Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani a aku to knihu zhanas? mozem ti skocit pozriet do kniznice na skole..
    no snad sa raz vsetky ocitneme na MK

• veru snad. nielen v snazilkovskej teme 😉

• praveze este nie, koncim az o 17.00, takze rychlo skocim este nieco si kupit na papanie a idem domov.
    Ale dnes som slamena vdova, lebo manzelik letel do DE a vrati sa az zajtra v noci. Tak uz teraz sa bojim ak bude taky vietor ako tuto noc 😞
    a ucit sa mi vobec nechce naozaj ist a asi pojdem zehlit aj ked to neznasam 😞

• Sponzor fóra
  • kam, do nemecka?
    juuj mna tiez strasila sietka na balkonovych dverach ako buchala, ked som bola sama a fukal vietor.
    ale neboj sa, nic sa nestane 😉

• No baby ja by som uz isla domov, len musim este cakat lebo za chvilu by som mala mat este take mensie skolenie, tak to musim absolvovat. A ficim domov.

• Bez je to taka velka kniha zevraj povodne to napisal M. Armstong - prelozil Koubek = Personální management.... jendu maju na klariskej ale je pozicana 😞

• Jaena, ja mám jednu takú hrubú od Armstronga - Řízení lidských zdoju sa to myslím volá...

• anoooooo to je onoooo 😃 kde si ju mozem a kedy vyzdvihnut???

• No povedzme zajtra cez obed v Avione ? 😉

• Ja som tusim tiez nieco take mala, ale v elektronickej podobe. Musim pozret.

• Tak vidim ze poriesene 🙂

• Ahojte, ja sa hlásim z domu 😉 ,
    Bez a aký odbor na PG?
    To by bola paráda, keby sme sa stretli aj na MK v jednej téme, že budúce napr. decembrovky 😃

• No ked tek ratam tak ja by som aj mohla byt decembrovka, ak sa to podari tak ako ja chcem. Uvidime. Mozno vianocny darcek 🙂

• marya mas IP 😃

• ja urcite nebudem v decembrovkach. teda takmer urcite. lebo my zacneme az v septembri len snazilkovat 😞

• Sponzor fóra
  • teda mary super, ze mas tu knihu 🙂
    jani kedy ides domov? nezoberieme ta?
    iwi hudobna vychova, specializacia hra na nastroji

• Levik, hlavne, že niekde budeš 😵 😃
    Bez, Ty si tak umelecky nadaná? 😉
    Ja som chcela do roka a do dňa od svadby, ale už to nevyjde, teda asi nie 😬 . Takže bude to asi zimné bábo, brrr. Ako aj ja, ale prežila som 😃

• Jeana, aj Ty máš IP 😃 😃

• Bez - ako pozerám, Ty si všestranne nadané žieňa 😬 Právnička s hudobným nadaním....Len tíško obdivujem 🙂 😬

• Bez vdaka, ale ja netusim, kedy pojdem, lebo cakam este ne jedneho kolegu, aby sme mohli zacat a on sa stale nedostavil. Tak cakam a nervacim.

• mary ale kdeze.. ja som taky fuser.. fusujem do kadecoho, ale neviem nic poriadne.. to ma stve
    jani ok, zelam pevne nervy

• Tak potom Bez mi poraď, ako sa ja "prefušujem" k diplomu 😃 😃

• Tak ak už budete fušovať, myslite aj na mňa 😃

• Tak pekný večer Vám prajem 😉 .
    Idem sa vyšantiť do nákupného centra, kým bude manžel na tréningu 😵 😵 😵 . Taká som happy, že ma zoberie so sebou 😃

• Iwi - tak sa pekne vyblázni 😉 Pekný večer 🙂

• ja sa idem blaznit s diplomovkou, len sa naveceriam 😛

• ja s anglictinou 😠

• ja by som mala robit, ale ako sa poznam, neurobim nic a budem vstavat o 5.
    som ledva dovecerala a uz rozmyslam, ze spravim dnes po sto rokoch puding 😛

• mnam puding 😛 pridem na dezert Jani 😃

• priiiiiiid bude toho dost 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém