Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam nachystanu kapustnicu, uvarene udene.. budem este robit take pizzove slimaciky z listkoveho cesta a maco si vymyslel jednohubky s natierkou.. budeme doma, vecer dojdu este kamosi.. mali sme tolko pozvani, ze sme radsej ostali doma, my sme taki domasedi.. |-|
Odpovedať
to je dobre, ze sa zhodnete, ja by som tiez domasedila ale muz nechce, hovori, ze sa este nasedime doma dost kapustnicu nerobim, som sa ani nechystala, ale svokra nabalila kapustu, z vianoc zostala klobasa, len teraz bolo v tescu milion ludi a udene pekne nemali, tak sa nateraz na kapustnicu vykaslem
Odpovedať
Profilova fotka
my sme v sobotu nakupili celkom pekne aj udene aj obyc meso v hypernove, takze kapusta je celkom dobra, mozno do zajtra ani neostane ;-) maco sa uz zvrta v kuchyni, super, ze nemusim ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mile damy, tak vam vsetkym zelam vsetko dobre v novom roku 2008 :-D nech je minimalne taky uspesny ako minuly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam a prajem všetko dobré v Novom roku 2008 :-)
Odpovedať
vsetko najlepsie, nech sa dari ;-)
Odpovedať
VSEEEEEEEEETKO len to najlepsie, hlavne zdravicko a stastie, vsetko ostatne pride samo :-D dufam ze i vy ste si tak uzili sviatky a silvestra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata ;-) vsetko dobre, krasne, stastne do noveho roku, aby sme boli hlavne zdravi, to ostatne sa dostavi s tym ;-) aby tento rok bol este lepsi a este krajsi ako ten minuly x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny Nový rok 2008 Vám všetkým prajem, veľa veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia a všetkého po čom Vaše srdiečka túžia x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Iwus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, uz zarezavate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, vitajte v novom roku :-D ja uz zarezavam, nastastie len 2 dni :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v piatok mas volno? ja idem do roboty az zajtra, ale este stale nemam tu hnusnu diplomovku, straaaasne sa mi nechce.. :-p ale dnes by nam mali prist zamerat plastove okna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, v piatok mam uz volno, cestujeme do toho Francuzska :-p tak si porobim aspon veci, co mi ostali spred Vianoc ;-) kedy idete menit okna? a mas nejaku dobru firmu vybratu? myslim dobru cenovo aj kvalitou, lebo my chceme tiez menit tento rok okna na byte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už zarezávam a ešte si rozmyslím, či dva alebo tri dni :-D . Ako sa mi bude chcieť. Ale taaaaak sa mi ráno nechcelo. Fifi, komu že je lepšie :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi jasneeee vianocna lyzovacka ;-) je to nejaka presovaska firma, resp. oni tie okna vyrabaju a inak to montuju chlapi z BA.. cenovo sa mi to zdalo celkom dobre oproti ponukam, co nam poslali ine formy.. ved este dnes dostaneme uplne presnu kalkulaciu.. hlavne tie okna maju uz na dvoch bytoch u nas v baraku, tak som ich bola omrknut, ako vyzera aj robota.. a spravia to cele za jeden den... dnes rano som normalne bola v pomykove, ci mam alebo nemam ist do roboty.. dufam, ze si to dobre pamatam, ze az zajtra :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak daj vediet, ako sa ti pozdavali, mozno robia servis aj v okoli ZA :-D inak ako ste oslavili Silvestra a Novy rok? Iwus: ako v novom bytiku??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
na silvestra sme boli doma, prisli k nam jedny znami, maco narobil perfektne pomazanky a chlebicky.. vcera boli u nas mladi s nasim krsnatom na obede.. takze prijemne.. len skoda, ze je uz po sviatkoch, uz len "hura" robota..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha sikovny muzik, co urobi obcerstvenie pre navstevu :-D ticho zavidim :-N my sme boli lyzovat - predpriprava na nas velky lyziarsky tyzden :-D :-D boli sme na chate spolu asi s dalsimi 20timi znamymi, takze velka banda, mali sme super veceru, pripitok a zabavu, kopu pyrotechniky atd. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, prajem všetkým šťastný nový rok, veľa lásky, zdravia, šťastia a všetkého dobrého, nech je tento rok aspoň taký krásny ako ten uplynulý :-) :-N Bez, Ty máš ale šikovného a pracovitého mužíka ;-) Ten môj mi zas pomáhal s celým menu na štedrý deň aj poupratoval, čo bolo treba...normálne mi je ľúto, že už je po vianociach, bolo to cele super.... :-) x-) dala by som si ešte jedno kolo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj marya, aj tebe vsetko naj naj 8-) tiez mi je luto, ze vianoce su fuc, je to taky prijemny cas ;-)
Odpovedať
caute babule veru aj mne je luto. okrem ineho ze treba pracovat, dat dole vyzdobu a prestat sa prejedat :-N ale taky je zivot :-D ja sa napriklad neviem dockat konca leta, lebo vtedy zacneme snazilkovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: fiha, takze do roku 2009 uz traja? :-D :-p :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka Fifi :-N Levik, drzim palce pri snazilkovani, nech mate coskoro "výsledok" práce :-D :-N Ja ešte výzdobu nejdem dávať dole, ešte aspoň dva týždne ju nechám, to by mi bolo moc smutno hneď tak rýchlo to odpratať....
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez este vyzdobu nezlozim, vacsinou tak robime po 6.1., ale vianocne obdobie je oficialne do 13.1. ;-)
Odpovedať
my dame dole cez vikend.. aj ked, stromcek skoro vobec neopadal, tak mozno ho nechame o tyzden dlhsie :-D dakujem marya, veru, buduci silvester by sme chceli mat malu fazulku ;-)
Odpovedať
dobre ranko a keby ste vedeli ake to je zlate oslavovat aj s fazulkou :-D moj drahy sa s nou najnovsie rozprava velrybou recou (ak ste pozerali Hlada sa Nemo tak by ste mali vediet :-D )
Odpovedať
jeana verim ze je to uzasne ;-) muzova starka na mna cez sviatky hovorila, ze som nejak schudla, ze ci nie som tehotna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby diik :-) ked sa mu chce, tak robi vselico mnamkove.. my by sme chceli uz rok 2008 zakoncit v trojclennej zostave, tento tyzden doberam posledne tabletky.. vyzdobu budeme asi aj my davat dole cez weekend.. jaj a okna pridu zamerat az v piatok, ze v blave snezi, tak nechce chodit v takom pocasi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
v BA snezi?? fiha, tu je krasne slnecno ... zatial :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?