Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • praveze nedala. ved preto to pisem, nie ze sa chcem chvalit, ale ak to dobre pojde, mozete odo mna recept okukat, lebo su fakt makkucke bez vsetkeho 😉

• silvi hned by som isla.. ale cez sviatky sa uz budem musiet ucit 😛

• Siska - tak to je paráda 🙂 A kde do Tatier chodíte ? My budeme na Vianoce doma, ale hneď potom by sme chceli niekam vypadnúť, uvidíme ako to vyjde 🙂

• Sponzor fóra
  • Marya, obvykle chodime priamo na strbske do hotela, nebudem robit reklamu, ak chces, poslem do IP 😉 Ale teraz sa pre zmenu chystame na chatu do Starej Lesnej(ak vyjde..tuk, tuk na drevo), taka klasicka drevenica s krbom a so vsetkym co k tomu patri.. 😵 Uz teraz sa tesim..
    Levik, tak hod recept..a kedy si ich piekla? 😉
    Bez..ale na cerstvom cistom vzduchu to lepsie pali..
     😉

• sisula pred 2 tyzdnami. posielam IP

• Tak to este stiham 😃

• nam sa vdaka macovej chorobe tak znizila zasoba medu, ze medovniky nemam z coho robit..
    my sme boli v starej lesnej asi tyzden pred tou strasnou vichricou, co lahla polka tatier.. bolo tam super..

• To je smutne, zakazdnym ked to vidim, tak je mi do placu.. 😞 Ale aj napriek tomu tam chodime velmi radi..ved slovensku ekonomiku treba podporovat 😃

• JA tiež keď vidím tie vykosené miesta, tak je mi z toho hrozne smutno, vyzerá to ako cintorín 😞 akoby tam všetko bolo mŕtve 😞 ale aj tak tam radi chodíme 🙂 Tatry sú naša obľúbená destinácia 😵

• my sme boli zatial len raz, vydrazila som pobyt este ked sa rozbiehal jeden slovensky server... bol to sice penzion, ale mali tam virivku, saunu, ubytko bolo pekne, izbu sme mali s vyhladom na tatry..
    v podstate nechodime nikam, az teraz pred svadbou sme boli v prahe 😬

• Bez napis aky server. Do IP. aj ja si chcem nieco vydrazit.

• jani uz teraz tam nic moc nie je.. vtedy sa toho chytilo dost firiem, co si chceli spravit reklamu, tak sa aj oplatilo nieco kupit.. ale poslem jasnacka 🙂

• baby mne sa taaaaaaaaaaaak zatvaraju oci 😴 😴
    my chodime kadetade hlavne na turistiku. na jesen sme nestihli belianske tatry, urcite tam chceme ist na jar.

• My sme pred svadbou tiež veľa toho pobehali a "turistikovali", Tatry máme už pochodené dosť 😵 , ale tam sa je vždy čím kochať 😵 Ale po svadbe sme boli len raz 😐 , šetríme peniažky na veci do bytu, ja sa cez víkendy musím učiť....ale cez sviatky si to vynahradíme 😵 😵
    Levik - aj ja by som si pospala. to počasie je ideálne priam láka do postieľky 🙂

• no to pocasie je riadne depresivne. My teraz velmi nechodime nikam. Len taka mala kultura po Blave.
    Ale mne sa ani nikam nechce. Ked z roboty chodime stale niekam 😦

• Sponzor fóra
  • Janne - aká kultúra po Blave ? Daj typ, aj nám by sa zišlo trochu kultúry 😃

• to pocasie je hotova katastrofa 😠
    idem pozriet predpoved

• No nejake to kino, divadlo, popripade nakupy vo Viedni... A tak klasika. Ale aj to uz je na mojho muza uspech, lebo za 3 roky chodenia sme neboli ani raz v kine. To len ako manzel sa polepsil. Asi preto, lebo uz nebyvame so svokrovcami.

• do stredy to iste 😢

• marya sak same divadla 🙂
    veru pocasie, este ze mam dazdnik..
    jani my sme boli s macom v kine raz, ked sme spolu zacali chodit.. a teraz po skoro 5 rokoch, lebo sme sli cela partia..

• Tak super Janne, že sa Ti podarilo zatiahnuť ho do kina 😃 😬 My sme za rok a pol, čo sme spolu boli v kine asi 4x, aj za to som rada, že vôbec išiel 🙂

Levik - do stredy takéto uspávacie počasie ? 🤔 No nič príjemné....

• Bez - ja moc do divadla nemusím, akosi ma to nenadchýňa, a manžela tiež moc nie 🙂 Aj keď nejaká činohra by nebola zlá 😬

• marya ved ty si tiez uspesna.. nme maco povie, ze mi ten film radsej stiahne a pozreme si ho doma..
    levik parada.. cely weekend spim.. jeej a tym padom nemozem umyvat okna, sak v dazdi 😃

• Bez hlavne ze je vyhovorka. Ale mas pravdu, nemozes umyvat, ked prsi.

• my sme tiež boli počas tých 5 rokov čo sme spolu asi 4 x v kine.. inak nás pravideľne zásobuje novými filami švagor.. inak také najčastejšie "kultúrne podujatia" čo absolvujeme sú keď si ideme posedieť niekde s kamarátmi..

• Budete tu niekto večer? Či budem mať s kým kecať, kým príde drahý domov 😃

• iwuskaaa a to je o koľkej večer?

• Ja tu isto nebudem. Ani teraz tu nebudem dlho. Okolo tretej padam odtialto ako rychlo to len pojde,

• janne sa máš.. ja tu dnes musím tvrdnúť do 16.30... a tááááák strašne sa mi nechce..

• Iwi - možno ja tu budem, budem síce variť drahému večeru, ale teraz mi volal z rumunských hraníc, že cesta ide pomaly a príde až neskoro v noci, takže budem free 🙂
    JAnne - Tebe je ale dobre 😃 Ja tu budem asi do 16 a potom ešte bežím na poštu 😛 ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém