Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Tí mladí sú vo všeobecnosti asi prísnejší....asi sa chcú viac "presadiť", starým je to už jedno...hoci u nás momentálne najprotivnejší je starý 70-ročný dedo čo učí účtovníctvo.... 😠

• Uja Takac? Ale on Ti da Acko len tak. Mne dal A za to, ze som si na cviku kraslila a nakreslila som jeho. A on sa na to prisiel pozriat 🙂

• podla mna mladi ked su taki, tak to preto, ze si povedia - ved ani nam nedovolili, aj ja budem taky, a basta !

• Sponzor fóra
  • Silvi, to nejde tak to nejde 😠 ...
    Mary, my sme mali asi 75 ročného, ale bol veľmi zlatý 😵 . Ktovie, či ešte žije 🤔 . A spomínam si, keď mu raz spolužiačka vynadala...ale poriadne, bľačala po ňom...on chudák sa nechytal na ňu...mne ho bolo veľmi ľúto vtedy 😢 ...

• Levik, presne! 😉

• Ja mam vseobecne radsej strarych profesorov. Maju taku prirodzenu autoritu a nemusia si ju nijako vydobijat.

• Janne - hej, presne ten 🙂 To fakt s tým Ačkom ? No mne dal Ečko len tak 😃 😃 Aj to som už bola šťastná, lebo ja a účto si moc nerozumieme 🙂 , ale minule tak po nás bliakal, že som si o ňom pomyslela svoje....ale asi to závisí od nálady, treba vystihnúť dobrý deň 🙂

• baby potichsie by ste sa tu mali rozpravat lebo aj Bez to moze citat 😃 😃 😃

• jani, aka bola vasa mikulasska vecera? 😉

• fuuuha ani sa nepytaj,

lebo tak veeeelmi som sa napapala, potom prisla nahodou moja kamoska,tak som jej prezradila tajomstvo a ona cela stastna, ze ako je to pekne vidiet 😃
    ale bolo to uzasne romanticke, casnici v bielych rukavickach 😉

• jeeej a kde ste boli?
    my sme uz davno neboli na paradnej veceri, naposledy na svadobnej ceste 😞

• Jani, tak to ste mali krásny večer 🙂 Veru, a kde ste to boli ?

• Juj biele rukavicky? A kde ste to boli?
    Marya na nas bol asi preto taky dobry, lebo na zaciatku semestra dostal porazku a vratil sa az ku koncu a to bol velmi tichy a bojazlivy

• Janne - juj, tak to som nevedela...ale no aspon bol k vam mily a krotil sa....

• v petrzke taka celkom nova restika Liviano sa to vola a vari tam taky fesi Marcel, ktory sa ucil u Jamieho Oliviera...
    fakt goood, super jedlo, dezerty uzasne a krasna svojska vyzdoba a styl restiky 😉
    uz sme tam boli aj predtym zopar krat, len skoda ze je to na takom blbom mieste...

• Sponzor fóra
  • To mi niečo hovorí Jani....no musím nejak nenápadne poštuchnúť drahého 😬 😬 My sme už tiež dlhšie neboli, naposledy sa "prekonal" v októbri na výlete v Tatrách, odvtedy nič....

• o tom som pocula, ale prave lokalita ma odradza - a to som povodom petrzalcanka 😬
    no asi by som to mala prekonat a zajst tam, ked davas take odporucanie !

• a este je specialita ze tam maju v jedinej restauracii obrovske platno na stene a premietaju on line co sa deje v kuchyni, takze mozes vidiet kolko much ti spadlo do polievky a taaaak 😃 😃
    na parapetach su susene chilli papricky, kochliky s levandulami, rozne byliny a rastliny, bazalky atd...
    a este maju aj takeho kona v zivotnej velkosti ktory sluzi ako lampa 😃 (ma ju na hlave)
    fakt mile a stylove 😉

• Jéj, tos tým plátnom to je super, aspoň sa viac snažia a neflákajú sa 😃

• No tak uz viem, kam pojdeme na veceru na nase vyrocie. Ale nie to svadobne vyrocie, ale to druhe.

• Baby, moj si asi zehli vcerajsok, som sa dozvedela, ze zajtra ideme na nakupy a potom do Tatier do nedele 😮 😵

• Siska, tak to je super 😵 Užite si poriadne tie Tatry, teším sa s Tebou 😵 😬
    Ja Tatry milujem, my sme sa práve tam dali dokopy a presne na výročie ma aj v Tatrách požidal o ruku 😵 😵 jááj, sladké spomienky 😵

• Mary, podte na vikend aj vy..bolo by super sa tam stretnut 😵

• baby ja som prisna, lebo to je vyberovy predmet a maju tam chodit len najlepsi studenti.. a okrem toho, riesia tam pripady, takze pouzivaju zakonniky.. a zasa, ked niekto vie dobre pouziavt tahak, tak ho nezoberiem.. len ma bytacaju taki, co ti rovno pred ocami opisuju a ked im zoberies tahak a nie pisomku, tak sa este rozculuju..

• Tak to by som ja veľmi rada, ale musím písať prácu do školy 😛 a navyše manžel sa dnes neskoro večer vráti zo služobky a ako ho poznám, bude cez víkend doháňať to, čo za ten čas nestihol....ale chystáme sa niekedy v blízkm období ísť si tam zalyžovať 😬 😵

• alebo pojdeme na lyzovacku MS, ked uz niektore baby nechcu prist do BA na stretko 😃

• inak kontrolovala som tie moje medovnicky a su makke ako vankusiky 😉 tak som zvedava, ake budu o 2 tyzdne 😃

• Levik, si sikulka 😉 Drzim palce, aby boli na Vianoce co najlepsie 😉

• jani super, mas dobry recept.. 😉

• marya, my budeme v Tatrach travit cele sviatky.. Nepridate sa niekto? 😃
    levik, davala si k nim jablcka? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém