Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no MS server asi zasa nefici.. ja som si dala na obed tekvicovy privarok a uz som hladnaaaaaaa
Odpovedať
iwi, na tie kilecka, ktore sa na mna zahadne nalepili po sviatkoch..a chcem motivovat manzela :-D
Odpovedať
Idem teda do Prievidze a potom smerom na Bratislavu. Boze mna to uz dnes nebavi. Tolko som toho spravila 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani pozdrav nasich :-) dones mi od nich zavaraninu, chcem robit ryzovy nakyp :-D
Odpovedať
Bez mi nevrav, ze taka superzena ako ty si doma nezavara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak dik, ze super zena.. nie, nezavaram, kto by to jedol.. tie 3 pohare, co zjeme za rok si donesiem aj od nasich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko damy, nam to tu nejak viazne :-N
Odpovedať
Asi sa vsetky venuju krajsim cinnostiam :-x x-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvi no co uz len moze byt krajsie ako nase girlstalk :-D
Odpovedať
Bez, ako pani manzelka by si to uz mala vediet :-x :-. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaale co, to vobec nie je pravda ;-)
Odpovedať
:-D Dnes asi nemas vela roboty, vsak? ;-) Uz si si vydychla po diplomovke?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
silvi mam, len sa mi strasne nechce a je mi zle, asi mam nizky tlak :-p
Odpovedať
Tak sup supr aspon jednu kavicku a vela tekutin ;-) Aj na mna asi nieco lezie.. :-p A nie je to manzel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kavicku uz mam, aj pol litra mineralky.. teraz este rychlo caj.. ale asi to bude hnusna migrena, je mi blbe.. 8-(
Odpovedať
to by ti asi najlepsie urobila postel..dnes si v praci dokedy?
Odpovedať
dobre ranko damy.... dnes ma moj drahy manzel narodeninky, tak sa vyparadil dnes do prace, manzetova kosielka, peknucka kravata a vecer ma pozval nas veceru.. a uz nase babenko volame slniecko... uz to nie je fazulka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi normalne do 16.00 a je tu zhon, dnes sa podavaju granty a pod.. janka a co pekne si kupila manzelikovi na narodky? flazulka je podla mna super :-D ze na to niekto prisiel, take oznacenie.. uz mas pridanu fotecku na MK?
Odpovedať
nie nemam este... lebo sice mame od vcera kopirku scanner a tak ale nemam na novom laptope internet tak som to pridat nemohla a v praci to robit nechcem :-( vcera sme sa bavili s manzelikom o darcekoch a tak, lebo je to hrozne, ze ak sa nam nieco paci tak si to kupime a necakame na narodeniny, vianoce.... takze je to strasne... ale kupila som listky do divadla na take predstavenie co sme uz viackrat videli v TV (uputavku)...
Odpovedať
Jeana, tak Vam dnes prajem krasny romanticky vecer..a tesim sa na fotecku. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jean a na ake? tiez by som maca zasa zobrala ;-) inak s tymi darcekmi je to narocne.. to co by som si myslela ja, ze by sa mu hodilo, to on nepovazuje ani hodne na to pomysliet.. a co chce on, mne pride ako zbytocnost alebo neviem bez neho vybrat :-p
Odpovedať
na novej scene Sialene noznicky, taka ftipna detektivka co moze skoncit na niekolko moznosti a divaci si sami urcuju vraha :-D moze to byt zaujimave... inak Bez chapem urcite si myslela modely... to je tak aj u mojho tatina, to nema nikto sancu sledovat co je momentalne prenho aktualne co ma a co by chcel... a u mojho manzela su to kovove modely Porsche ale tie sa daju tazko zohnat, on ich ma asi 8 ale primo z Porsche...takze to je pre mna narocne zohnat...
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak na to by som chcela ist.. jani modely a rybarske veci... to je prast jak uhod.. nejaky model (kovovy) mame aj my doma, len neviem ci je to porsche alebo ferrari
Odpovedať
bez to je troska rozdiel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani vieeem :-D kuk www.bess.sk (trochu odveci, ale strasne sa mi to paci) ;-)
Odpovedať
tak to si mala co poslat.. :-D :-D uplne genialne ze : "rocnik 2007, vyrobene na slovensku " :-D alebo : "budte trpezlivi, som tu nova" hihih
Odpovedať
Profilova fotka
jani presne.. uz som chcela petovi objednat toho buduceho otcy, ale maju len L a XL :-N maleeeee.. ale inak dobry napad, ako oznamit manzovi prichod noveho clena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ja Vas dnes nestiham.....nechapem, clovek si ani v robote uz nemoze oddychnut :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary ani ja by som nestihala, keby som si neurobila cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Bez, mudro vravis :-D :-D Ved prave preto nestiham, dnes som si urobila po dlhej dobe cas -- na robotu a vykecavanie nestiham :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?