Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Bez keby si bola taka chora, tiez by ti moc do smiechu nebolo. Ale vidina konce tyzdna ma drzi pri zivote. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak a co si neostala doma, ked si chora? :-o
Odpovedať
Dakujem, aj ja Vam prajem vsetko zle aby vas obchadzalo x-) Ked si predstavim, ze vcera som bola este v Tatrach :-( ...
Odpovedať
Bez ked moji klienti maju teraz uzavierky, tak to vsetko musim postihat do nedele. Ale asi to porobim dnes a zajtra ostanem doma. Uvidim ako sa podari. Ako ste Silvestrovali?
Odpovedať
Profilova fotka
silvi tak to jo :-N janka uzavierky su svinstvo.. na silva sme boli doma, prisli k nam jedny znami, petrik robil pomazanky, tak sme sa najedli, napili.. bolo fajn a hlavne som nikam nemusela chodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, vcera som tu vobec nestihala poobede namrknut, bolo straaaaaasne vela roboty ]-( dufam, ze ste mali lepsi den.... inak levik - pekna fotos :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, podobne ]-( , dnes je to už lepšie x-) . Bez, zase pomazánky, mňam :-p :-p :-p . Dala by som si aj teraz nejakú fajnovú :-) Nemáš tie recepty v PC? Že by si mi ich mailla? :-D My sme boli na chate partia, na jednu noc :-) . Bolo fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez chcela tie pomazanky :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
noooo pomazánky.. to ja :-D rada..
Odpovedať
aj ja pomazanky. Ja vzdy ked robim, tak vymyslam. Moj muzo pomazanky zboznuje.
Odpovedať
Profilova fotka
to robil maco len tak by ocko, nie podla receptu.. najvacsi uspech mala porkova, tam isiel tvaroh, smotana, nadrobno pokrajany por, trochu nastruhaneho syra, dosolit, pokorenit a to je myslim vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
:-p asi som hladna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja už mám po raňajkách :-D idem variť kávu.. dáte si niekto? :-D
Odpovedať
ahojte tak ja oddnes uz pracujem naplno ;-( fifi - dik za pochvalenie fotky je inak z nasej svadobnej cesty, joj tam bolo taaak dobre x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, smotana asi kyslá, hmm? :-) Mňam, aj ja som hladnáááá :-S . Na obed mám knedlo, vepřo, zelo :-p , také papaníčko vhodné po sviatkoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik.. kde ste to boli na svadobnej ceste?
Odpovedať
Aj ja mam cht na nieco, ked tu preberate jedlo. Ale v ramci posviatkoveho postu sa zdrzim. Ja mam na obed cestoviny s tvarohom. Maso uz nemozem ani vidiet.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to našťastie s mäsom moc cez sviatky nepreháňala.. ale dnes by mi chcel mužíček ukuchtiť bryndzové halušky.. uvidíme, čo z toho bude.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi hej kysla.. nam v menze este nevaria, takze dnes bude asi nieco "super zdrave" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby mnaaaaaaaaaam neprovokujte :-D :-p oriesok: aj ty uz mas fotkuuuuu ;-) v pozadi je nejaky bazen, alebo fontana? kde to bolo? ;-) ja masko mozem, vcera som zapekala kuracie rezne vo francuzskej omacke , k tomu cestoviny, bude aj na dnes.... :-p
Odpovedať
jej aj oriesok ma fotku ;-) boli sme na sicilii. ta fotka je z nasej terasy v taormine x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no už sa mi konečne patrilo tam niečo dať :-D a konečne mám viac času.. a v práci našťastie žiadnu robotu, tak som ju tam pridala..
Odpovedať
Profilova fotka
tá foto je z Tuniska..
Odpovedať
Profilova fotka
juj ako tam bolo parádne..
Odpovedať
Profilova fotka
aspon tam bolo teplo.. mne je baby hrozna zima.. mozno nas pustia uz o 12.00 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, dobra pracovna doba, ze do 12tej... ja sa modlim, az vsetko stihnem do 15tej a potom mam 10 dniiiiii vegeeeeeeeeeet :-D
Odpovedať
no zuzi aby si neochorela. to je drsne co robia. si pamatam ze to robili aj pred x rokmi ked som studovala na fifuk ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tu našťastie môžem regulovať kúrenie sama.. brrrr.. inak by som tu asi zamrzla..
Odpovedať
Profilova fotka
fifi.. ti závidím.. ale ja asi tiež idem zobrať na pondelok dovolenku.. pôjdeme popozerať s manželom čechy.. teda on bude niečo vybavovať a ja budem mať výlet..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, dnes akosi nestíham.... Fifi, uži si dovolenku, jaj, či Ti len závidím :-D :-D Levik aj Oriesok, pekne fotky ste si dali ;-) Skoro som Vás nespoznala :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?