Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • janne: prijemnu cestu 😉

• jani vidiiim 😃

• Bez, no celkom v pohode, jedna strana je celá na komplet, už aj s drezom a batériou, voda tečie, tak som happy 😵 , na druhej strane sú 2 cm navyše, ale už sa to rieši. Idem volať za vstavanú, ale nejak to z minúty na minútu len odkladám, bojím sa, že mi dnes povie, že ešte nie 😞 . Držte mi palce. Ak by to vyšlo, bolo by to supeeeeer a môžeme presťahovať už aj veci na oblečenie a riady 🙂

• Sponzor fóra
  • Dakujem. Nastastie nemusim soferovat, tak sa len poveziem a budem obdivovat prirodu naokolo 😃

• iwi a ako vyzeraju tie dva cm? moc to trci?

• veru Iwi, som tiez zvedava....

• halooooooo 😮

• Nie, proste chybu urobili naši majstri, posunuli jadro... Z jednej skrinky - korpusu sa zoberú 2 cm a dvierka dáme vyrobiť na novo 🙂 . Ja som to včera brala tragicky, ale manžel ma utešil 😃 ...

• fiha, esteze to nie je take vazne 😃 my mame dnes stretko v ZA, konecne ideme konkurovat BA 😃 😃 som zvedava aka bude ucast... Iwi prides? 😃

• Ahojte 🙂
    Iwi, no tak to je super, že tá kuchyňa tak vyšla, neboj 2 cm nie je až taká tragédia, aj voda vám už ide, no toto 😉 Nám chýbajú tiež asi 2 cm, je tak odskok a vidieť to na kachličkách, ktoré sme tam dali už vopred, ale to manžel dorobí, tak som to nebrala tragicky 🙂 Ale voda nám ešte netečie, dnes večer ju prídu dorobiť aj plyn zapojiť, inak to je už skoro komplet 😬 Držím palce s tou vstavanou skriňou 😉

• juuuu baby tesim sa s vami, ze to budete mat hotove 😃

• No co Bez, uz si navliekla vianocne obliecky ? 😃 😃

• Zuzi, nedráždi 😃 , to nem dopadne dobre 😬
    Mary...my máme podobné osudy 😃 , Vám 2 cm chýbajú, my ich máme navyše 🙂 . Super, nám zapoja dnes ešte vstavanú rúru a sklokeramickú dosku 😵 . Ešte stále som nevolala za skriňu 😐

• Iwi, aj nám rúru, vlastne všetky spotrebiče dnes 😬 A zavolaj už, budeš to mať skôr z krku 😉 Alebo nech zavolá starý 😃 😃

• mary este nie, vcera som ich dala pre istotu oprat, tak bud dnes alebo zajtra 😉
    iwi a kde si davate robit skrinu? my by sme potrebovali poradit, ale vsade vam urobia ponuku lrn na nejaky standard a navyse nic 😒

• Sponzor fóra
  • dobre ranko ...
    vcera som tu nebola, lebo som mala v TN skusku a dopadla na "A" tak som cela stastna ze to obcasne ucenie sa aj vyplati... potom som mala cely den dovolenku tak som nakupovala, kavickovala a taaaak...
    chapete taka vianocna atmoska 😃 😃
    este som robila zoznam co treba kupit na sobotnajsie pecenie a kupila som si aj dreveny valcek na cesto 😃 😃

• jeana: gratulujem 😃 z coho bola skuska?
    baby Marya a Iwus - vymente si navzajom tie 2 cm a mate pokoj obe 😃
    heh, tiez musim volat stolara kvoli tomu nasmu stolu a stolickam, v januari sa zacnu vyrabat konecne 😃

• jani super, gratulujem 😃 😃 sikulka..
    ja nemam tu drevenu dosku na valanie cesta.. 😬

• Jani gratulujem, to je supeer 😬 😬 Dobre že spomínaš valček, ani ja nemám, ani dosku ešte....
    Fifi dobrý nápad 😬 😃

• skuska zo socialnej prace, a este mi aj teta pochvalila seminarnu pracu (hihi z casti stiahnutu z netu) 😃
    valcek som kupila v poluse v tych malych stankoch kde maju sviecky, drevene veci a taaaak
    taaaak sa tesim na to pecenie 😃
    nam vyrobil stoly do kuchyne i do obyvacky za par korun nas tatino a presne take ake sme chceli 🙂 a su supeeeer 😃

• Jani, ten Tvoj tatino je ozaj veľmi šikovný 😉 Skoro jak môj 😃 😃 😃
    A čo sa chystáš piecť ? Daj nejaké inšpirácie 😉

• moj tatino tiez prilozil v znacnej miere ruku k dielu - teraz nam bude robit strop v obyvacke 😃 je to dobra a lacna pracovna sila, staci mu dobra strava, jedno pivko 😉

• tomu mojmu aj bez pivka 😃
    vzdy som piekla s maminou rovnake kolaciky cca 12 druhov, ale teraz kedze chcem napiect sama tu v BA a im len doniest, a nemam tie recepty ktore boli zauzivane, tak som si nakupila casopisy a idem skusat nove veci, je toho vela neviem kolko druhov sa mi zapacilo a stihnem urobit... 😃

• Nam tatko prerobil takmer cely byt 😃
    Samozrejme ze aj iny priloziliruku k dielu 🙂

• ja vas dnes nestiiiham 😞

• My sme tiež mali majstra môjho tatka 😵 , urobil všetko 🙂 a zadarmo 😃
    Bez, vstavanú nám robí stolár, inde boli nehorázne ceny 😐 ...
    Jeana, gratulujem ku skúške 😉
    Fifi, dobrý nápad s dvomi cm 😬

• Sisi: vela prace? 🤔
    janne: moj tatko tiez 😃 manzelik asistoval 😃

• iwi a kolko vas vyjde?
    ja tiez dnes vobec nestiham, konecne idem nieco zjest.. vsetci vsetko riesia na poslednu chvilu 😛

• ja mam dnes relativne pohodu, vcera to bolo horsie 😠

• Ale, hlavne somariny, kavicky a cajicky..toto vytlac, toto okopiruj... 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém