c =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
fifi no mna uz neboli nic, dnes som spapkala iba dve ruzove tabletky tak je ok ;-) odbery predoperacne mam za sebou a uz len cakam na pondelok a utorok ze kedy si idem polezat a konecne sa vyspat ;-) co mas nove okrem obchodu s detskzm oblecenim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hih, nic take, obchod este len bude ;-) taky predvianocny stres, nemam este darceky kupene :-( bola som dva tyzdne chora, tak sa tesim, ze od pondelka mam slobodu, aj na nakupovanie :-D a co ti budu operovat, ak sa smiem spytat? (nemusis napisat, ak nechces)
Odpovedať
no ja musim napisat zoznam ze ake darceky a ked nestihnem kupit poverim manzela
Odpovedať
Profilova fotka
a co svokrovcom? uz mas nejaky plan? :-. =-)
Odpovedať
fifi no svokra nemam iba svokru a tej sa ideme vsetci skladat na novu postel lebo tu co ma to je taky starucicky gauc a bolieva ju chrbat
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to je super napad, lenze u nas by sme museli svokrovcom kupit potom celu spalnu :-D ;-) nejak nemam napady, mojim rodicom sme kupili so sestrou novy multifunkcny robot, lebo mamine sa ten stary pokazil.... ale co svokrovcom okrem nejakej klasickej kozmetiky netusim |-|
Odpovedať
no toto somnetusila ani ja ale ked si vymysleli ze sa poskladaju...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ma musi nieco asi osvietit,ked budem pozerat po obchodoch :-) mam rada vianocnu atmosferu, ZA je krasne vyzdobena, tusim dnes uz zasvietili aj velkyyyyyyy strom na namesti
Odpovedať
aj v ba uz je vianocna vyzdoba, boli sme dnes na trhoch a bolo super :-) skoda ze si tak daleko
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, daleko :-( dnes bolo tusim aj stretko, ty si nebola?
Odpovedať
zuzi dnes bolo stretko, a ty si nedosla :-(
Odpovedať
fifi bola ale ja to mam asi najblizsie domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako ste sa mali? Levik: ked to maaaaaaam tak daleko... bavili ste sa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dnes bolo vyborne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi skoda, ze si nemohla.. uz lameme ivku aj silvinku nech dojdu niekedy na vylet do BA, spravime masove stretko :-D
Odpovedať
bez no to som ani nevedel ze ich lames ;-) ale keby ste sa tak vsetky dohodli tak by to bolo genialne
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, nieco spachame v novom roku, dame si to ako predsavzatie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani take mega stretko septembroviek :-D a aj inych neviest
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?