Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Bez akože nevieš, kedy ideš domov? 🤔
    Ja som si dala marcipánovú od Mikuláša 😛 . Baby, my sme na jednej vlnovej frekvencii 😃
    Janne, pekný víkend 😉

• iwi lebo ked sa henten urazil, tak musim cakat, kym sa ozve, aby som urodzeneho pana mohla odviezt..
    teraz som to zaklincovala pralinkou 😃

• Bez, tak keď sa ofučal, nech si ide domov sám...aby si naňho ešte čakala 😠

• Sponzor fóra
  • na mna sa tu usmieva od rana taka krabicka belgickych bonbonov, no neviem, asi o chvilu to uz nezvladnem a otvorim a zjem 😛

• marya ale co uz s nim, ked ho lubim 😃
    jani ides do toho.. na mna sa usmievaju rumove pralinky.. a este dve rafaela 😉

• no praveze mam zabrany, lebo kolegyna dostala taku istu a hned ju otvorila a nukala.. lenze ja viem, ze to preto, aby nepribrala ona sama 😃 😃 ja chcem svoje zbastit cele 😃

• Bez, len aby Ti zavolal, aby si tam aj nenocovala 😃 ...ja som si čoko skryla, aby sa neusmievala 😬 .

• Ty si Bez ale obetavá manželka 🙂

No, moja čokoláda sa už dousmievala...

• baby trochu vas pootravujem pracovne - som zvedava. viete, co su to podielove fondy? investovali ste uz?

• marya: 😃
    Aj ja uz balim..ozvem sa az z domu..papa 😉
    PS: baby a potom vsetky kalorie poriadne... 😃

• pralinky sa tiez este vyskieraju, ale nemaju sancu..
    jani tak to si jasne nechaj pre seba, co by si ponukala inych 😃 podielove fondy, podielove fondy.. kdesi som si to uz pocula 😃 😃 😃
    uz sa ozval, ale ze je este urazenyyyyyy 😎

• joooj uz som to otvorila zo slovami, ze kto si da? samozrejme nikto, ked uz jednu krabicku zbastili 😃
    a to ti muz tak povie, ze je este urazeny?

• podielové fondy - no niečo mi to hovorí, mama tam mala uložené peniaze a celkom pozitívne sa k tomu stavala....možno ešte stále to tak aj má...ale nejaké detaily neviem.... 😐

• jani, jasne ze povie, sak mi to musi dat vyzrat nie? som si takto dovolila odmietnut jeho otca

• zuzi - ja viem kde si to pocula, vcera, odo mna 😃
    marya - tak snad aj zaraba 😉

• Sponzor fóra
  • Levik - myslím, že hej 😉
    Bez - taká bezočivka si, uprednostníš školu pred ocinom, no toto 😠 😃 😃

• som si teda dovolila moc..
    baby tak ja padim dom, vecer sa ozvem papa

• Podielové fondy? Nooo, počula som o tom aj ja 😬 . Že je to výhodné?
    Tak idem sa pobaliť a šup šup domov. Ozvem sa večerom 😉

• ja poznam podielove fondy z pocutia od mojho manzela, on je riadny fesak, najnovsie chce investovat do akcii nejakev banky ci co ?
    to je hrozne... mame najlepsieho kamosa fakt dobreho maklera, tak len skumaju, atd... 😃

• no to je zaujimave jani 😉
    ja to asi na dnes tiez zabalim. mala by som sa cestou zastavit na nakup na vikend, ale voooooooooobec sa mi nechce

• kraaaaaaaaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikenddddddddddddddddddddddddd 😬 😃

• No ja sa hlásim ako som sľúbila, o siedmej 🙂 .
    Jeana, aj nám by sa zišiel taký kamoš, čo by nám dirigoval, kde máme dať peniaze, kde sa najlepšie úročia 😃 . Mne by to vyhovovalo tak na tri mesiace, ale zisk minimálne 5 tisíc 😬 .

• halo, pridavam sa do klubu - aspon na chvilu, tejto vecernej debaty... ked sme pri sladkom, vcera som zbastila visne v cokolade - mnam 😛

• No ahoj Zuzi, tak ako dopadla skúška? Určite ju máš vo vrecku 😵 .
    Ja som teraz spapala chlebík s rybacou a ešte sa napchávam marcipánom 😛

• Iwi- ano, bola to super skuska, sadli mi otazky 😃 ale mala som aj tahak 🤔 🤔
    ja som tiez zbastila tresku - milujem ryby a pijem kavicku, mnam 😛 manzela mas kde?

• Manžel je na tréningu a potom má ešte nejakú poradu ohľadom vianočného turnaja, tak som zvedavá, kedy sa mieni dotrepať domov 😠 . Už nenávidím nič, čo sa spája s hokejom 😐 ...a v poslednom čase som na to viac háklivá ako kedysi 😒 ...
    A Ty máš manžela doma? 🙂

• Iwi: to ti verim... moj je doma - ako som uz spominala, vianocny cas na neho posobi tak, ze je radsej doma so mnou 😃 sam to povedal... inak to poznam, dlhe hodiny stravene v praci, alebo na futbale...uf, nastastie to uz mame za sebou, troska ho zmenila nasa svadba, sa teraz snazi mi viac venovat 😉

• Môžem Ti len ticho závidieť 😒 . Neviem, či môjho niekedy hokej omrzí 😐 . Cez týždeň mi to vôbec nevadí, ale piatok si predstavujem strávený trochu inak - spolu. Dúfam, že nebude dlho.

• aj ja som viac hakliva na veci ako kedysi
    a casto si poviem - a dost. lebo sa mi zda, ze prehanam 😃
    no, vazne. 😐
    ja idem o par minut zaviezt muza na party a nakupit na vikend. to som ale manzelka 😃

• no na tuto temu sme tiez mali vela debat... mali taky zvyk s chalamni, ze chodili kazdy piatok na pivo... tak si to tiez vies predstavit, ze po celom tyzdni clovek caka nejaku kompenzaciu - a s vidinou pekneho piatkoveho vecera....a nakoniec som bola sama..... 😞 tak som stastna, ze sa to zmenilo....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém