Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Takze ideme papkat zeleninku a ovocko. Ale ta kyselinka listova ma aj tak laka.

• Levik, super 😉
    Baby a čo obsahuje kyselinu listovú? Ja som počula, že v zelenej zelenine - brokolica, kapusta, paprika 🙂 ....
    No vidím, že pomaly sa zbierama na MK 😃 😵

• mary no tu kyselinu ti vraj predpise aj lekar, ked zistis, ze si tehu.. a je dobre ju jest aj dopredu, ked sa snazite, lebo ze malo kto ma jej dost zo stravy..
    levik, tak sa mas, ja mam partacku janne 😉

• Sponzor fóra
  • Nooo. A este dalsie Samorincanky. Je ich tam pozehnane. Bez inac vcera som sa takmer zabila pred vasim barakom. Isli sme podat Nike a tak mi podleteli nohy, ze keby ma muzo nedrzal, tak tam ostanem.

• Jáááj, čože Vám je....tak si to musíte nejako spolu naplánovať 😉

• No predsa je potrebna. Vdaka sisa.

• jani ved aj ja sa az divim.. ale vacsina je z mliecna, z tych novych barakov
    no ja som dnes rano neotvrila dvere na aute, musel az maco, take boli namrznute, okolo auta samy lad, kym sme ho oskrabali 😦

• Ahojte žienky.
    Tak po dlhom čase sa ozývam aj ja. Vôbec nemám v práci čas a doma internet zatiaľ nemáme. Ale občas na vás kuknem jedným očkom, hlavne nové nevestičky. Ako sa máte?
    Mne je super, manželstvo je naozaj krásne, krajšie som si to ani nepredstavovala 🙂

• matkaaaaaa ahooooooj, ved nam tu chybate vsetky, co uz nechodite..
    ako sa dari tebe? nejake mimi v dohlade? co nova robota?

• Mne sa darí veľmi dobre. Rok 2007 bol plný zmien - úspešne som ukončila vysokú, zmenila som prácu a vydala som sa. Tak teraz v roku 2008 by sme snáď mohli rozmýšľať nad bábom. Ak sa podarí, tak plánujeme tak okolo Vianoc 2008, aby sa narodilo v roku 2009, ešte aby som chvílu pobudla v práci, lebo len nedávno som nastúpila a hneď ísť na materskú, no neviem, či by mi držali miesto a peniažky potrebujeme našetriť.
    Ináč v práci som spokojná, aj keď vyťažená. A čo ty? Bábo nebude?

• Bez, to som ani nevedela o tej kyseline....vdaka za info 🙂
    Vy sa ale mate, ze uz ste si nasli aj partacky 😃 😃

• matka uz som vysadila tabletky, poctivo davkujem kyselinu listovu.. tak uvidime, kedy sa zadari 😉
    to je fajn, ze si isla do lepsiej roboty, drzim palce bech ti to vydrzi
    marz ale ved ta nenechame stradat, zo samorina to nie je daleko a treba predsa vymetat nakupaky 😃

• No aj s Bez zbalime deti a pojdeme si uzivat Bratislavskej kultury 😃 Kavicky a tak....
    normalne sa tesim.
    Idem dnes kupit tu kyselinu.
    Bez kedy ides domov?

• babyyyyyyy ja sa bojim ist domov ked prsi, len aby to nezamrzalo, lebo sa na ten nas kopes so svistom nedostanem 😢 😞

• Sponzor fóra
  • Jeanka byvas na kopci? Ale neboj, svist to zvlada 😃 A co foto fazulky?

• Janne, Ty si to zobrala nejak zhurta 😃 😃 Druaim palceky, nech sa coskoro zadari 😉

Jani neboj, zvladnes to, ved svistik je poslusny 😉
    Ja zase stresujem z toho, ze moj drahy ide zajtra na sluzobku az k Prahe, po takychto hroznych cestach....zas budem cely den jak na ihlach.... 😐

• Veru, nech si dava pozor.
    Zhurta, veru. Ale ked ja by som chcela uz hned aj mat babo. Hotove, uz narodene.

• janne, keby si ho videla prvy krat sa hybat, ako si pcha prsteky do pusinky, ked je hladne a ako takcuje a kruti sa, pocut cez UZV bit srdiecko, tak by si si to rozmyslela a chcela ho sledovat uz ked je take malinke 😉
    fakt to bolo uzasne 😉 fotecka bude len to nascannujem...

• jani asi za chvilu, ked vidim ako leje a ked t zacne namrzat, tak domov asi ani nedojdeme

• Jej Jeana, to muselo byt krasne....je uzasne, ze mozme vidiet babtka este ako take mini drobciatka...tesim sa na fotecku 😵 😵

• Juj to musi byt super. Nase konikovske debaty.
    Teraz ale mam obavy, lebo asi by som ozaj mala po vysadeni tabletiek pockat. Snad vydrzim. Aspon mesiac.

• no baby, to aby sme sa pomaly vytratili na MK.. ale nieeee.. MS vecne ziva 😃

• ja som vytratena tak celkovo. pride mi to zatazko ale snazim sa zavislost obmedzit 😃
    mam teraz inu - cokoladky zo stromceka 😃 😃

• a navyse, posledne dni to tu ide straaaaaaaaaaaaaaaaasne pomaly, stracam nervy 😐

• jani, veru, zasa vypadava server.. a v robote to tiez nejako nefici, kym sa mi otvori nejaky subor, mozem si aj odskocit 😛

• ahojte babule, som vas prisla kuknut po dovolenke 🙂
    ako ste oslavovali novy rok? ja v posteli spinkanim 😉

• cau scarlette. ja som oslavila silvester s muzickom v meste - v podniku a na polnoc vonku. a novy rok tiez spinkanim a potom pozeranim troch filmov a cakanim, kedy den skonci a pojdem znova spinkat 😃
    ako sa mas, ake su modrokonikovske novinky?

• levik aaaale som prechladnuta tak trpim v praci... MK novinky nemam ziadne, len ze zajtra mam zase rande s lekarmi...

• ja som uz 2 tyzdne tak divne prechladnuta, dobeda som, potom zvysok dna nie....... tak si nieco daj, nech ti to prejde.. a zajtra sa o niecom rozhodne alebo ako? juj ja sa uz neviem dockat konca leta, aby sme zacali snazilkovat 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém