Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tí mladí sú vo všeobecnosti asi prísnejší....asi sa chcú viac "presadiť", starým je to už jedno...hoci u nás momentálne najprotivnejší je starý 70-ročný dedo čo učí účtovníctvo.... ]-(
Odpovedať
Uja Takac? Ale on Ti da Acko len tak. Mne dal A za to, ze som si na cviku kraslila a nakreslila som jeho. A on sa na to prisiel pozriat :-)
Odpovedať
podla mna mladi ked su taki, tak to preto, ze si povedia - ved ani nam nedovolili, aj ja budem taky, a basta !
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, to nejde tak to nejde ]-( ... Mary, my sme mali asi 75 ročného, ale bol veľmi zlatý x-) . Ktovie, či ešte žije =-) . A spomínam si, keď mu raz spolužiačka vynadala...ale poriadne, bľačala po ňom...on chudák sa nechytal na ňu...mne ho bolo veľmi ľúto vtedy ;-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, presne! ;-)
Odpovedať
Ja mam vseobecne radsej strarych profesorov. Maju taku prirodzenu autoritu a nemusia si ju nijako vydobijat.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - hej, presne ten :-) To fakt s tým Ačkom ? No mne dal Ečko len tak :-D :-D Aj to som už bola šťastná, lebo ja a účto si moc nerozumieme :-) , ale minule tak po nás bliakal, že som si o ňom pomyslela svoje....ale asi to závisí od nálady, treba vystihnúť dobrý deň :-)
Odpovedať
baby potichsie by ste sa tu mali rozpravat lebo aj Bez to moze citat :-D :-D :-D
Odpovedať
jani, aka bola vasa mikulasska vecera? ;-)
Odpovedať
fuuuha ani sa nepytaj, lebo tak veeeelmi som sa napapala, potom prisla nahodou moja kamoska,tak som jej prezradila tajomstvo a ona cela stastna, ze ako je to pekne vidiet :-D ale bolo to uzasne romanticke, casnici v bielych rukavickach ;-)
Odpovedať
jeeej a kde ste boli? my sme uz davno neboli na paradnej veceri, naposledy na svadobnej ceste :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to ste mali krásny večer :-) Veru, a kde ste to boli ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Juj biele rukavicky? A kde ste to boli? Marya na nas bol asi preto taky dobry, lebo na zaciatku semestra dostal porazku a vratil sa az ku koncu a to bol velmi tichy a bojazlivy
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - juj, tak to som nevedela...ale no aspon bol k vam mily a krotil sa....
Odpovedať
v petrzke taka celkom nova restika Liviano sa to vola a vari tam taky fesi Marcel, ktory sa ucil u Jamieho Oliviera... fakt goood, super jedlo, dezerty uzasne a krasna svojska vyzdoba a styl restiky ;-) uz sme tam boli aj predtym zopar krat, len skoda ze je to na takom blbom mieste...
Odpovedať
Profilova fotka
To mi niečo hovorí Jani....no musím nejak nenápadne poštuchnúť drahého :-N :-N My sme už tiež dlhšie neboli, naposledy sa "prekonal" v októbri na výlete v Tatrách, odvtedy nič....
Odpovedať
o tom som pocula, ale prave lokalita ma odradza - a to som povodom petrzalcanka :-N no asi by som to mala prekonat a zajst tam, ked davas take odporucanie !
Odpovedať
a este je specialita ze tam maju v jedinej restauracii obrovske platno na stene a premietaju on line co sa deje v kuchyni, takze mozes vidiet kolko much ti spadlo do polievky a taaaak :-D :-D na parapetach su susene chilli papricky, kochliky s levandulami, rozne byliny a rastliny, bazalky atd... a este maju aj takeho kona v zivotnej velkosti ktory sluzi ako lampa :-D (ma ju na hlave) fakt mile a stylove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj, tos tým plátnom to je super, aspoň sa viac snažia a neflákajú sa :-D
Odpovedať
No tak uz viem, kam pojdeme na veceru na nase vyrocie. Ale nie to svadobne vyrocie, ale to druhe.
Odpovedať
Baby, moj si asi zehli vcerajsok, som sa dozvedela, ze zajtra ideme na nakupy a potom do Tatier do nedele :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Siska, tak to je super x-) Užite si poriadne tie Tatry, teším sa s Tebou x-) :-N Ja Tatry milujem, my sme sa práve tam dali dokopy a presne na výročie ma aj v Tatrách požidal o ruku x-) x-) jááj, sladké spomienky x-)
Odpovedať
Mary, podte na vikend aj vy..bolo by super sa tam stretnut x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som prisna, lebo to je vyberovy predmet a maju tam chodit len najlepsi studenti.. a okrem toho, riesia tam pripady, takze pouzivaju zakonniky.. a zasa, ked niekto vie dobre pouziavt tahak, tak ho nezoberiem.. len ma bytacaju taki, co ti rovno pred ocami opisuju a ked im zoberies tahak a nie pisomku, tak sa este rozculuju..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to by som ja veľmi rada, ale musím písať prácu do školy :-p a navyše manžel sa dnes neskoro večer vráti zo služobky a ako ho poznám, bude cez víkend doháňať to, čo za ten čas nestihol....ale chystáme sa niekedy v blízkm období ísť si tam zalyžovať :-N x-)
Odpovedať
alebo pojdeme na lyzovacku MS, ked uz niektore baby nechcu prist do BA na stretko :-D
Odpovedať
inak kontrolovala som tie moje medovnicky a su makke ako vankusiky ;-) tak som zvedava, ake budu o 2 tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, si sikulka ;-) Drzim palce, aby boli na Vianoce co najlepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, mas dobry recept.. ;-)
Odpovedať
marya, my budeme v Tatrach travit cele sviatky.. Nepridate sa niekto? :-D levik, davala si k nim jablcka? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?