Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • bré ránko babenky..
    bez tak to bábo pravdepodobne stíhať do tej 30 ako si písala vyššie..

• silvi drzis? ja som sa zatial zmohla len na to, ze po 19.00 nejem a vecer cvicim.. 😬

• tak na to sa chcem zmohnúť aj ja.. chcela by som zhodiť zopár kilečkov.. len sa akosi nemôžem k tomu dokopať..

• Sponzor fóra
  • oriesok, vies kolko ma to stoji namahy vecer sadnut na ten rotoped a makat aspon 30minut? 😛

• Bez uz sme zacali? A tusim mas pevnu volu. Ja som zasa v poslednom case nejako povolila. Aj ked zasa som zacala trochu viac cvicit na brucho.

• jani teraz co myslis? snazenie alebo chudnutie? 😉 ja si dam zatial 30minut an rotopede a potom brusaky a nejake cviky s gumov na ruky.. postupne chcem davku bicyklovania zvysovat, len musim trochu nahnat kondicku

• Bez to chudnutie a cvicenie. Normalne ta obdivujem. Tolko vecer cvicis? A maco sa ti nesmeje? Alebo sa pridal k tebe?

• maco si prinesie zradlo ku mne a vyziera 😛

• no ale aspoň sa premôžeš.. ja toľko toho ani nepojem, ako sa to drží na mne.. to kvôli tejto hnusnej sedavej robote.. a keď prídem domov večer, tak sa mi už nič nechce.. jediné, čo mi ide je, že sa prekonávam chodiť do roboty aj z roboty pešo domov, čo je každá cesta cca 30 min..

• bez, pridas sa? Ja som sa vam ludkovia dokopala na taebo..pridem tam, vratnik mi hovori, ze to o hodinu posunuli..tak som skocila vedla na kavicku. Za hodinku pomaly dojdem a pozeram, ze nikto nikde. A ten samy vratnik s uskrnkom mi hovori:..keby ste chodili pravidelne, tak by ste vedeli, ze dnes sa necvici..! Hadajte s akym tlakom som sla domov? 😠 😠 😠

• Ahojte baby 🙂 Waw, dnes aké športové naladenie 😃 😃 Radšej prchám, nič pre mňa 😃 😃 😃
    Sis, tak teda nakopať ho je málo 😠 😃

• To Ti vazne spravil? Tak ja by som m,u povedala svoje.
    Oriesok aj to je nieco 😉

• sis.. ja by som ho asi........... l
    janne.. to je.. ale asi by to chcelo viac..

• Povedala som mu, ze keby nebol taky ..., tak mi to povie na 1x..

• 😃 😃 😃 Tak a nech sa dedo uvedomi.

• Sponzor fóra
  • vratnici a upratovacky mi najcastesie dvihaju adrenalin v krvi.. nam nadavala nasa upratovacka, ze preco vyhadzujeme tolko papiera a tazkych veci, ze ona je po operacii a nemoze nosit tazke.. hmmm preco robi upratovacku?
    silvi inak rozmyslam, ale teraz koli tomu snazeniu neviem, ci sa mam dat na dietu

• Tak sa skus poradit s lekarkou, ona ti to bude vediet povedat najlepsie 😉 A drzim palceky 😵

• ahojte zienky 🙂

• ahoj levik, co nove? 😵

• siska nic take. iba ze som uz 4 mesiace vydata 😵 no idem znova pracovat 😞 tak papaaa

• dnes tu majú všetci toľko veľa roboty?

• asi ano, nejak to tu viazne..ved vies, stred tyzdna 😃

• áno.. ale už ma teší to, že už iba 2 dni do roboty a bude výkend 😃

• baby veru, mam tolko roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji 😛 bola tu pani ficova 😃
    oriesok uz len dva dni 😉

• Bez dieta? Ja som pocula len toklo ze netreba jest udene a vyprazane. No a na ranajky som mala udene s rohlikom a na obed vyprazany syr. Ale uz zacnem jest zdravsie. Teda aspon dufam.

• Aj ja mam vela roboty......a navyse mi to tu stale mrzne 😠
    Jaj baby, ja som dnes este nic nejedla............

• Marya tak rychlo papat.
    Ja mam dnes zasa kopec roboty. Lebo som tu vcera nebola a zajtra zasa nebudem. Tak ja mam uz len jeden den roboty 😉

• A kde budes zajtra Janne ?
    No ja sa dnes asi na jedlo vykaslem a pojdem skor domov....

• Idem niekde na STC. To je kontrola terenu. Ale este neviem kam, lebo musim najprv pozriet pocasie. Asi pozrem len stredne slovensko.

• Silvi, už na čo je Tebe diéta? 🤔
    Dnes to tu mrzlo, teda mne 😠
    Janne, ak stredné, príď pozrieť k nám 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém