Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
tak v tomto su skoro vsetci chlapi rovnaki. ale moj uz tiez prisiel do stadia, ked v piatok chce vypnut po celom tyzdni, a nie sa ist do nemoty niekde s kamaratmi pozabavat. to robi iba obcas. a vacsinou vie, kedy ma prist, aby bol doma pokoj :-D ale tiez to tak nebolo vzdy
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ste ma trošku ukľudnili kočky, ešte že Vás mám ;-) . A ja som si myslela, že to len ten môj je taký 8-) . Levik, len teraz ide na akciu? Ale pre neho už asi nepôjdeš, hmm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak uz aj my sme doma.. nakoniec vysvitlo, ze svokor je tu aj tak len do zajtra, takze maco si tu zajtrajsiu navstevu rozmyslel a pojdeme este dokupit posledne darceky :-) v tom chodeni na pivo je moj asi vynimka.. vobec nepije a na stretko s chalanmi ho musim nutit..
Odpovedať
Profilova fotka
Bez a kde si našla takého muža? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ved aj ja sa niekedy cudujem.. :-D a dnes na "navsteve" este aj navaril :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Super, môžeš byť na neho hrdá x-) x-) ... A ak sa Vaši chlapi zdržia niekde na akcii ako to riešite? Ste ticho a tvárite sa urazene alebo dostane hubovú polievku? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no u nas je to tiez teraz uz len sem -tam to pivko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzka, koľko máš ešte skúšok? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No kočky, ja idem k TV...kamoška mi požičala DVD zo svadby, tak idem kukať :-) . Pekný večer Vám prajem. Zajtra sa tu možno ukážem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus - uz len 3 v tomto semestri :-) hura :-) v letnom asi 14 :-S pekny vecer aj tebe... papa
Odpovedať
Profilova fotka
ja teraz uz len jednu.. ale k tomu diplomovka a staaatniceeeee.. hilfe.. pekny vecer vsetkym :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez, takto stresujem o rok :-N :-N 8-( aj tebe krasny vecer a aj vikendik ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky :-) ja som sa až teraz dotrepala :-) Ale aspoň večeru mám navarenú, trochu som upratala, okupala som sa a už len vegetujem :-) No,môj manžel odkedy sme spolu nikdy nebol s nikým na pive :-. :-) , akurát keď sme ešte spolu začínali chodiť, bol asi 2-3 krát na stretku, ale už dávno nič....z roboty vždy ide rovno domov, prípadne na nákup :-) :-D Fifi - tak super, že skúška vyšla, si šikulka ;-) :-) 14 v letnom semestri ??? Čo zošaleli ? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak som to zariekla, akurat odisiel na pivo |-| ze na hodinku a ze z pracovnych dovodov, som zvedava 8-( je pravda, ze riesi nieco s veterinarom, ale piatok o pol desiatej vecer???? som znechutena 8-( marya: no neviem, ake su podmienky denneho studia, ale v prvaku som mala v LS tiez 13 skusok =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi - neboj, asi sa potreboval prevetrat, o to viac sa bude k Tebe potom tulit ;-) hlavne sa nenechaj znechutit :-)....Tych skusok mas teda neurekom...ja mam externe studium, tento semester mam tusim 7 skusok, mozno 8, ale viac nastastie nie...
Odpovedať
Profilova fotka
mary: no neviem, ci chcem aby sa tulil |-| sklamal ma.... ked s nim volal, tak som mu kyvala rukou, ze chcem aby ostal doma a on povedal, ze je na ceste :-S teraz sme mali tiez 8 skusok z toho 2 prace, ale na leto sa nam nazbieralo vela predmetov, co teraz v zimnom nerobime, asi preto :-| co studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Studujem manazment, teda snazim sa :-D Ale akosi sa mi do toho nechce.... :-p Tak to verim, ze manzelik Ti tym radost nespravil, ze aj napriek Tvojmu nesuhlasu odisiel, ale asi potreboval dokazat svoju chlapsku prevahu a rozhodnut sa sam....
Odpovedať
Profilova fotka
hm, co uz... esteze mam internet :-D aspon tu s niekym pokecam a som rada, ze si tu ;-) aspon si mozzem vyliat srdiecko... tiez studujem manazment aj ekonomiku verejnej spravy a verejneho sektora... brr ozaj, spravila si tu chinu pre muzicka?
