Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani nie je za co, hlavne nech to dobre dopadne.. 😉
    inak ako sa dari mirke? sem tam nakuknem na MK, ale nemam ponatia uz o com pisete 😃

• No konečne ideme 😃
    Je tu niekto? 😉

• iwi kam ides? akurat maco vari slize, tak idem papat 🙂

• Sponzor fóra
  • No ide MS 😵
    Keby mne manžel takto vyváral 😛

• iwi 😃 ale kolko ma to stalo usilia 😉

• Bez, veľa? 😃

• silene 😦

• Ale čo chlapom trvá krátko? 😃

• iwi to je tiez pravda 😃
    len ked on je takyyy choryyyy este stale 😎

• Ešte stále? 🤔
    Nejako slabo ho liečiš, nezdá sa Ti? 😃

• ale co, on sa vyziva v tom, ze ho kazdy lutuje a hned sa uraza, ked mu poviem, ze uz by mohol aj nieco spravit 😦

• Bez, ja veľmi dobre viem aké to je, keď je chlap chorý 😦 . Uhundraný, ľutuje sa, stene, dobre že nezomiera 😛 . Stačí, keď ho trochu bolí hlava 😃 ...keby vedeli, aké sú to menštruačné bolesti, migréna, pôrod...neviem, neviem, či by neboli na tomto svete len ženy 😃

• no este ze sam uznal, ze ma lutuje, ked mam take bolesti hlavy s vracanim pri kazdej migrene.. 😕
    ale inak.. dnes som sa cely den ucila.. keby som vcera vecer nespravila rezne, tak neviem, co budeme dnes jest.. aj tie slize spravil len preto, ze mal na ne chut

• jej baby, zavislakovanie pokracuje 😃 😃

• zuzi ako inak 😃
    ani v tej telke nic nejde 😛

• Sponzor fóra
  • caute baby..

jani - scarlette - tiez budem drzat palce, a ako budes mat teraz volno medzi sviatkami, aj tak ci ani nie?

zienky my uz mame stromcek, no je taky ako ma byt na prve spolocne vianoce, taaaakyyyyyy kraaaaaaaaasnyyyy 😉

• jani teda.. tak skoro? 😮

• teda bez, uz si ma riadne predbehla v pocte prispevkov 😃

• zuzi, no cim to asi tak bude 😮
    dnes som zrusila mladu susedu nad nami, co si zasa robila diskosku.. tak som jej isla slusne povedat, ze sa ucim na skusku, ci by to nemohla stisit.. a normalne slusne to vypla a je ticho 😵

• zuzi ano takto skoro 😉 sa mi paci viac ked je vianocna atmosfra pred vianocami, a nie po nich, to ma potom robi smutnou 🙂
    hm a my sme spali v jednej detskej a nie spalni, lebo nas mily sused robil zase party 😠 super, ze tvoja suseda je taka chapava

• no sak to je mlada standa, by skusila to aspon nestisit..
    ale som rada, ze sme to vyriesili mierovou cestou.. fakt sa nedokazem ucit, ked sa mi otriasa lampa nad hlavou..

• Tak my este stromcek nemame vobec..kupujeme zivy a zdobit ho budeme az v piatok 🙂

• my asi nejaky stromcek mat nebudeme.. mame len taky malinky dekoracny a bude stacit..
    baby prave sme sa s macom uz definitivne rozhodli, ze ak budu vysledky ok, tak v januari ideme na to 😃

• jej zuzi tak aby sa co najskor podarilo 😉
    my mame zivy stromcek 😉

• janka no ved uvidime... mali sme uz aj vybrane meno, len teraz ked pozeram na konovi, tak tretina bab ma take.. tak sme vymyslali nove 😉
    inak sa trapim nad diplomovkou, vobec ma to nebavi.. este musim upravit tu dekanovu publikaciu, neviem, kedy to stihnem.. 😛
    ja asi vybehnem na mileticku alebo ku tescu a kupim len nejaku vetvu do vazy, aby sme mali aspon tu zivicovu vonu 🙂

• tak ako ti to ide? dokedy to mas vsetko stihnut?
    a co vam vychadza s ocai? nam 50 % na hnede 😉

• nam 50 na 50
    jani nieco som napisala, snad to do terminu stihnem aj zviazat 😛

• tych zvysnych 50 nam ze 35 modre a 15 zelene 😃
    urcite stihnes, ved si sikula 😉

• nam to vyslo skoro presne 48 modre a 50 hnede, tie 2 boli zelene 😉
    budem musiet stihnut, co mi ine ostava.. uz len 4x pojdem do prace a budu vianoce 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém