Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No moj manzel sa chvastal, ze on to zbali. Vraj by zabalil aj auto, keby som mu ho kupila ;-) Truhlik. A napokon to aj tak balim ja. Tak uvidim, ako sa s tym popasujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, nemáte náhodou nejaký krásny vianočný mail s prianím šťastných a veselých? x-) Chcela by som začať posielať známym a ja teraz veľa času nemám na tvorivosť :-( . Ak áno, prosím si poslať na mailík :-D Ďakujem.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nahodou moj maco je v baleni prebornik.. ked posielam balik alebo nieco treba zabalit, vsetko to spravi nadherne ukazkovo.. :-D darceky uz mam 90% pobalene... len nieco musim trochu vyzehlit, ako som to kupila, tak som to hodila do skrinky na neskorsie zabalenie.. :-p
Odpovedať
bez, gratulujem ku spravku!!! inak, ty sa uz dobre nevies dockat tych vianoc, ako Ta tak citam ;-) musim sa aj ja tak naladit
Odpovedať
Profilova fotka
elikedy dobehnes na SK? sak ideme tie darceky nakupovat :-D som ti slubila ;-)
Odpovedať
bez, nejak to nevychadza... mna ten nakupny frmol odradza co len vkrocit do obchodu :-p takze cez WE ta uz s tym nebudem otravovat a radsej pucovat byt a chystat dobroty.
Odpovedať
Profilova fotka
Takú super vianočnú atmošku mi robíte kočky :-N Normálne aj mňa chytila chuť vypekať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo kočky, nemáte? :-D
Odpovedať
iwi, teraz sa prehrabujem v mailoch, ale uz idem domkov, skusim nieco najst, vydrzis? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, máš IP :-N To mi poslala jedna známa, ja osobne budem posielať len také suché že šťastné a veselé... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, ok vydržím :-D .... Mary IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi poslem ti, co posielam kazdorocne.. je to super ;-) eli tak nic, niekedy nabuduce.. jaj nasi chcu ist na vypredaje do WI, ze ci si najdete na nich cas ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bez neviem, ci mne prislo nieco chybne, alebo ozaj posielas kazdorocne prazdny mail :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani nepreslo ti to? lebo od silvinki sa mi to vratilo ako nedorucitelne.. no je to zazipovany subor, mozno preto :-p
Odpovedať
Bez skus iny mail. janadynkova@orangemail.sk Tam je to bez cenzury.
Odpovedať
Profilova fotka
ajojky babenky.. už som tu dlhšie nebola.. pozerám, že vás už chytá nejako tá vianočná atomsféra.. ja ešte ani darčeky nemám nakúpené.. poraďte mi, čo kúpiť manželovi.. ja už som hádam všetky možnosti vyčerpala.. nič ma nenapadá..
Odpovedať
Profilova fotka
bez môžeš aj mne poslať na e-mail to prianie? pošlem ti ho do IP
Odpovedať
Profilova fotka
tak som to poslala este raz, snad vam to prejde
Odpovedať
Nice. Preslo to. Dakujem. Idem asi, lebo skocim este do obchodu, tak nech som do osmej doma.
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D moje uplne najoblubenejsie blahozelanie.. inak doporucujem este http://www.hallmark.com/webapp/wcs/st... hoops a yoyo su best :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmm sa mi to nepodciarklo cele, tak si pripadne skopcite cely odkaz ;-)
Odpovedať
Teda ty mas ale linky.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - dobrá inšpirácia ;-) Ty sa fakt v tom vyžívaš ;-) x-) :-N
Odpovedať
Caute. Idem do toho zhonu v obchodoch a potom na cestach. Zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Janne, príjemné nákupy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este sa tu niekto vyskytuje o tomto case?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, ja som sa akurat pripojila ;-) ako sa zipuje subor s MP3? :-N
Odpovedať
ja som prisla pozriet na skype, tak som kuk aj sem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi teda lahsiu otazku nemas? musela by som sa opytat maca.. jani a aky mas nick?
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela som babam poslat nejaku vyberovku... hm, asi poprosim mojho muzicka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?