Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ja uz mam nachystanu kapustnicu, uvarene udene.. budem este robit take pizzove slimaciky z listkoveho cesta a maco si vymyslel jednohubky s natierkou.. budeme doma, vecer dojdu este kamosi.. mali sme tolko pozvani, ze sme radsej ostali doma, my sme taki domasedi.. 😴

• to je dobre, ze sa zhodnete, ja by som tiez domasedila ale muz nechce, hovori, ze sa este nasedime doma dost
    kapustnicu nerobim, som sa ani nechystala, ale svokra nabalila kapustu, z vianoc zostala klobasa, len teraz bolo v tescu milion ludi a udene pekne nemali, tak sa nateraz na kapustnicu vykaslem

• my sme v sobotu nakupili celkom pekne aj udene aj obyc meso v hypernove, takze kapusta je celkom dobra, mozno do zajtra ani neostane 😉
    maco sa uz zvrta v kuchyni, super, ze nemusim ja 😃

• Sponzor fóra
  • mile damy, tak vam vsetkym zelam vsetko dobre v novom roku 2008 😃 nech je minimalne taky uspesny ako minuly 😉

• Aj ja sa pridávam a prajem všetko dobré v Novom roku 2008 🙂

• vsetko najlepsie, nech sa dari 😉

• VSEEEEEEEEETKO len to najlepsie, hlavne zdravicko a stastie, vsetko ostatne pride samo 😃
    dufam ze i vy ste si tak uzili sviatky a silvestra 😉

• ahojte dievcata 😉 vsetko dobre, krasne, stastne do noveho roku, aby sme boli hlavne zdravi, to ostatne sa dostavi s tym 😉 aby tento rok bol este lepsi a este krajsi ako ten minuly 😵

• Krásny Nový rok 2008 Vám všetkým prajem, veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia a všetkého po čom Vaše srdiečka túžia 😵 .

• ahoj Iwus 🙂

• ahojte babule, uz zarezavate?

• ahoj Bez, vitajte v novom roku 😃 ja uz zarezavam, nastastie len 2 dni 😃

• v piatok mas volno? ja idem do roboty az zajtra, ale este stale nemam tu hnusnu diplomovku, straaaasne sa mi nechce.. 😛
    ale dnes by nam mali prist zamerat plastove okna 😉

• ano ano, v piatok mam uz volno, cestujeme do toho Francuzska 😛 tak si porobim aspon veci, co mi ostali spred Vianoc 😉 kedy idete menit okna? a mas nejaku dobru firmu vybratu? myslim dobru cenovo aj kvalitou, lebo my chceme tiez menit tento rok okna na byte 😃

• Ja už zarezávam a ešte si rozmyslím, či dva alebo tri dni 😃 . Ako sa mi bude chcieť. Ale taaaaak sa mi ráno nechcelo.
    Fifi, komu že je lepšie 😛 😃

• Sponzor fóra
  • zuzi jasneeee vianocna lyzovacka 😉 je to nejaka presovaska firma, resp. oni tie okna vyrabaju a inak to montuju chlapi z BA.. cenovo sa mi to zdalo celkom dobre oproti ponukam, co nam poslali ine formy.. ved este dnes dostaneme uplne presnu kalkulaciu.. hlavne tie okna maju uz na dvoch bytoch u nas v baraku, tak som ich bola omrknut, ako vyzera aj robota.. a spravia to cele za jeden den...
    dnes rano som normalne bola v pomykove, ci mam alebo nemam ist do roboty.. dufam, ze si to dobre pamatam, ze az zajtra 😮

• hm, tak daj vediet, ako sa ti pozdavali, mozno robia servis aj v okoli ZA 😃
    inak ako ste oslavili Silvestra a Novy rok?
    Iwus: ako v novom bytiku??? 😎

• na silvestra sme boli doma, prisli k nam jedny znami, maco narobil perfektne pomazanky a chlebicky.. vcera boli u nas mladi s nasim krsnatom na obede.. takze prijemne.. len skoda, ze je uz po sviatkoch, uz len "hura" robota..

• fiha sikovny muzik, co urobi obcerstvenie pre navstevu 😃 ticho zavidim 😬
    my sme boli lyzovat - predpriprava na nas velky lyziarsky tyzden 😃 😃 boli sme na chate spolu asi s dalsimi 20timi znamymi, takze velka banda, mali sme super veceru, pripitok a zabavu, kopu pyrotechniky atd. 😉

• Ahojte baby,

prajem všetkým šťastný nový rok, veľa lásky, zdravia, šťastia a všetkého dobrého, nech je tento rok aspoň taký krásny ako ten uplynulý 🙂 😬

Bez, Ty máš ale šikovného a pracovitého mužíka 😉
    Ten môj mi zas pomáhal s celým menu na štedrý deň aj poupratoval, čo bolo treba...normálne mi je ľúto, že už je po vianociach, bolo to cele super.... 🙂 😵 dala by som si ešte jedno kolo 😃 😃

• ahoj marya, aj tebe vsetko naj naj 😎 tiez mi je luto, ze vianoce su fuc, je to taky prijemny cas 😉

• caute babule
    veru aj mne je luto. okrem ineho ze treba pracovat, dat dole vyzdobu a prestat sa prejedat 😬
    ale taky je zivot 😃
    ja sa napriklad neviem dockat konca leta, lebo vtedy zacneme snazilkovat 😉

• levik: fiha, takze do roku 2009 uz traja? 😃 😛 😛 😉

• Vdaka Fifi 😬
    Levik, drzim palce pri snazilkovani, nech mate coskoro "výsledok" práce 😃 😬
    Ja ešte výzdobu nejdem dávať dole, ešte aspoň dva týždne ju nechám, to by mi bolo moc smutno hneď tak rýchlo to odpratať....

• ja tiez este vyzdobu nezlozim, vacsinou tak robime po 6.1., ale vianocne obdobie je oficialne do 13.1. 😉

• my dame dole cez vikend.. aj ked, stromcek skoro vobec neopadal, tak mozno ho nechame o tyzden dlhsie 😃
    dakujem marya, veru, buduci silvester by sme chceli mat malu fazulku 😉

• dobre ranko a keby ste vedeli ake to je zlate oslavovat aj s fazulkou 😃
    moj drahy sa s nou najnovsie rozprava velrybou recou (ak ste pozerali Hlada sa Nemo tak by ste mali vediet 😃 )

• jeana verim ze je to uzasne 😉
    muzova starka na mna cez sviatky hovorila, ze som nejak schudla, ze ci nie som tehotna 🙂

• baby diik 🙂 ked sa mu chce, tak robi vselico mnamkove..
    my by sme chceli uz rok 2008 zakoncit v trojclennej zostave, tento tyzden doberam posledne tabletky..
    vyzdobu budeme asi aj my davat dole cez weekend..
    jaj a okna pridu zamerat az v piatok, ze v blave snezi, tak nechce chodit v takom pocasi 😬

• v BA snezi?? fiha, tu je krasne slnecno ... zatial 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém