Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janne: prijemnu cestu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani vidiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, no celkom v pohode, jedna strana je celá na komplet, už aj s drezom a batériou, voda tečie, tak som happy x-) , na druhej strane sú 2 cm navyše, ale už sa to rieši. Idem volať za vstavanú, ale nejak to z minúty na minútu len odkladám, bojím sa, že mi dnes povie, že ešte nie :-( . Držte mi palce. Ak by to vyšlo, bolo by to supeeeeer a môžeme presťahovať už aj veci na oblečenie a riady :-)
Odpovedať
Dakujem. Nastastie nemusim soferovat, tak sa len poveziem a budem obdivovat prirodu naokolo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi a ako vyzeraju tie dva cm? moc to trci?
Odpovedať
Profilova fotka
veru Iwi, som tiez zvedava....
Odpovedať
Profilova fotka
halooooooo :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, proste chybu urobili naši majstri, posunuli jadro... Z jednej skrinky - korpusu sa zoberú 2 cm a dvierka dáme vyrobiť na novo :-) . Ja som to včera brala tragicky, ale manžel ma utešil :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, esteze to nie je take vazne :-D my mame dnes stretko v ZA, konecne ideme konkurovat BA :-D :-D som zvedava aka bude ucast... Iwi prides? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Iwi, no tak to je super, že tá kuchyňa tak vyšla, neboj 2 cm nie je až taká tragédia, aj voda vám už ide, no toto ;-) Nám chýbajú tiež asi 2 cm, je tak odskok a vidieť to na kachličkách, ktoré sme tam dali už vopred, ale to manžel dorobí, tak som to nebrala tragicky :-) Ale voda nám ešte netečie, dnes večer ju prídu dorobiť aj plyn zapojiť, inak to je už skoro komplet :-N Držím palce s tou vstavanou skriňou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuu baby tesim sa s vami, ze to budete mat hotove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No co Bez, uz si navliekla vianocne obliecky ? :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zuzi, nedráždi :-D , to nem dopadne dobre :-N Mary...my máme podobné osudy :-D , Vám 2 cm chýbajú, my ich máme navyše :-) . Super, nám zapoja dnes ešte vstavanú rúru a sklokeramickú dosku x-) . Ešte stále som nevolala za skriňu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, aj nám rúru, vlastne všetky spotrebiče dnes :-N A zavolaj už, budeš to mať skôr z krku ;-) Alebo nech zavolá starý :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary este nie, vcera som ich dala pre istotu oprat, tak bud dnes alebo zajtra ;-) iwi a kde si davate robit skrinu? my by sme potrebovali poradit, ale vsade vam urobia ponuku lrn na nejaky standard a navyse nic :-S
Odpovedať
dobre ranko ... vcera som tu nebola, lebo som mala v TN skusku a dopadla na "A" tak som cela stastna ze to obcasne ucenie sa aj vyplati... potom som mala cely den dovolenku tak som nakupovala, kavickovala a taaaak... chapete taka vianocna atmoska :-D :-D este som robila zoznam co treba kupit na sobotnajsie pecenie a kupila som si aj dreveny valcek na cesto :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: gratulujem :-D z coho bola skuska? baby Marya a Iwus - vymente si navzajom tie 2 cm a mate pokoj obe :-D heh, tiez musim volat stolara kvoli tomu nasmu stolu a stolickam, v januari sa zacnu vyrabat konecne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, gratulujem :-D :-D sikulka.. ja nemam tu drevenu dosku na valanie cesta.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani gratulujem, to je supeer :-N :-N Dobre že spomínaš valček, ani ja nemám, ani dosku ešte.... Fifi dobrý nápad :-N :-D
Odpovedať
skuska zo socialnej prace, a este mi aj teta pochvalila seminarnu pracu (hihi z casti stiahnutu z netu) :-D valcek som kupila v poluse v tych malych stankoch kde maju sviecky, drevene veci a taaaak taaaak sa tesim na to pecenie :-D nam vyrobil stoly do kuchyne i do obyvacky za par korun nas tatino a presne take ake sme chceli :) a su supeeeer :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, ten Tvoj tatino je ozaj veľmi šikovný ;-) Skoro jak môj :-D :-D :-D A čo sa chystáš piecť ? Daj nejaké inšpirácie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj tatino tiez prilozil v znacnej miere ruku k dielu - teraz nam bude robit strop v obyvacke :-D je to dobra a lacna pracovna sila, staci mu dobra strava, jedno pivko ;-)
Odpovedať
tomu mojmu aj bez pivka :-D vzdy som piekla s maminou rovnake kolaciky cca 12 druhov, ale teraz kedze chcem napiect sama tu v BA a im len doniest, a nemam tie recepty ktore boli zauzivane, tak som si nakupila casopisy a idem skusat nove veci, je toho vela neviem kolko druhov sa mi zapacilo a stihnem urobit... :-D
Odpovedať
Nam tatko prerobil takmer cely byt :-D Samozrejme ze aj iny priloziliruku k dielu :-)
Odpovedať
ja vas dnes nestiiiham :-(
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tiež mali majstra môjho tatka x-) , urobil všetko :-) a zadarmo :-D Bez, vstavanú nám robí stolár, inde boli nehorázne ceny :-| ... Jeana, gratulujem ku skúške ;-) Fifi, dobrý nápad s dvomi cm :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi: vela prace? =-) janne: moj tatko tiez :-D manzelik asistoval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi a kolko vas vyjde? ja tiez dnes vobec nestiham, konecne idem nieco zjest.. vsetci vsetko riesia na poslednu chvilu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes relativne pohodu, vcera to bolo horsie ]-(
Odpovedať
Ale, hlavne somariny, kavicky a cajicky..toto vytlac, toto okopiruj... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?