Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, takú robotu mám aj ja "najradšej" ]-( . Vyjde nás na 28 tisic, ale keďže má meškanie, určite nevyplatím celú sumu, asi zjednám na 25 :-D Silvi, Ty asi ešte stále rozdávaš trináste platz, čoo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi: nejaku kavicku by som si dala aj ja :-p Iwi: tak treba na nich :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi no co uz s nimi, nezabijem ich.. akurat mi studentka doniesla z belgicka cokoladku mnaaaaam... vidite ako ma maju radi :-D
Odpovedať
iwuska..hlasis sa neskoro.. fifi: posielam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi: vdaka, uz dlho mi nikto nespravil kavicku :-D teda ak nepocitam moju maminku naposledy cez vikend ;-) inak si varim sama...
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi :-( ...no nevadí, čo už s Tebou? :-D Ja tiež pijem café práve :-p
Odpovedať
Profilova fotka
idem si tiez chytro nejake spravit, chytaju ma driemoty :-| na obed som mala slivkove gule mnam :-p :-p
Odpovedať
mnam zuzi slivkove gule ja prave bastim perkelt :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: mnam aj perkelt, zvazovala som, ze ho tento tyzden uvarim :-D asi zajtra :-p tiez milujem slivkove gule, moj drahy nie, takze doma sa prilis casto nevaria, tak som si dnes dala a som spokojna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala dnes kuracie prsia v sézame :-p . Babyyyyyyy, práve mi volal stolár, dnes o šiestej príde montovať vstavanú skriňu, jupíííííííííííííííí x-) x-) x-)
Odpovedať
iwi huraaaaa ;-) zuzi - moj muz tiez sladke velmi nemusi, ale uz sme ani dlho nemali, tak rozmyslam, ze spravim nieco taketo nasladko v sobotu.. ze lekvarove, tvarohove pirohy alebo tak.. si ma inspirovala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pirohy mam najradsej bryndzove so slaninkou a kyslou smotanou :-p :-p teda na slany sposob ;-) Iwi, tak to je super :-D do stedreho dna stihate :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Zuzi, asi aj áno x-) . Baby dajte pokoj s tými pirohami, lebo ja ich zbožňujem a zaslintám tu celú klávesnicu :-D . Mňam, ja ich môžem aj na slano a sladko. No pripradá mi to náročné na prípravu, nie? :-| Ja by som tiež mohla niečo také v novej kuchyni ukuchtiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi: tak nie je to prave idealne varenie - pirohy, ale vysledok stoji za to :-p niekedy na nejake dobre spolu skocime ;-) ;-)
Odpovedať
no ja robim pirohy z kupeneho cesta v sacku. najskor s tym je sice troska viac roboty, ale potom je to o par minut uvarene. mnam :-p este ze mam plne brusko, tak mi nemusia tiect sliny :-D
Odpovedať
iwi tych 28 tisic si myslela za co? Nebodaj za celu kuchynu?!
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: tusim to bolo za vstavanu skrinu..... ak som spravne zachytila debatu
Odpovedať
haloooo, asi vsetky heerecky odtialto zaspali po vydatnom obede :-D :-D
Odpovedať
halo ja som tu ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja :-) Jeana, za vstavanú skriňu x-) , ale ani kuchyňa nebola oveľa drahšia x-) Levik a pirohy zo sáčku sú dobré? Tam sa pridá iba voda, alebo? =-)
Odpovedať
no iwi ja robim zo sacku iba par veci. pirohy, knedlu a halusky :-) proste mi chutia viac, ako z doma robeneho cesta ;-) do pirohov ide vajicko a voda
Odpovedať
Profilova fotka
dik za tip, este som neskusala :-)
Odpovedať
fuha kuchyna okolo 30 tisic? tak ked si budeme hladat novy dom tak jedine vo zvolene :-D :-D
Odpovedať
baby teraz ste ma tak naladili ze normalne mi tecu slinky na halusky s vajickom a kyslymi uhorkami (inak pred hodinou som sa vratila z obedu :-D )
Odpovedať
inak baby vobec mi nevadi ze som dnes mimo z navstevy lekara a rozpravam sa tu sama so sebou :-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: nieco vazne u lekara? =-) =-) ja som tu stale.... mozeme komunikovat :-D
Odpovedať
nic vazne.... :-D ale predsa len navsteva g. lekara nikdy nie je prijemna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mas pravdu.... a preto si mimo?? alebo je v tom nebodaj nieco insie?? :-D
Odpovedať
:-D :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?