Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak to sú výhovorky, nasľubujú a potom nič z toho.... ]-( V piatok bude zase fúkať vietor :-D :-D No my sme začali snažilkovať cez Vianoce, tak uvidíme, čo z toho bude :-D :-D :-N
Odpovedať
fiiiiiiiiiiha Marya takto ste do toho vhupli? No blahozelam a nech sa co najskor podari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya tak ma ist do samorina do jorviku nieco kupovat, takze to chapem, ked spravi dve veci jednym vrzom.. podla susedov boli spolahlivi, tak snad sa za tie dva mesiace nezmenili ;-) juuu snazite sa? my az od buduceho tyzdna :-D jeana potom sa vsetky stretneme na MK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Jeana :-N :-N No, manželíkovi sa zažiadalo už teraz, tak som sa nepriečila :-D :-D Povedali sme si, že keď už dvakrát boli výsledky dobré, tak snáď je všetko v poriadku :-) x-) A Tebe prajem, nech drobčiatko krásne rastie a robí vám radosť ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak držím palce v snažikovaní aj vám, nech sa rýclo zadarí ;-) A samozrejme aj s tými oknami, snáď sú teda spoľahliví :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, o chvilu tu zostanem sama bezdetna :-) prajem vam to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale ja uz som stara paka, mne sa uz aj patri ;-) ty mas este cas, skola, planovany domcek a pod.. marya napodobne, ked ma hematologicka tak povzbudila, snad bude vsetko ok a stihneme to tak, ze sa nase mimco prida do celej plejady oktobrovych oslavencov z nasej rodiny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak aby bolo babo vo vasej plejade, mate co robit v januari :-D :-D Takze vas caka "krusne" obdobie :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marya: tak to mozno budete s Bez kocikovat v rovnakom obdobi, ked ste sa zacali tiez snazit teraz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya tak aj vy sa snazte, budeme chodit spolu cvicit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi možno :-D :-D , ale ja si myslím, že nám to bude dlho trvať, kým sa podarí, nemám pocit, že by sa nám niečo také krásne mohlo podariť tak ľahko, ale nevadí, ja som trpezlivá :-) x-) x-)
Odpovedať
a mne potom predate z coho vase deti vyrastu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Levik predám veľmi rada, ale my chceme po prvom hneď pracovať aj na druhom, tak sa budeme musieť nejak dohodnúť :-D :-D
Odpovedať
tak pozicias ;-) co znamena hned? ja by som chcela ist z jednej materskej rovno na druhu a z tej rovno na tretiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, tiez mame v plane aspon 2 deti a vekovo by sme to chceli stihnut tiez tak do 3 rokov... cize z materskej na dalsiu matersku ;-) ked uz budem zabehnuta, nech to vyuzijem, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani len ty mas taku robotu, co mozes robit aj z domu, takze nestratis uplne kontakt s profesiou.. :-p sa mas.. ja si neviem predstavit, ze by som bola doma 6 rokov :-o alebo tiez zacnem robit nieco, co sa da z domu.. nejake preklady? hmmm
Odpovedať
Profilova fotka
My by sme chceli dve tak blízko za sebou, 2 roky rozdiel by bol super :-) A potom ešte o takých 8-10 rokov by som chcela ešte jedno, keď už tie dve prvé budú veľké, nech mám ešte jedno malé "na hranie" :-D :-N Bez, ja tiež rátam počas materskej robiť preklady, aspoň v tom nezakrniem :-D :-D
Odpovedať
to nie je zly napad marya, mozno to tiez tak spravime. ved teraz aj tak mozem byt mudra a mozno si budem chciet urobit prestavku hned po prvom, ktovie :-) no veru mam dve kolegyne s malymi detmi a su spokojne.. s adaptaciou po materskej aj s tym, ze ked deti ochoreju, mozu robit z domu..
Odpovedať
Profilova fotka
do kelu, ze ja nemam taku pracu 8-( ale budem vdacna aj za jedno mimco, uvidime, ako sa bude darit :-N
Odpovedať
ved vyskusaj ;-)
Odpovedať
vyskusaj pracu, som myslela
Odpovedať
halooo obedujete? neviete o nejakych plesoch v bratislave? chceli by sme si s muzom vyjst do spolocnosti :-) a neviem najst nikde kalendar plesov
Odpovedať
Profilova fotka
jani vyskusam.. neobedujem, makam na diplomovke :-p neznaaasam to... plesy? no ples oravakov, ples vychodniarov, ples v opere :-D
Odpovedať
na oravakov sme chceli, ale vtedy je muz prec :-( a tie ostatne - vychodniarov radsej ee a v opere - to bude prilis nobl ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-N tak jedine browsovat na googli ;-) cez ticket portal sa nedaju kupit listky na ples?
Odpovedať
len na polovnicky :-) no ved sezona este len zacne. tak snad bude o tom viac sprav ako diplomovka? inak, u mna faza neznasania prichadza tesne pred uzavierkou na kazdy vacsi clanok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte babenky.. prajem vám všetko dobré no nového roku 2008... celé sivatky som sa tu neukázala.. dnes sa mi tak strašne nechcelo do roboty.. nikde nikoho.. iba ja tu musím sedieť..
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, šťastný nový rok aj Tebe :-) Mne sa tiež dnes nechcelo, ale my sme tu v plnom obsadení + dvaja noví kolegovia, takže ani nemám pocit, že je tesne po sviatkoch Práve som sa dohodla so sestrami, že večer ideme do kina, tak sa teším :-D :-D trochu kultúry....
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale diplomka.. zistila som, ze moja koncepcia je naprd, tak na poslednu chv ilu vymyslam nieco ine.. :-p oriesok aj tebe super novy rok zelam.. ;-) akurat peciem kacku, nech mame este posledny den sviatky :-D
Odpovedať
fiiiiiiiha ze kacku, tak to sme este doma asi surove ani nemali :-D dobru chut a keby vam zostalo tak poslite po holubovi k nam - adresu ti dam do IP a budem strielat svetlice nech trafi :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?