Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Dobré ránko 😉 ,
    krásny začiatok nového dlhého týždňa Vám prajem 🙂 . Už dávno sme nemali 5 dňový pracovný týždeň, čoo? 😃 😞

• bre ranko..ten moj tyzden ma len 4 prac. dni..v stvrtok idem k lekarovi..komplet preventivka na g. 😛

• Dobre ranko. Aj moj tyzden bude mat len 4 dni. Zajtra si berem dovolenku, lebo mam 2 skusky 😞

• Sponzor fóra
  • iwi neprovokuj 😉 nech uz je weekend 😬

• Baby, to je život 😃 .
    Bez, aj ja vravím 😐 ...vííííkend

• Keby sa mi chcelo, tak ako sa mi nechce, tak uz mam vsetko hotove... 😃

• Bez zdalo sa mi to, alebo som rano videla tvojho muza v Luznej slapat na autobus?

• Silvi 😃 ...keď si predstavím, že ešte šesť hodín 😛

• caute a ja ked si predstavim ze este 8 hodin (medzitym hodka prestavka a ideme aj pre fotecku nasej fazulky) 😉

• Juuuj fazulka 😃
    Aspon nejake zvruso dnes mas.

• Caute baby 🙂 Aj ja prajem vsetkym krasny dnik 🙂
    Jeana, to je super, prve foto 😬 😵
    Ja este 8 hodin, lebo medzitym musim este bezat do skoly, ale snad to nejak ubehne.....

• Aj ja pojdem dnes do skoly. Ale len preto, aby som si prepisala termin skusky. Nejako nestiham 😬

• Tak sa tam mozno stretneme 😃 😃 Ja idem zaniest seminarku....

• marya takze si ju vcera uspesne dokoncila?

• Veru. Mozno sa stretneme 😃
    Boze ja mam dnes hrazny den. Idem zomret na bolest brucha.

• Sponzor fóra
  • Jeana, dokoncila som ju, robila som ju na poslednu chvilu, takze mi nic ine ani neostavalo 😬 Som zvedava, co vseko bude na nej zle 😃 😃 A Ty ako, tiez hotovo ?

• Jani ze by som ho vydedila? ale nieeee, rano pekne skriabal auticko a zasa drichmal na sedadle spolujazdca.. uz si zacala brat kyselinu listovu? ha?
    jean a aj pridas na MK fotecku?

• Kyselinu listovu? To je na co dobre?
    Tak to bol len niekdo velmi podobny. Sa mi to aj zdalo divne, som si myslela, ze ta snad nahneval, tak si ho proste vysadila 😉

• @marya  co sa tyka prace stale to nemam dokoncene a drahy sef nie je v praci necakane 😠 😠
    @bezaz  si myslela mna ci beriem kyselinu? ak ano tak som brala ten mesiac ked sme snazilkovali a od vtedy beriem calibrum baby plan 😉 ale to je len na 1. trimester a snazilky 🙂
    ak konecne teda tu fotecku dostanem, tak pridam 😵

• Tak idem dnes do lekarne na kyselinu listovu. Ked je to na snazilkovanie. My uz za tyzden zaciname 😃

• Jej, Janne, aj vy uz zacinate, to je super, to naozaj tu zachvilu budeme snad vsetky mamicky 😃 😃

• Preco. Aj vy ste uz zacali?

• ahojte, len vas pozdravim, lebo sa budem snazit pracovat, povedala som si, ze v praci budem radsej usilovnejsia a tak budem moct odchadzat skor.. 🙂 tak sa majte krasne, nech vam den ubehne a vybavte co najlepsie vsetko co mate na plane 😉

• jani to ma teda dobre poznas, ked by ma riadne nasrdil, asi by som ho vysadila.. 😉 kyselina bola myslena na janne, ked sa idu snazit, ja uz poctivo beriem 😃
    jean no na MK som si precitala, ze nie je dobre brat komplexne vitaminy, len pokial nemas vyvazenu stravu, ze ma stacit len ta kyselina
    levik zaaavidiiiiim

• Bez a horcik beries? Lebo aj to som sa dnes docitala. Teda ak si brala antikoncepciu. Bez to budeme spolu chodit kocikovat?

• jani nie horcik neberiem.. aj to treba? jezis 😮

• no nekde som citala, ze to treba brat, ked vysadis tabletky, lebo tie tabletky este pol roka po vysadeni blokuj nieco, ale neviem co a potom to dietatku chyba. Ale mozes ho dodat aj prirodzenou cestou. Len si uz nepamatam v com sa nachadza 😬 Ja som dnes velmi roztrzita.

• Tak uz som spat zo skoly, Janne, nevidela som Ta 😃 😃 Ale schytala som A, tak sa vytesujem 😬 😬

Baby, vy mate problemy s tymi vitaminmi.....janne, aj my sa uz snazime, ale neberiem nic specialne, zatial to nechavame na prirodu 🙂 , a tabletky nastastie riesit nemusim 🙂

• Horčík sa nachádza v pšeničných klíčkoch, obilí, v ryži a v banánoch.. Baby nestresujte, radsej papkajte zdravo..zeleninku a ovocie 😉 😃

• halo ja prave obedujem (ako vzdy pri pocitaci), tak som nakukla
    ja som si na konikovi nasla partacku na kocikovanie zo susedneho vchodu. nahoda jak hrom 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém