Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani zaclona je ok, len dufam, ze sa moc nezrazi pri prani 😬

• ahojteeeeeeeeeee 😃
    je tu niekto alebo vsetci pecu a vesaju zaclony? 😃 😃

• ja som tu
    mam par minut kym sa dovari obed 😃
    a ty co robis? 😉

• Sponzor fóra
  • asi sme sa troska minuli 😃 ja som dnes upiekla kavove stvorce, orechove kolaciky, a kokosovy grilaz.. este sa idu robit citronove tycinky a uz hadam stacilo 😃

• Ahojte, tak aj ja som dnes od rana piekla, ale uz stacilo..musim to dobre schovat, lebo keby sa do toho drahy pustil, tak by do Vianoc nic neostalo 😃 😃

• si dnes produktivna 😉 ja idem teraz porozdavat rodine kolace lebo sa mi nepomestia do chladnicky 😃 a na obed som robila kacacie prsia, 😛 a 😛
    a chystam sa upratovat.. ale mozno az zajtra 😃

• no baby, ake cukrarky 😛 my sme na vikend u nasich, mamina dnes doniesla lodnu zakuskov od cukrarky - od tej istej, co nam piekla na svadbu 😃 mnam 😛

• Rodina moye bzt spokojna 😉
    Ja uz dnes upratovat nejdem, bordel sa sam neulozi, takze pocka do zajtra 😃 😃

• ehm, zajtra sa budu robit poriadky aj u nas v byte 😃

• ahojte, tak sme dnes konecne dobalili darceky a teraz sa v hostovskej nemozeme ani pohnut.. vecer ideme do divadla, tak sa pomaly aj idem chystat 🙂

• bezaz: prijemnu zabavu 😉

• Bez, a co pekneho si idete pozriet ? 🙂 Prijemnu zabavu 😉

• ahojte, tak opera bola super, puccini bohema 😃 dokonca aj maco to prezil bez zjavnej ujmy na zdravi 😉

• dobre ranko, je tu niekto ci vsetkz este spinkate?

• scarlet ako ze spinkame? makam jak dabel, za chvilu odchadzame prec 😉

• Sponzor fóra
  • mile septembrovky, zelam krasne Vianoce v kruhu blizkych a hlavne mooooore darcekov 😃 😃 😃

• dakujem, takisto 😉

• ahojteeeeeeeeeee 😵 tak tych darcekov bolo kopu 😛 asi sme naozaj posluchali... dufam, ze aj vy ostatne prezivate krasne vianoce 😵

• dobre ranko kocky, ake bolo sviatkovanie? 🙂

• ahoj scarlette, sviatkovanie ako na Vianoce 😃 kopu jedla, dobrej zabavy a rodiny 😉

• fiha nikde nikto? 😕

• ahojte. zjavne vsetky septembrovky sviatkujete - beza je dnes na lazoch daleko od civilizacie... takze ma ospravedlnenku 🙂

• ja sa tiez ospravedlnujem ale mam kopec roboty 😞

• fiha fiha 😕 ja som tiez v praci, je tu blazinec veru... 😠 ale chvilu som si na zavislacenie nasla 😃

• halo kocky??? zas nikto??? dnes tu zavislakujem poslednykrat v tomto roku, pokeca niekto? 😬

• ahoj, ja som tu , prave som prisla do prace 🙂

• Ahoj. Ja ja som tu dnes. Celkom sa budem v praci nudit, lebo som tu uplne sama 😞

• tak to tisko zavidim Janne, ze sa budes nudit... my od vcera mame blazinec, ze ludia este neoddychuju.... ach jaj 😦
    scarlette: uz sa citis lepsie? 😉

• fifi co konkretne myslis? ja sa citim skoro stale fajn

• no si mala nejaky zdravotny problem... 😬 ci ti je dobre 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém