Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ja tiez pojdem sa chvilu domov. Ucit sa.
    Bez budes mat plastaky?

• janka plastaaakyyy to budu.. len suseda mi ukazovala, ako sa jej rosia, tak som psychicky pripravena.. to z tych vlhkych stien 😛

• no toto.. dnes sa tu každý ullieva z roboty.. a ja tu zasa musím byť do 16.30 😠

• Sponzor fóra
  • No aj my ich mame mokre. Ale to sme tu uz rozoberali. Len si tu rosu stale utieraj, lebo nam zacali aj tie plastaky plesniviet.

• coze? aj my mame plastaky, a nemame ziaden problem zatial.... a dufam ze ani nebude....
    ale vtedy ked tu bola ta debata, tak som vyskusala ci aj my mame to mikro vetranie a drahy o tom nevedel, tak som vychvalila zase do nebies tuto uzasnu stranku, ze co vsetko sa tu naucim 😃 😃 😃

• jeana.. a našla si ho? to mikrovetranie?

• ono to dosť záleží aj od toho bytu.. alebo domu.. aký je.. či je tam vlhký vzduch.. ako sa tam vetrá....

• Tak to ti ticho zavidim. Ja uz neviem co s tym mam robit. Ten byt bol vlhky aj predtym ale teraz je to uz dost zle. Nech uz je teplo, vtedy nieje zieden problem 🙂
    No idem domov. Pekny vikendik prajem.

• jasne ze som ho nasla, ved nie som blondyna 😃 😃 😃
    jeeeeej prepacte vsetky blondynky 😃

• mne sa ráta, čo všetko sa na tomto fóre dozvieme nové a potom môžme machrovať pred mužíkmi 😃

• no baby, okna mame zamerane, v utorok poslu cenovu ponuku 😉

• super zuzi 😉
    ja uz postupne odzdobujem stromcek - zacala som vyjedanim kolekcie a saloniek 😃 😃

• levik.... u nas tie salonky a kolekcie sa stracaju tak nejak postupne, a ako tak civim na stromcek, vela ich tam neostalo 😃 😛

• tak baby, ako vidim je tu mrtvo.... o chvilu padame, tak majte pekny novorocny tyzden 😉 ja sa ozvem o tyzden, papa 😃

• zuzi peknu lyzovacku a davajte si pozor, v rakusku su laviny..
    jani na nasom mini stromceku sme nic take nemali 😉 ale musela som varit krupicovu kasu mojmu muzikovi

• Sponzor fóra
  • bez: dik 😉

• no ako tak vidim dnes tu bude pusto.... 😐 😃 😃

• jani co uz, makat sa musi 😛
    ako ti idu seminarky?

• bez strasne, vobec neviem od coho sa mam odvijat, vsetci ma strasia ze ked uz to poslali, tak im to profesorka vratila ze je to nedostatocne a taaaak..... som z toho na nervy.. 😞

• fiha.. to mi ani nehovor, co ja s tou mojou diplomovkou.. 😛 a hlavne vobec sa mi to nechce robit, len ten termin ma uz tlaci ako balvan..

• Caute baby 🙂 Tak aj ja sa pridavam k vam trapiacim sa so skolskymi povinnostami....prave pracujem na jednej seminarke a vobec netusim,ako to mam robit, a hlavne sa mi vobec nechce 😐 No ale aspon ma potesuje to, ze nie som v tom sama 😃 😃

• marya asi naozaj vsetky pracuju na pracach 😃 alebo sa venuju manzelom alebo neviem 😃 naozaj drzim palce nech sa dari 😉

• no baby keby sa mi tak chcelo robit ako sa mi nechce, tak som straaasna frajerka.. uz akoze finisujem, idem diplomku upravit, aby som zistila, kolko stran mi este chyba a kaslem na to
    dnes davaju pysnu princeznu, tak si pozriem 😉

• Jani dakujem, aj ja Tebe drzim palce, nech to co najskor dokoncis 😉 U mna to moc ruzovo nevzera, nejak pomaly mi to ide....

• Bez tak suer, gratulujem k ukonceniu diplomovky 🙂 si sikulka 😉

• marya nekric hop, kym mi nepreskoci... sa este morim, aby som to mala dobre po formalnej stranke, musim dopisat tie dristy do abstraktu, predhovoru, uvod a zaver, pouzita literatura.. no prostie ta najhorsia robota 😛

• Bez, neboj, tie dristy su ta najlepsia robota, teda aspon pre mna 😃 😃 Nieco si vymyslis a hotovo 😬 Drzim palceky 😉

• mary neches to napisat za mna? mne to pride divne 3x pisat to iste do abstraktu, predhovoru a uvodu 😮

• Bez, ved trochu zmen poradie viet, pouzi nejake ine synonyma, mozno nejaky citat 🙂 a snad to bude stacit...no ale je fakt, ze nechapem, na co to treba trojmo, uplne by stacil jeden uvod....

• mary asi to tak budem musiet urobit, este stale sa morim s upravou 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém