Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • tak ma cakaj 😃 😃

• jasne, chces aj ty do toho piskoty, hrozienka poliate rumom, kandizovane ceresne a kusky cokolady? 😛

• hrozienka nie, piskotky s cokoladkou mozu byt 😛

• Sponzor fóra
  • joj uz su tam aj hrozienka 😞
    no tak to musime vsetko zjest sami 😞
     😃

• no vidis Jani, asi ano 😃 😃

• no co uz
    ty uz mas muza doma? mojho stale nikde. ach jaj. ale ved ze odide az po 6. z prace mozu znamenat napriklad aj ze odide po 7. alebo 8., ze 😠

• janiteda taky nedochvilny muz.. tsts..
    ale ten puding by som si dala 😛

• ked prides skor ako on, tak je tvoj 😃

• Jani: moj je doma od 18tej 😉 seka dobrotu, je zlaty 😃

• super zuzi 😉

• som prave zistila, ze ten moj lezi v posteli a spi 😮

• bez: nebodaj je este chory? ci unaveny? 😕

• hmmm cakal nejaky zazitok a kym som vyvesila pradlo 😬

• hehe tak zazitok... ved este mozno bude 😃 😛 😬 😵

• asi nebude, chrapkanie dolieha az sem 😵

• Sponzor fóra
  • 😃 no mozno neskor 😃

• Baby vy ste zavislacky 😃 😃 Co tu robite o tomto case ? 😃 😃

• marya: ja pracujem, a popri tom trosku debatim 🙂 naststie z domu

• tak mlady sa zobudil a zahlasil, ze mu je zle a ma asi teplotu.. takze varim caj a hladala som teplomer 😐

• fiha, nedoliecena choroba 😦

• zuzi neviem, ale skor prezratie z pizzky 😦
    ale nechcem chudakovi zlahcovat stav 😕

• este sa chcem baby pochvalit... kupila som darcek pre maminu od otca.. v sharon krasny zlaty prsten so zelenym ockom {mamina ma zelene oci} 😃 nech sa ocik tresne po vrecku, nedal mi limit 😉

• Baby este som na rychlo zapla comp, aby som si zapla outofoffice a idem, lebo mam pred sebou dlhu cestu. Pekny zvysok tyzdna a pekny adventny vikend.
    Pa.

• Dobré ránko 😉 ,
    Janne a kde si išla? No už mi asi neodpovieš 😃 .
    Ja som sa včera nevybláznila, nekúpila som nič 😠 . Ale cez víkend budú u nás vianočné trhy, tak pôjdeme s manžlíkom tam 😵 , už sa teším, vždy sa až tam naladím na Vianoce 🙂 .
    Včera ste sa pekne rozpísali 😉

• iwi janka sla do tatier 😉
    si asi narocny jezisko ked si nevybrala 😃
    predstavte si, ten moj muz asi schytal nejaku virozu, normalne musel ostat doma, lebo nevladal ani vstat z postele 😦

• bez: super darcek, mamina bude isto rada 😵 😵
    chudak manzelik 😦 na mojho tiez cosi lezie, ma tu spavu nemoc, co ja ked som bola chora, je unaveny a stale by spal... tiez ho posielam k doktorke

• Bez, aaaale ani nie 😃 .
    Chudáčik, mala si ostať aj Ty doma a starať sa o mužíčka! 🙂
    Máte už aj naplánovanú dovolenku cez sviatky? Mne ostali len dva dni, lebo som nastúpila v máji, takže som nemala 20 dní a dnes tu ostávam dlhšie, aby som si nadrobila, lebo medzisviatkami máme celozávodnú...tak dnes 4 hodky a asi v piatok medzi sviatkami pôjdem pre poštu a roztriedim ju...tam budú nejaké hodky 😵

• iwi: ja robim 27. aj 28., silvester mam dovolenku a potom nastupujem 2. a 3.1. a od 4.1. ideme na tyzden na lyzovacku 😃

• zuzi tak to dufam.. ved keby cosi nie je problem vymenit 😉
    iwi isto.. budem minat vzacne dni dovolenky na muza 😃 este keby mi lekar dal OCR, ale na muza sa to asi nevztahuje 😉
    my mame zavretu skolu od 21.12. do 2.1., takze cerpam asi 4 dni dovolenky.. budem doma, potom u nasich, potom u svokrovcov.. a hlavne si budem vyvalovat sunky a zbierat sily na statnice

• ako vzdy, ked je maco chory, zasa fotil, kuk do albumu, krasna panorama 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém