Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • mary 😃
    ale inak mam aj ja kopec roboty, len dnes mi fakt nie je dobre, nemozem rozmyslat..

• Bez chapem, aj mna myslenie boli 😃 😃 😃
    Bez, a nie si uz nahodou tehotna ? 😬

• mary kdeze, cervena je od vcera moja farba 😬

• Sponzor fóra
  • ahojte babule 😃

• ahoj jani, tak ako sa ti dari?

• bez no bola som dnes s doktormi a tak idem zajtra na krvicku a potom s vysledkami o par dni na ARO tak uvidim

• este stale sa nerozhodli ci idu rezat alebo nie? ako s tym druhym nalezom? teda ak chces o tom tu hovorit 😬

• bez no na operaciu isto idem ale najprv to spravia laparoskopicky len ak by tam nasli nieco dalsie alebo by to neslo takto spravit tak budu rezat

• Fiha Scarlette, držím palčeky, nech všetko dopadne čo najlepšie 😉

• jani tak dobre, ze ta nebudu brutal rezat, veriiiimeee 😉
    nevies, ako sa ma mirka?

• Ahoj Jani. Dnes som na teba myslela, ze si sa tu dlho neobjavila. Ja uz som konecne v BA.

• Jani, uvidis, vsetko bude v pohode..ked som tym ja presla, tak ty prejdes lavou zadnou 😵

• Jej sisa ani som ta nespoznala. Jaka eroticka foto 😉

• Jej, Sis, paradna fotka 😬
    Janne, ako bolo na vyjazde ?

• To len na skusku 😵 baby, co dnes varite? 😉

• Sponzor fóra
  • Konecne som v kancli. Uz mi z toho volantu trochu sibalo.
    Sisa dnes bude to co som varila vcera. Take bravcove ne smotane s hribikmi a k tomu ryza.

• Ja dnes varim chlieb so slaninou 😃 😃

• sisa uz je naspat 😃
    Marya dobre jedlo. Ja to budem robit asi zajtra. V sobotu by sme mali ist na nejaky ples, ci co, tak sa hadam pred tym nebudeme prejedat, no nie?

• Jde se domu.
    Vidas zajtra. Caute.

• ahojte zienky. sisula preco len na skusku taka skvela fotka? 😮 u nas je na veceru taky detsky obed 🙂 paradajkova so struhanym syrom a zemlovka 🙂

• Na aky ples idete Janne ?
    Jasne, slaninu odporucam, zdrave a nizkokaloricke jedlo 😃

• a ja som nevidela fotku 🤔
    my sme dnes boli v ikea na veceri, co sa budem namahat 😃

• bre ranko..este vsetci spite? 😉

• silvi ale kdeze, gamesim traviana 😉

• tak to sme dve..ale ja na striedacku sem tam nakuknem aj sem 😉 Ake mas plany na vikend? 😵

• jeemine zasa mame tolko pozvanok.. tiez sa nevedia ludia dohodnut a vsetko zorganizuju v jeden den.. 😛 suseda nas zavolala do pandorfu, poobede by mala prist navsteva a este k tomu nas pozval kamarat na oslavu menin.. 😬
    tak babo rad.. aj ked.. rano pojdeme do pandorfu, okolo 14.00 pride navsteva a vecer mozeme ist na party.. (a celu nedelu sa budeme rekreovat)

• Bez pekne nadupany vikend.
    Ja idem dnes na nakupy, tak sa budem dufam cez vikend vytesovat.

• babule sa máte.. ja idem tento výkend makať.. pekne na zabíjačku 😠 dúfam, že svokrovci s tým chovaním už prestanú..... 😠

• jani a kam ides? ma volala kamoska na dnes na nakupy do viedne, ale nemozem si zobrat dovolenku..
    oriesok ale take mnamkove jaternicky by som si veru dala 😵

• donesiem ti? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém