Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-p janne, posli nejaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki.. tak ja teda idem kupovať ponožky.. :-D na dnes končím.. papa..
Odpovedať
Profilova fotka
jani super.. my sme dostali kalendar a pero 8-( levik hmm trenky? len ci by ma kamoska, jeho nastavajuca nezakilovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok papa ;-) A kup nejake ozaj pekne :-D :-D Ja som nedostala ziadny darcek :-p Akurat to, ze od zajtra je protivna kolegyna uz na dovolenke :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya tak to by som brala, keby dekan aj tajomnicka boli od zajtra na dovci.. juuuu :-D
Odpovedať
Co mam poslat? Sladkost? Niekedy na stretko musim nieco priniest, nech nepriberam sama. No minuly tyzden nam dali USB kluce a externy bluetooth - ak sa to tak pise. A som zvedava, co nam daju na konferencii. Aspon nejake benefity, to zehlia ten trinasty plat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez - tak im tu dovolenku podpíš, no nieeee ? :-D :-D Jani, nedráždi :-D :-D
Odpovedať
Baby idem dnes na Varene. Musim pocakt na manzela, tak snad nebudem do osmej mrznut len tak, no nie?
Odpovedať
jasne, to si musis dat, bez debaty ;-)
Odpovedať
No este neviem, ci budem pit, lebo mozno pojdem autom, ale v kazdom pripade caj bude.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, no keby sa Ti za volantom krizil zrak, tak zavres oci ;-) a kludne mozes pit :-D :-D
Odpovedať
No pri mojej praci si nemozem dovolit prist o vodicak, tak to radsej nebudem riskovat ;-) Este tu chvilku posedim a pojdem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani, a Ty čo vlastne robíš ?
Odpovedať
Momentalne nic ;-) Ale inac som KAEA - rozumej key account executive assistant.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to znie dôležito ;-) To si môžeš aj dovoliť nič nerobiť :-D :-D ;-)
Odpovedať
No znie to dolezito, len mam obcas ocit, ze to vobec dolezite nieje. Ale netrapim sa pre to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne, že to tak znie :-D :-D Mala som kolegyňu, ktorú preradili na obchodnú funkciu, a keď jej povedali, že bude "obchodný zástupca", strašne sa jej to nepáčilo, ale keď jej potom "premenovali" pozíciu na Commercial Manager, tak hneď bola šťastnejšia :-D :-D
Odpovedať
Konecne som sa k vam dostala..od rana som absolvovala dlhe 8 hodinove skolenie a teraz varim manzelikovi bryndzove halusky :-D Kto si da? (K tomu varenemu vinku :-D :-D :-D )
Odpovedať
No ja by som si dala :-D Ale uspokojim sa aj s nejakou bagetou po ceste :-| Idem domkov. Pekny zvysok dna zelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer Jani ;-) Sis, aj ja sa hlasim !!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi dala by som si mnam.. ja som konecne odoslala nejaku debilnu tabulku, co chceli z ministerstva.. nemaju tam co na robote, len pred sviatkami otravovat so vselijakymi tabulkami, co musia byt do druheho dnahotove a pod.. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
halo,je tu niekto takto vecer? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi vsetky si uz uzivaju na vianocnych alebo s manzelmi ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Reku ze vas este rano pozdravim, nez odidem.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne ahoj ;-) Mary no ako kuchyňa? Tá naša by mala byť dnes na komplet, už sa teším x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek jani, pekny den v tatrach ;-)
Odpovedať
Bez konecne som sa pytala na to auto. Vraj tazko povedat. Zalezi na tom, co v motore je do kosa. Ale vyzera, ze je cely zly. Mozno tak 80 000. Ale to je vazne len odhad z foto. Zalezi aj na roku vyroby a inych veciach. A kolko vam ponukli?
Odpovedať
Profilova fotka
jani uz sme ho aj predali.. za 20... :-N iwi a ty ako s kuchynou?
Odpovedať
No aj to je nieco. Ale vazne malo.
Odpovedať
A nasla som Samorinsku temu na MK :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?