Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, máš pravdu, len niekedy sa mi to musí v hlave uležať a riadne si uvedomiť, čo všetko pre mňa robí :-D Teraz mám také blbé obdobie, všetko mi vadí...počasie neznesiteľné :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak u nas som to skor ja, kto nechava ponozky po zemi :-D :-D Manzelik je v tomto veru poriadnejsi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi :-D , som sa zasmiala a pritom aj predstavila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi neboj, to prejde, ja som asi pred dvoma týždňami mala tiež takých pár dní, že mi všetko liezlo na nervy, ale potom to prešlo, človek nemôže mať vždy dobrú náladu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisi: :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi tak to praktizujem velmi casto.. pripadne ich vylozim na pocitacovu klavesnicu :-D samozrejme, ked si ja necham raz za mesiac ponozky pri posteli, tak to su vycitky.. :-)
Odpovedať
aj ja som mala minuly tyzden taky zly. Stale som bola neprijemna az sa ma moj manzel spytal, ci mam nejakeho milenca. Potom som sa uvedomila a uz je lepsie. Ale bolo treba ma nakopnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez....trefa do čierneho :-D ...ja tiež nemôžem nič :-p . Ja keby som ich dala na klávesnicu, alebo diaľkové ovládanie, tak ich dá dole a keď dopozerá telku, tak ich tam dá znovu :-D ...ja mu musím povedať, resp. poprosiť: zlatko odlož si tie ponožky, dobre moje? :-N Mary, dúfam, že prejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, klasická otázka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je klasicka ofuciavacia veta: uz ma nemas rad(a).. :-D iwi u nas to takto pekne nefunguje.. musim sa riadne nasrdit a navrieskat.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi - jasne že prejde ! Musí ! ;-) Ja sa riadim často tým, že keď som ja k nmeu protivná, jeho tiež nebude baviť stále ma rozveseľovať a začne byť protivný....takže keď chcem aby bol dobrý, musím byť dobrá aj ja k nemu :-) ale nie vždy to ide....
Odpovedať
Profilova fotka
No nastastie my problem s ponozkami neriesime, manzel si svoje vzdy ulozi a "moj bordel" mu nastastie nevadi :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To je pekné a asi sa začnem aj ja toho držať :-) . Keby si to aj oni vedeli tak vo svojich hlavičkách povedať...nebudem to robiť, lebo aj ona to začne robiť :-D . Bez, ja vrieskať nemôžem, on vtedy rezignuje a nepohne just ani prstom 8-( . Takže ja musím s kľudom....
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak moj si ponozky pekne odklada do prania ;-) aspon v niecom zahviezdil :-D pekne popoludnie, ja uz padam z prace, utekam na melir, konecne sa dam do poriadku trosku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to funguje tak.. ked som ja ofucana, ma to nejaky dovod.. tak mu vysvetlim, ze po prichode domov z roboty nie vzdy sa mi chce varit a byt k nemu pritulna.. takze ked chce nieco "zazit", musi aj on prilozit ruku k dielu, lebo inak ma houby.. iwi ja som skusala kadejako, nic to nie je platne, ked sa vykricim, aspon si vyplavim adrenalin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, pekný zvyšok dňa ;-) Bez ako vidím, na každého niečo iné platí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, kaslite na ponozky, usetri to vela problemov ;-) :-D
Odpovedať
Fifi penky melir prajem :-D Aj ja by som uz mala nieco spravit a vlasmi. Dnes mam ucenia az nad hlavu, tak som zvedava, ako moj manzel prilozi ruku k dielu. Ja nebudem varit, ani prat ani upratovat. Najskor tak zatra, tak ak bude nieco z tohoto chciet, tak nech si posluzi sam ;-) Ale nemozem povedat, ked mam vela ucenia, tak sa snazi byt samostatny a robi aj on ;-)
Odpovedať
zienky, mate doma niektora zvlhcovac vzduchu? vyznate sa v tom?
Odpovedať
my sme prave pozerali vcera zvlhcovace lebo je to super vec ale je zle ze to robia v hroznych dizajnoch. same bielo modre plastove tucniaciky atd... a take sa naozaj nehodi do obyvacky, alebo spalne, ale chceme to hlavne kvoli detickam niekedy, tak sa budeme muset uspokojit s tym co ponukaju :(
Odpovedať
Profilova fotka
Manzel zvlhcuje vzduch tak, ze vzdy na noc ( alebo aj hocikedy cez den ) rozlozi po byte ( vacsinou po radiatoroch ) mokre uteraky a vyrazne to pomaha...
Odpovedať
No my zasa odvlhcujeme :-) Ale nepomaha nic, co sme doteraz vyskusali 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
moj maco chcel toho tucniaka, lebo tvrdi ze mame suchy vzduch.. odkedy nam plesnie stena, tak uz ziadny zvlhcovac nechce :-)
Odpovedať
ja sa v noci budim na to, ze mam sucho v hrdle, tak chcem nieco kupit.. tiez som najskor chcela az ked budu deti, ale dnes som sa rozhodla, ze to chcem hned. len zatial riesim, ze aky teda, kedze mame celkom velky byt a vsetky dvere stale pootvarane.
Odpovedať
inak marya s tymi uterakmi je to trocha problematicke ked mame podlahove :-D nam sa minuly rok stalo ze kamoske na silvestra spadol mobil do nastastie uz splachnuteho WC a hladala u nas po byte radiator kde by to dala ususit :-D :-D :-D
Odpovedať
jani - tak to musel byt vesely silvester :-D mne sa uteraky na radiatore nepacia.. ale ved uvidim, ako pochodim so zvlhcovacom ja uz odchadzam, ale vecer sem nakuknem, pekny zvysok dna vam zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana tak to naozaj by bolo problematicke :-D Mne sa to tiez nejak zvlast nepaci, ale zabera to,a v noci je aj tak tma a nevidim to, hlavne ze sa dobre dycha ;-) Pekny zvysok dna Levik :-)
Odpovedať
mam na vas jednu otazocku v takuto pokrocilu pracovnu hodinu... nemate alebo nemali ste niekto nahodou predmet tipu Socialna praca? Ja to mam teraz a potrebujem nejaku, hociaku seminarku na tuto velmi siroku temu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka bohuzial nie :-| Rada by som pomohla....ja sa prave teraz trapim so seminarkou z marketingu.... :-|
Odpovedať
jani moje dve kamosky chodili na socialnu pracu ako studijny odbor.. a jedna to aj dokoncila ;-) napis, ze kolko toho ma yt a kedy to potrebujes, spytam sa ich ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?