Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • marya ani ja nemam ziaden ples v plane, nie ze by som nechcela ak by sa dalo idem, ale manzel nechce

• inak baby dakujem 🙂
    a bez o mirke moc neviem ale fici na MK, len ja tam nemam moc cas vysedavat a vsetko citat 😞

• mary ani my nikam na ples nejdeme 😉
    scarlet jasnacka.. tak daj potom vediet, co tidoki povedal a tak 🙂

• Sponzor fóra
  • bon joure baby, uspesne sme opat na Slovensku, verim, ze "kecneme" v tyzdni, teraz ma caka velke vybalovanie a pranie 😠 ale nohy mame cele 😃

• fifi ste boli vo francuzku?

• fifif sak porozpravaj ako bolo 😉

• pekný vecer vsetkym, konecne som doprala a spratala vianocnu vyzdobu 😠 😃 😃
    baby, mali sme sa neskutocne 😵 bola to naozaj krasna lyzovacka, hory nadherne, sluzby perfektne.....
    to sa ani neda porovnat so sluzbami tu na SK.... tam si zakaznika naozaj vazia a robia pre neho cokolvek.... byvali sme v studiovom dome s vlastnou spalnou, kuchynkou, obyvackou a kupelnou - skoro ako doma 😃 na prizemi sme mali restauraciu, kde sme chodili na skvele vecere a hned oproti pekaren a potraviny - mnam 😛 lyzovali sme takmer cely tyzden od rana do popoludnia, pokial sa teda dalo 😉 zazili sme aj dazd, snezenie a poriadnu fujavicu, ale podstatna cast pocasia bola krasna a slnecna 🙂 pokusim sa vam poslat nejake foto mailom, aby ste videli, ake krasne hory sa tam tycili 😎

• dobre ranko, vitajte v novom pracovnom tyzdni 😃
    zuzi, dik za fotky, normalne vam zavidim, aj ked sa nelyzujem, vyzera to tam super 😉

• Dobre ranko.
    Tak ja som oddnes uz oficialne snazilka 😃

• janne tak zelam nech su vase spolocne chvile plodne 😃 😃

inak krasne ranko..

• jani aj ty? 😉 som zvedava, ako sa nam zadari 🙂

• Bez to bude super. Dufam, ze budeme rodit v ten isty den 😃
    Jani dakujem 😉

• Tak vam vsetkym drzim palce..dosnazilkovania 😵

• no slecinky aky ste mali vikend? co mate nove? ktore uz ste po aktivnom vikende tehotne ? 😃 😃
    ved piseme a nespime ! 😃 😃

• No ja som este stale znicena z toho plesu, ale stalo to za to. Skvele som si zatancovala.

• Sponzor fóra
  • janne, ake saty si nakoniec zohnala? Inspiruj ma.. 😉

• No mala som moje svadobne popolnocne, lebo som uz nic narychlo nezohnala. Ale aspon som ich vyvetrala 😃

• janne ty si bola na plese v opere ??? Ty si riadna heeerecka 🤔
     😃

• ahojteeeeee uz fungujeme 😃

• ahojteee
    jani a na akom plese si to bola?
    my pojdeme mozno predsa len na vychodniarsky 🙂

• my nepojdeme nikam, moj manzel ma z tancovania osypky 😠 esteze ma nesklamal na vlastnej svadbe 😃 😃

• fungujeme.
    No nebola som v opere, pochopitelne. Bola som na prvom reprezentacnom zahorackom plese.

• jeeej a mozeme zavislacit.. 😃

• bre rano zavislacky, kde ste vsetky? 😃

• Jéééj, konečne 😵 .
    Ja sa hlásim, som tu 😃

• ahoj Iwi, uz som sa zlakla, ze ste sa vsetky kdesi vyparili 😉

• Kdežeeeee 😃 .
    Už zarezávaš v práci po toľkej paráde? 😬

• veru zarezavam.... ale to je v pohode, len ma cakaju este dve skusky a jedna narocna praca 😠 a neviem, kedy sa dostanemm do kniznice 😞 😞 ach...

• bre ranko
    zuzi co sa stazujes, ty si aspon bola na dovci 😉

• ved to 😃
    ale ak by ste nahodou niekde mali nejaky material k priemyselnej revolucii a jej ekonomickych a socialnych nasledkov, budem vam nekonecne vdacna, ak mi poslete 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém