Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby dik ;-) asi ich rovno v piatok natiahnem, nech si uzijeme tu atmosferu :-D ja som mala pred svadbou 2tyzdne volna a neriesila som ci mam alebo nemam narok na dovolenku... stahovali sme sa v sobotu, takze som tiez nepotrebovala volno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si zobrala týždeň voľna pred a týždeň po svadbe.. tak som si to krásne užívala..
Odpovedať
Profilova fotka
JA som si zobrala 1 deň voľna pred svadbou, a bohate mi to stačilo :-D :-D A v pondelok som už išla do roboty :-) Vtedy som totiž bola ešte v skúšobnej doba a nemohla som s tým voľnom moc vyskakovať, ale ani mi to nevadilo, lebo aj manželík bol v tej dobe na tom podobne :-) Bez, či Ti závidím tie nádherné obliečky :-D :-D :-N
Odpovedať
Bez nevies mi povedat, v piatok ideme na veceru a chcela som skusit tu restiku v Samorine pri kruhaci. Tusim sa vola Salute, alebo tak nejako. Nebola si tam? Aka je?
Odpovedať
Profilova fotka
jani to nepoznam, myslim, ze je to taky mafiansky podnik.. ale dobre je safari na namesti, tam sme aj boli, jedlo bolo super, za celkom dobre ceny
Odpovedať
Safari? To som este nepocula. Nechceme ist do mesta, lebo si chceme aj pripit. Tak skusim najst safari na nete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne a v meste sa nedá pripiť? =-) :-N Mary, Ty máš ale solidárneho šéfa :-D ... Oriesok, dva týždne dovolenky? No super, ja som robím len od mája, takže som mala len 12 dní dokopy, z toho 5 dní nútenú celozávodnú :-| , takže aj teraz mi ostalo dva dni a silvester som nadrábala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jako do mesta? ved to mate blizsie domov zo safari ako od kruhacu :-o je to hned oproti coopu pri trhovisku
Odpovedať
ale ja som myslela do mesta ako ze do Blavy. Nemozeme si pripit, lebo ideme autom domov. Musim uz pozret, kde to je, lebo doteraz sa mi nechcelo. Tak idem kuk.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no vtedy mu to vyšlo :-D :-D Mohol by aj častejšie :-N Ja som si už včera vypýtala voľno na tie 2 dni budúci týždeň a na Silvester, týždeň a pol voľna, paráda, to už rok som nemala :-N :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale to je v samorine na namesti :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mary a tento celý týždeň pracuješ? Kto vlastne robí celý týždeň? Aby som nebola sama :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to safari uz viem ktore je, ale interier nic moc. Ziadna romantika :-( A ta druha restika nieje este na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, neboj, nie si sama, celý týždeň som tu, aj keď pracovaním by som to nenazvala :-D :-N Už to beriem tak vianočne, takže sa nejdem pretrhnúť....aj večer idem domov skôr, pomáhať manželíkovi s tou kuchyňou, cez obed idem kuknúť nejaké darčeky ešte a tak....veď sú Vianoce, tak si to užívam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, tak chceš romantiku alebo chceš piť ? :-D :-D
Odpovedať
No romanticku veceru s pripitkom. Hlavne ukoncenie pracovneho roku. Ja idem tiez este vecer na nejake darceky, tak uvidim kolko ludi bude este stresovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Jééééj kočky, tak sme tri, čo ideme na vianočné darčeky x-) . Ja idem hneď z práce s kamoškou, pobeháme obchodíky, dáme si punč a potom domkov. Už sa teším, konečne vianočná nálada :-D . A večer tiež pôjdem asistovať ku kuchyni, ale predpokladám, že bude hotová už, tak si môžem niečo upratovať :-)
Odpovedať
caute zienky ja vas trocha sledujem, ale musim pracovat o 107 ale dnes skoncime posledne tohtorocne cislo a potom mame kapustnicu redakcnu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som teda zvedavá na stav kuchyne keď prídem domov :-N Dúfam, že budem príjemne prekvapená.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik a ďalšia akcia, no toto :-D Mary, aj ja som zvedavá x-) . Aké drevo ste si vybrali?
Odpovedať
dalsia a posledna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, Ty vždy kladieš otázky, na ktoré neviem odpovedať :-D Mám pocit ale, že je to breza, chceli sme svetlú kuchyňu... :-) A vy máte aké ? Levik - kapustnica mnam :-N
Odpovedať
my mame jelšu, ak sa mozem vyjadrit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jelša je super, takú majú moji rodičia a veľmi je to pekné :-) Len my máme dosť krpatú kuchyňu, tak sme sa rozhodli pre svetlú variantu, nech vyzerá aspoň trochu väčšia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary aj my máme krpatú :-D , my máme kombináciu calvados - vanilka...korpus a pracovná doska calvados a ostatné vanilka x-) Lenik, len aby :-D
Odpovedať
uz aby boli vianoce. teraz som bola v tom, ze dnes je v piatok. a minuly piatok som sokovala kolegov otazkou, ci je pondelok alebo utorok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, Tebe je super, aj ja by som chcela pocit piatku :-D Najlepsie piatok poobede kazdy den :-N :-N Iwi, vanilku si predstaviť viem, ale calvados neviem....ako to vyzera ?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tak to si dobrá :-D . Keby sme si tak dni mohli vyberať, ja by som chcela mať vždy piatok :-D . Ale zase snívam o nereálnych veciach :-N Mary a ako riešite sedenie v malej kuchyni? :-S Hoď nejaký návrh :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, my tam zatiaľ nesedíme :-D Stôl sme tam síce narvali, dve stoličky by sa tam ešte vošli, takže pre nás dvoch by to bolo akurát, ale keby sme mali deti, tak stôl by musel do haly, aj so stoličkami, a z haly by bola jedáleň....Zatiaľ to máme takto naplánované :-)
Odpovedať
No ja som tiez netlacila nasilu stol do kuchyne. Dala som ho do prechodu medzi obyvackou a kuchynou. Tam tolko nezavadza.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?