Odpovedať
Profilova fotka
Netrap sa tym Fifi ;-) skratka chlapi su cudna rasa....urcite nebude chapat, preco sa Ta to dotklo....ja si vzdy, ked mna vytoci ten moj, hovorim, ze sa nebudem trapit kvoli jednemu chlapovi :-) Skola Ta bavi ? Tiez si tusim pisala, ze si v 2. rocniku ? Hej hej, cina je hotova :-) Uz caka v hrnci :-) Aj ja som rada ze si mam s kym pokecat :-) Ked uz ti nasi stari nas nechali napospas internetu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu, nebudem si kazit vecer ;-) hlavne ked mam dobru naladu po dobre urobenej skuske :-D ano som zatial druhacka.... som sa na to dala trosku neskor :-N ale lepsie neskor ako nikdy :-D dobru chinu by som si dala, dufam, ze to tvoj manzel oceni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Fifi, nekaz si naladu ;-) A aj manzelik oceni, ze ma chapajucu zienku, ktora rozumie, ze raz za cas si potrebuje vybehnut :-) Ja som tiez druhacka, presne ako vravis, lepsie neskoro ako nikdy :-) A oyaj Fifi, Ty kde vlastne robis ? No tiez dufam, ze ten moj cinu oceni :-D :-D , zatial este nic neofrflal, tak verim, ze bude spokojny :-N a ked nie, tak nabuduce moze cakat, ze mu navarim..... :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme neboli v obchode, takze doma nemame nic na jedenie, pokial nepocitam dnesneho mikulasa :-) hmmmm taka cina by bodla.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bezaz, ja mam plny hrniec a podla vsetkeho este par hodin aj plny bude, tak kludne dobehni ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bez, vitaj spat marya: robim pre energetiku, konkretne stredoslovensku :-D na oddeleni telefonneho zakaznickeho centra ako agent senior - mam na starosti neplaticov, spracovanie faxov, poradenstvo a kontrolujem ostatnych kolegov, ci dodrziavaju pracovnu disciplinu, pracovnu napln a ci vykazuju produktiviu a ak nemaju do coho pichnut, tak im nejaku pracu vzdy zozeniem :-D :-D tolko v skratke, ty robis co? nieco so mzdami?
Odpovedať
tak som spat z nakupu. pre muza uz veru nepojdem idem nakup poodkladat a potom asi zamierim do postele.
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, tak to mas super job :-D :-D vsetko mas pod palcom, parada ;-) Ja robim v jednej spedicke administratívne veci, faktury, sledujem uhrady, taka trochu jednotvarna praca, ale da sa vydrzat :-D So mzdami - bohuzial - nie, hned by som ich nejak poupravila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj, tak to tusim robi sisula, som si vas asi pomylila :-D v administrative som tiez robila, bola to fajn robotka ;-) ;-) len som bola v jednej rodinnej s.r.o., kde si to zial nevazili :-( ale nevadi, hlavne, ze sa tebe dari :-) levik: kde mas muzika?
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej, Siska robi so mzdami :-) No to je najhorsie, ked sa clovek snazi, a jeho robotu si nikto nevazi, a ked vidia, ze je ochotny pracovat, este viac roboty ma zacnu kydat..... Ja som predtym robila tiez v jednej inej sro, kde som mala pestrejsiu napln prace, od otvarania posty, cez vystavovanie faktur, tlmocenie a sprevadzanie klientov az po robenie zmluv a to ma viac bavilo, len po case odtial odisli vsetci normalni ludia a ti co ostali, s nimi sa nedalo vydrzat :-( ale co uz, teraz je to tiez fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to poznam marya, presne preto som z tej firmy odisla... kopec roboty, financie takmer ziadne, kolektiv na nevydrzanie :-( ok dievcata, na dnes balim, idem pod sprchu a do postielky, tak vam prajem krasne prezity vikendik s polovickami (aj bez nich :-D ) papa
Odpovedať
zuzi - muzik ma dnes firemnu party, pisala som vyssie ;-) ale to marikin mal byt uz davno doma a mali mat romanticky vecer, nie? ;-) ale neobisla som naprazdno na nakupe, kupila som si tricko cool girl, na nasu firemnu party :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?