Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Bez, takú robotu mám aj ja "najradšej" 😠 .
    Vyjde nás na 28 tisic, ale keďže má meškanie, určite nevyplatím celú sumu, asi zjednám na 25 😃
    Silvi, Ty asi ešte stále rozdávaš trináste platz, čoo? 😬

• Sisi: nejaku kavicku by som si dala aj ja 😛
    Iwi: tak treba na nich 😃

• iwi no co uz s nimi, nezabijem ich.. akurat mi studentka doniesla z belgicka cokoladku mnaaaaam... vidite ako ma maju radi 😃

• Sponzor fóra
  • iwuska..hlasis sa neskoro..
    fifi: posielam 😉

• Sisi: vdaka, uz dlho mi nikto nespravil kavicku 😃 teda ak nepocitam moju maminku naposledy cez vikend 😉 inak si varim sama...

• Silvi 😞 ...no nevadí, čo už s Tebou? 😃
    Ja tiež pijem café práve 😛

• idem si tiez chytro nejake spravit, chytaju ma driemoty 😐 na obed som mala slivkove gule mnam 😛 😛

• mnam zuzi slivkove gule
    ja prave bastim perkelt 😛

• Levik: mnam aj perkelt, zvazovala som, ze ho tento tyzden uvarim 😃 asi zajtra 😛 tiez milujem slivkove gule, moj drahy nie, takze doma sa prilis casto nevaria, tak som si dnes dala a som spokojna 😃

• Ja som mala dnes kuracie prsia v sézame 😛 .
    Babyyyyyyy, práve mi volal stolár, dnes o šiestej príde montovať vstavanú skriňu, jupíííííííííííííííí 😵 😵 😵

• iwi huraaaaa 😉
    zuzi - moj muz tiez sladke velmi nemusi, ale uz sme ani dlho nemali, tak rozmyslam, ze spravim nieco taketo nasladko v sobotu.. ze lekvarove, tvarohove pirohy alebo tak.. si ma inspirovala 😛

• pirohy mam najradsej bryndzove so slaninkou a kyslou smotanou 😛 😛 teda na slany sposob 😉
    Iwi, tak to je super 😃 do stedreho dna stihate 🙂

• Zuzi, asi aj áno 😵 .
    Baby dajte pokoj s tými pirohami, lebo ja ich zbožňujem a zaslintám tu celú klávesnicu 😃 . Mňam, ja ich môžem aj na slano a sladko. No pripradá mi to náročné na prípravu, nie? 😐 Ja by som tiež mohla niečo také v novej kuchyni ukuchtiť 🙂

• Iwi: tak nie je to prave idealne varenie - pirohy, ale vysledok stoji za to 😛 niekedy na nejake dobre spolu skocime 😉 😉

• no ja robim pirohy z kupeneho cesta v sacku. najskor s tym je sice troska viac roboty, ale potom je to o par minut uvarene. mnam 😛 este ze mam plne brusko, tak mi nemusia tiect sliny 😃

• Sponzor fóra
  • iwi tych 28 tisic si myslela za co? Nebodaj za celu kuchynu?!

• jeana: tusim to bolo za vstavanu skrinu..... ak som spravne zachytila debatu

• haloooo, asi vsetky heerecky odtialto zaspali po vydatnom obede 😃 😃

• halo ja som tu ! 🙂

• ja tiez 🙂

• Aj ja 🙂
    Jeana, za vstavanú skriňu 😵 , ale ani kuchyňa nebola oveľa drahšia 😵
    Levik a pirohy zo sáčku sú dobré? Tam sa pridá iba voda, alebo? 🤔

• no iwi ja robim zo sacku iba par veci. pirohy, knedlu a halusky 🙂 proste mi chutia viac, ako z doma robeneho cesta 😉 do pirohov ide vajicko a voda

• dik za tip, este som neskusala 🙂

• fuha kuchyna okolo 30 tisic? tak ked si budeme hladat novy dom tak jedine vo zvolene 😃 😃

• baby teraz ste ma tak naladili ze normalne mi tecu slinky na halusky s vajickom a kyslymi uhorkami (inak pred hodinou som sa vratila z obedu 😃 )

• inak baby vobec mi nevadi ze som dnes mimo z navstevy lekara a rozpravam sa tu sama so sebou 😞
     😃 😃 😃

• jeana: nieco vazne u lekara? 🤔 🤔 ja som tu stale.... mozeme komunikovat 😃

• nic vazne.... 😃 ale predsa len navsteva g. lekara nikdy nie je prijemna... 😃

• no to mas pravdu.... a preto si mimo?? alebo je v tom nebodaj nieco insie?? 😃

• 😃 😃 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém