Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • 😛 janne, posli nejaku 😃

• oki.. tak ja teda idem kupovať ponožky.. 😃 na dnes končím.. papa..

• jani super.. my sme dostali kalendar a pero 😦
    levik hmm trenky? len ci by ma kamoska, jeho nastavajuca nezakilovala 😉

• Sponzor fóra
  • Oriesok papa 😉 A kup nejake ozaj pekne 😃 😃
    Ja som nedostala ziadny darcek 😛 Akurat to, ze od zajtra je protivna kolegyna uz na dovolenke 😃 😃

• marya tak to by som brala, keby dekan aj tajomnicka boli od zajtra na dovci.. juuuu 😃

• Co mam poslat? Sladkost? Niekedy na stretko musim nieco priniest, nech nepriberam sama.
    No minuly tyzden nam dali USB kluce a externy bluetooth - ak sa to tak pise.
    A som zvedava, co nam daju na konferencii.
    Aspon nejake benefity, to zehlia ten trinasty plat 😵

• Bez - tak im tu dovolenku podpíš, no nieeee ? 😃 😃
    Jani, nedráždi 😃 😃

• Baby idem dnes na Varene. Musim pocakt na manzela, tak snad nebudem do osmej mrznut len tak, no nie?

• jasne, to si musis dat, bez debaty 😉

• No este neviem, ci budem pit, lebo mozno pojdem autom, ale v kazdom pripade caj bude.

• Jani, no keby sa Ti za volantom krizil zrak, tak zavres oci 😉 a kludne mozes pit 😃 😃

• No pri mojej praci si nemozem dovolit prist o vodicak, tak to radsej nebudem riskovat 😉
    Este tu chvilku posedim a pojdem.

• Jani, a Ty čo vlastne robíš ?

• Momentalne nic 😉 Ale inac som KAEA - rozumej key account executive assistant.

• Tak to znie dôležito 😉 To si môžeš aj dovoliť nič nerobiť 😃 😃 😉

• Sponzor fóra
  • No znie to dolezito, len mam obcas ocit, ze to vobec dolezite nieje. Ale netrapim sa pre to 😉

• Hlavne, že to tak znie 😃 😃 Mala som kolegyňu, ktorú preradili na obchodnú funkciu, a keď jej povedali, že bude "obchodný zástupca", strašne sa jej to nepáčilo, ale keď jej potom "premenovali" pozíciu na Commercial Manager, tak hneď bola šťastnejšia 😃 😃

• Konecne som sa k vam dostala..od rana som absolvovala dlhe 8 hodinove skolenie a teraz varim manzelikovi bryndzove halusky 😃 Kto si da? (K tomu varenemu vinku 😃 😃 😃 )

• No ja by som si dala 😃
    Ale uspokojim sa aj s nejakou bagetou po ceste 😐
    Idem domkov.
    Pekny zvysok dna zelam 🙂

• Pekny vecer Jani 😉
    Sis, aj ja sa hlasim !!! 😃 😃

• silvi dala by som si mnam..
    ja som konecne odoslala nejaku debilnu tabulku, co chceli z ministerstva.. nemaju tam co na robote, len pred sviatkami otravovat so vselijakymi tabulkami, co musia byt do druheho dnahotove a pod.. 😦

• halo,je tu niekto takto vecer? 🤔

• zuzi vsetky si uz uzivaju na vianocnych alebo s manzelmi 😉

• Dobre ranko.
    Reku ze vas este rano pozdravim, nez odidem.

• Janne ahoj 😉
    Mary no ako kuchyňa? Tá naša by mala byť dnes na komplet, už sa teším 😵

• ahojcek jani, pekny den v tatrach 😉

• Bez konecne som sa pytala na to auto. Vraj tazko povedat. Zalezi na tom, co v motore je do kosa. Ale vyzera, ze je cely zly. Mozno tak 80 000. Ale to je vazne len odhad z foto. Zalezi aj na roku vyroby a inych veciach. A kolko vam ponukli?

• jani uz sme ho aj predali.. za 20... 😬
    iwi a ty ako s kuchynou?

• No aj to je nieco. Ale vazne malo.

• A nasla som Samorinsku temu na MK 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém