Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , krásny začiatok nového dlhého týždňa Vám prajem :-) . Už dávno sme nemali 5 dňový pracovný týždeň, čoo? :-D :-(
Odpovedať
bre ranko..ten moj tyzden ma len 4 prac. dni..v stvrtok idem k lekarovi..komplet preventivka na g. :-p
Odpovedať
Dobre ranko. Aj moj tyzden bude mat len 4 dni. Zajtra si berem dovolenku, lebo mam 2 skusky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
iwi neprovokuj ;-) nech uz je weekend :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, to je život :-D . Bez, aj ja vravím :-| ...vííííkend
Odpovedať
Keby sa mi chcelo, tak ako sa mi nechce, tak uz mam vsetko hotove... :-D
Odpovedať
Bez zdalo sa mi to, alebo som rano videla tvojho muza v Luznej slapat na autobus?
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi :-D ...keď si predstavím, že ešte šesť hodín :-p
Odpovedať
caute a ja ked si predstavim ze este 8 hodin (medzitym hodka prestavka a ideme aj pre fotecku nasej fazulky) ;-)
Odpovedať
Juuuj fazulka :-D Aspon nejake zvruso dnes mas.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Aj ja prajem vsetkym krasny dnik :-) Jeana, to je super, prve foto :-N x-) Ja este 8 hodin, lebo medzitym musim este bezat do skoly, ale snad to nejak ubehne.....
Odpovedať
Aj ja pojdem dnes do skoly. Ale len preto, aby som si prepisala termin skusky. Nejako nestiham :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak sa tam mozno stretneme :-D :-D Ja idem zaniest seminarku....
Odpovedať
marya takze si ju vcera uspesne dokoncila?
Odpovedať
Veru. Mozno sa stretneme :-D Boze ja mam dnes hrazny den. Idem zomret na bolest brucha.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, dokoncila som ju, robila som ju na poslednu chvilu, takze mi nic ine ani neostavalo :-N Som zvedava, co vseko bude na nej zle :-D :-D A Ty ako, tiez hotovo ?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani ze by som ho vydedila? ale nieeee, rano pekne skriabal auticko a zasa drichmal na sedadle spolujazdca.. uz si zacala brat kyselinu listovu? ha? jean a aj pridas na MK fotecku?
Odpovedať
Kyselinu listovu? To je na co dobre? Tak to bol len niekdo velmi podobny. Sa mi to aj zdalo divne, som si myslela, ze ta snad nahneval, tak si ho proste vysadila ;-)
Odpovedať
@marya co sa tyka prace stale to nemam dokoncene a drahy sef nie je v praci necakane ]-( ]-( @bezaz si myslela mna ci beriem kyselinu? ak ano tak som brala ten mesiac ked sme snazilkovali a od vtedy beriem calibrum baby plan ;-) ale to je len na 1. trimester a snazilky :-) ak konecne teda tu fotecku dostanem, tak pridam x-)
Odpovedať
Tak idem dnes do lekarne na kyselinu listovu. Ked je to na snazilkovanie. My uz za tyzden zaciname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Janne, aj vy uz zacinate, to je super, to naozaj tu zachvilu budeme snad vsetky mamicky :-D :-D
Odpovedať
Preco. Aj vy ste uz zacali?
Odpovedať
ahojte, len vas pozdravim, lebo sa budem snazit pracovat, povedala som si, ze v praci budem radsej usilovnejsia a tak budem moct odchadzat skor.. :-) tak sa majte krasne, nech vam den ubehne a vybavte co najlepsie vsetko co mate na plane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to ma teda dobre poznas, ked by ma riadne nasrdil, asi by som ho vysadila.. ;-) kyselina bola myslena na janne, ked sa idu snazit, ja uz poctivo beriem :-D jean no na MK som si precitala, ze nie je dobre brat komplexne vitaminy, len pokial nemas vyvazenu stravu, ze ma stacit len ta kyselina levik zaaavidiiiiim
Odpovedať
Bez a horcik beries? Lebo aj to som sa dnes docitala. Teda ak si brala antikoncepciu. Bez to budeme spolu chodit kocikovat?
Odpovedať
Profilova fotka
jani nie horcik neberiem.. aj to treba? jezis :-o
Odpovedať
no nekde som citala, ze to treba brat, ked vysadis tabletky, lebo tie tabletky este pol roka po vysadeni blokuj nieco, ale neviem co a potom to dietatku chyba. Ale mozes ho dodat aj prirodzenou cestou. Len si uz nepamatam v com sa nachadza :-N Ja som dnes velmi roztrzita.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uz som spat zo skoly, Janne, nevidela som Ta :-D :-D Ale schytala som A, tak sa vytesujem :-N :-N Baby, vy mate problemy s tymi vitaminmi.....janne, aj my sa uz snazime, ale neberiem nic specialne, zatial to nechavame na prirodu :-) , a tabletky nastastie riesit nemusim :-)
Odpovedať
Horčík sa nachádza v pšeničných klíčkoch, obilí, v ryži a v banánoch.. Baby nestresujte, radsej papkajte zdravo..zeleninku a ovocie ;-) :-D
Odpovedať
halo ja prave obedujem (ako vzdy pri pocitaci), tak som nakukla ja som si na konikovi nasla partacku na kocikovanie zo susedneho vchodu. nahoda jak hrom :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?