Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
praveze nedala. ved preto to pisem, nie ze sa chcem chvalit, ale ak to dobre pojde, mozete odo mna recept okukat, lebo su fakt makkucke bez vsetkeho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi hned by som isla.. ale cez sviatky sa uz budem musiet ucit :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Siska - tak to je paráda :-) A kde do Tatier chodíte ? My budeme na Vianoce doma, ale hneď potom by sme chceli niekam vypadnúť, uvidíme ako to vyjde :-)
Odpovedať
Marya, obvykle chodime priamo na strbske do hotela, nebudem robit reklamu, ak chces, poslem do IP ;-) Ale teraz sa pre zmenu chystame na chatu do Starej Lesnej(ak vyjde..tuk, tuk na drevo), taka klasicka drevenica s krbom a so vsetkym co k tomu patri.. x-) Uz teraz sa tesim.. Levik, tak hod recept..a kedy si ich piekla? ;-) Bez..ale na cerstvom cistom vzduchu to lepsie pali.. ;-)
Odpovedať
sisula pred 2 tyzdnami. posielam IP
Odpovedať
Tak to este stiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa vdaka macovej chorobe tak znizila zasoba medu, ze medovniky nemam z coho robit.. my sme boli v starej lesnej asi tyzden pred tou strasnou vichricou, co lahla polka tatier.. bolo tam super..
Odpovedať
To je smutne, zakazdnym ked to vidim, tak je mi do placu.. :-( Ale aj napriek tomu tam chodime velmi radi..ved slovensku ekonomiku treba podporovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
JA tiež keď vidím tie vykosené miesta, tak je mi z toho hrozne smutno, vyzerá to ako cintorín :-( akoby tam všetko bolo mŕtve :-( ale aj tak tam radi chodíme :-) Tatry sú naša obľúbená destinácia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli zatial len raz, vydrazila som pobyt este ked sa rozbiehal jeden slovensky server... bol to sice penzion, ale mali tam virivku, saunu, ubytko bolo pekne, izbu sme mali s vyhladom na tatry.. v podstate nechodime nikam, az teraz pred svadbou sme boli v prahe :-N
Odpovedať
Bez napis aky server. Do IP. aj ja si chcem nieco vydrazit.
Odpovedať
Profilova fotka
jani uz teraz tam nic moc nie je.. vtedy sa toho chytilo dost firiem, co si chceli spravit reklamu, tak sa aj oplatilo nieco kupit.. ale poslem jasnacka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby mne sa taaaaaaaaaaaak zatvaraju oci |-| |-| my chodime kadetade hlavne na turistiku. na jesen sme nestihli belianske tatry, urcite tam chceme ist na jar.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme pred svadbou tiež veľa toho pobehali a "turistikovali", Tatry máme už pochodené dosť x-) , ale tam sa je vždy čím kochať x-) Ale po svadbe sme boli len raz :-| , šetríme peniažky na veci do bytu, ja sa cez víkendy musím učiť....ale cez sviatky si to vynahradíme x-) x-) Levik - aj ja by som si pospala. to počasie je ideálne priam láka do postieľky :-)
Odpovedať
no to pocasie je riadne depresivne. My teraz velmi nechodime nikam. Len taka mala kultura po Blave. Ale mne sa ani nikam nechce. Ked z roboty chodime stale niekam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne - aká kultúra po Blave ? Daj typ, aj nám by sa zišlo trochu kultúry :-D
Odpovedať
to pocasie je hotova katastrofa ]-( idem pozriet predpoved
Odpovedať
No nejake to kino, divadlo, popripade nakupy vo Viedni... A tak klasika. Ale aj to uz je na mojho muza uspech, lebo za 3 roky chodenia sme neboli ani raz v kine. To len ako manzel sa polepsil. Asi preto, lebo uz nebyvame so svokrovcami.
Odpovedať
do stredy to iste ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
marya sak same divadla :-) veru pocasie, este ze mam dazdnik.. jani my sme boli s macom v kine raz, ked sme spolu zacali chodit.. a teraz po skoro 5 rokoch, lebo sme sli cela partia..
Odpovedať
Profilova fotka
Tak super Janne, že sa Ti podarilo zatiahnuť ho do kina :-D :-N My sme za rok a pol, čo sme spolu boli v kine asi 4x, aj za to som rada, že vôbec išiel :-) Levik - do stredy takéto uspávacie počasie ? =-) No nič príjemné....
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - ja moc do divadla nemusím, akosi ma to nenadchýňa, a manžela tiež moc nie :-) Aj keď nejaká činohra by nebola zlá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marya ved ty si tiez uspesna.. nme maco povie, ze mi ten film radsej stiahne a pozreme si ho doma.. levik parada.. cely weekend spim.. jeej a tym padom nemozem umyvat okna, sak v dazdi :-D
Odpovedať
Bez hlavne ze je vyhovorka. Ale mas pravdu, nemozes umyvat, ked prsi.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiež boli počas tých 5 rokov čo sme spolu asi 4 x v kine.. inak nás pravideľne zásobuje novými filami švagor.. inak také najčastejšie "kultúrne podujatia" čo absolvujeme sú keď si ideme posedieť niekde s kamarátmi..
Odpovedať
Profilova fotka
Budete tu niekto večer? Či budem mať s kým kecať, kým príde drahý domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwuskaaa a to je o koľkej večer?
Odpovedať
Ja tu isto nebudem. Ani teraz tu nebudem dlho. Okolo tretej padam odtialto ako rychlo to len pojde,
Odpovedať
Profilova fotka
janne sa máš.. ja tu dnes musím tvrdnúť do 16.30... a tááááák strašne sa mi nechce..
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - možno ja tu budem, budem síce variť drahému večeru, ale teraz mi volal z rumunských hraníc, že cesta ide pomaly a príde až neskoro v noci, takže budem free :-) JAnne - Tebe je ale dobre :-D Ja tu budem asi do 16 a potom ešte bežím na poštu :-p ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?