Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ked na to kliknes pravym vyroluje sa ti ponuka, nemas tam aj zip?
Odpovedať
jankabro
Odpovedať
Profilova fotka
este kompletizujem tie piesenky :-) nejako to zvladnem, diki 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A Vy tri tu čo riešite? :-D Nejaké technické veci ako vidím :-N ...
Odpovedať
Profilova fotka
iwi - chcem vam poslat piesenky wianocne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi neboj, zuzka aj na teba mysli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jááááj, mne nemusíš, aj keď rada by som, ale mám doma starú šunku a v práci sa mi nedá počúvať :-( ...
Odpovedať
Profilova fotka
iwi tak nic, snaha bola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tak teda nie, sisula chcela a sa mi zdalo, ze si mi tiez pisala, ze chces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si to všetko vážim a zapisujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, vybrala som 14 dobrych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi posli aj mne.. inak baby na vianoce ideme asi k svokrovcom.. nevadilo by mi to nejak, len ma stve svokor, ze sme sa vsetci museli prisposobit jemu jedinemu.. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez a pôvodne ste mali byť sami? My tiež ešte nevieme, kde skončíme, zajtra nám majú prísť montovať kuchynskú linku, v stredu vstavanú skriňu a kým všetko vyložím, bude toho dosť. Chcela by som to veľmi stihnúť a chcem to, aby sme boli na Vianoce sami a potom už išli k jedným a druhým rodičom. Tak uvidíme ako to všetko dopadne :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
hm, som to nejak teda zkomprimovala, ale ma to takmer 58 mega... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
povodne sme mali byt vsetci u mladych, aby vikki mala rodinne vianoce.. lenze svokor povedal, ze nepride.. vsetkym to vyhovovalo len jemu nie.. tak "vydieral" dovtedy, kym sa vsetci neprisposobili.. nevadi, ze sa budeme tlacit 7 v 3izbovom byte.. zuzi tak to si moc nezkomprimovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: asi nie :-D musim pockat ma muzika, potom poslem ;-) my budeme tiez u svokrovcov
Odpovedať
iwi, drzim palce, nech to vsetko postihate nam asi uz nepride jedalensky stol, tak budeme pri barovom pultiku, ale nevadi budeme sami, na prvy sviatok pojdeme ponavstevovat moju rodinu a podvecer cestujeme na oravu k svokrovcom
Odpovedať
Profilova fotka
my na prvy sviatok vianocny k nam domov a na druhy do Pov.Bystrice za muzovou rodinou ;-) baby, poslala som vam nejake tipy na vianocne pohladnice - mailove :-D mozno to uz poznate, ale neodolala som ;-) kuk do mailu
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes zavislacim aj ja, kedze stareho mam prec, brazdi slovenske cesty :-D :-D Iwi, aj nam pridu nakoniec zajtra robit tu kuchynu, to uz je treti pokus ]-( tak snad uz tentoraz dorazia, inak sme im povedali, nech nam vratia penize, ak to zajtra nebude....tak sa tesim x-) Prave som nahodila svieckz na stromcek, tak si pomaly aj ja robim atmosku x-) x-) My budeme na stedry vcer sami doma, prve spolocne vianoce, tak ich chceme stravit spolu a vychutnat si to x-) prvy sviatok obehneme jendych aj druhych svokrovcov :-) Jaj, tak sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya: na teba nemam mail ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to musim napravit :-D Mas IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v tomto momente by som asi aj ja brala radsej vianoce vo dvojici ako u svokrovcov 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
dik, poslala som ti to, co babam, taku srandu :-D mozno tiez niekoho potesis tym odkazom trebars ako mailovou pohladnicou :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Zuzi, je to super :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik ďakujem ;-) Marya, hovorí sa, že do tretice všetko najlepšie, tak snáď to s kuchyňou vyjde ;-) .
Odpovedať
Zuzi, to je bomba, smiala som sa az mi slzy tiekli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, dúfam, že si to poslala aj mne ;-) , keď je to také bombové :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano Iwi, vsetkym v zozname :-D som rada Sisi, ze si sa zasmiala, tie soby nemaju chybu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, ďakujem, zajtra ráno si to hneď pozriem x-)
Odpovedať
iwuska, nic zajimave som v poste nenasla.. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?