Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jeana: 😃 😃 😃

• jani a co nove u g.lekara?
    odpustite bola som na meetingu, mali sme tam super cestovinovy salat, spenatove rizoto a zakusky.. 😃
    iwi napis mi kontakty do IP aj na kuchyniarov aj na ujca stolara pleaseeeee 😉

• teda az na to spenatove rizoto vsetko zavidim bez 😃 😛

• Sponzor fóra
  • to co je za meetingy? ja ked mam meetingy tak su tam ludia naraz cca aj z 5-6 krajin a sme len na telefone alebo netmeetingu a nikto nam neposle ani len chlebicky nie to este salatiky 😃 😃

• jani no zasadnutie realizacneho teamu grantu z europskeho socialneho fondu 😉
    zuzi to rizotko bolo mnamkove 😉

• Bez, napíšem ale z domu, nemám to po ruke, iba na toho, čo nám robil skriňu ale je z DT, nevadí? 😃
    Kuchyňu nám robili v Poľsku na mieru...
    Jeanka, niečo tajíííí 😃

• iwi 😃 aj na jedno, aj na druhe 😃

• no ked mam ja cas, tak tu zasa niekto nieje.. idem na vianocne 😒

• zuzi my sa naschval skryvame, aby si mohla zajst na vinko 😉
    ale nie, ja som bola uz na predvianocnom nakupe, uz len rybka chyba, a tu pojde vybrat manzel - predsa mu musim nechat najdolezitejsiu ulohu 😉
    a vecer tu asi nebudem, idem mat vianoce s kamoskami 🙂

• Levik, prajem pekný večer 😉
    ...ja som bola na stretnutí, som z toho nejaká unavená, idem domkov, kuknúť jak pokračujú s tou kuchyňou.... 🙂

• ahojte babule 🙂

• ahoj jani, tak co, ako sa vyvija tvoja situacia? 😉

• halo baby, je tu niekto? 😕

• ale hej 😉

• bez: servus 😉 zas klub skalnych zavislakujucich manzeliek sa tu stretol 😃 my sme dnes mali "besiedku" v ZA 😃

• Sponzor fóra
  • ako dopadlo stretko?
    no mne sa chce strasne spat, ale zavislacim na travianovi, tak vydrzim este nejaku pol hodku a idem spat

• bez uz dovolenkujem a v piatok idem k lekarovi
    inak uy mam skoro vsetky, len jeden mi chyba ale mozno ho budem mat do vianoc a potesim bracha 😉

• scarlet a nastupujes na antolsku? alebo ako? promin som zvedava.. 😬

• bez este nie uvidi sa v januari

• bez: dopadlo to dobre, super sme si pokecali 🙂
    tiez som rozbita, dnes zalahnem asi zavcasu 😃

• jasnacka.. ved na teba stale myslim, nech vsetko dobre dopadne.. nevies, ako sa dari mirke?

• bre rano 😉

• dobreee dobreee 😃

• heh, zas najvacsie zavislacky 😃 tak ako 4 dni pred vianocami? piekli ste nieco baby? 😛

• zuzi, co uz sa da posledny den v robote, ako zavislacit 😉
    este nemam nic napecene, asi az zajtra, ved naco, ked nebudeme na sviatky doma

• fiha, jasne, ty mas zajtra leharo 😎 😃 no ja makam este zajtra, mozno budeme mat skratny rezim, uvidime... 🤔 tiez som nepiekla, piekla moja mama a svokra 😃 😛 nieco dostaneme a tiez nie sme prakticky doma 😉

• dnes musim uz len poslat vianocne pohladnice a potom sa len tvarit, ze pracujem 😉

• fiha, ja budem tiez posielat, ale mailove 😃

• ale toto su za sefku 😉 a kedze nemame tie lepky na menovky, tak tu teraz striham jedna radost

• bez: 😃 aby si sa posledny den nenudila 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém