Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi google to isti :-)
Odpovedať
Dobre ranko No aj moja diplomovka bude cela vygooglovana. Ked som zistila, ze tie knihy, ktore potrebujem nikde niesu.
Odpovedať
Profilova fotka
tak som nieco nasla, ale nemozem mat vsetko z netu, este musim posliedit v kniznici,aspon dve publikacie :-D
Odpovedať
Ja mam dnes tolko roboty. Az sa mi nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam praveze celkom volno :-D neuveritelne
Odpovedať
takze ja som si prave sadla za comp a tiez idem nahanat moju seminarku... takze zase ak by ste niektora mala nejaky projekt (napr. na rozvoj mesta obce atd) ktory ma byt cerpany z eurofondov aj ja by som bola nekonecne vdacna ;-( ;-)
Odpovedať
A zasa ak by niektora mala nieco o merchandisingu, budem vdacna aj ja. Ale vlastne by stacilo aj nieco o marketingu predaja.
Odpovedať
janne franchising viem co je ale to co si napisala je nejaka odnoz antickej literatury? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) Opäť všetky šalieme zo školských povinností :-D :-D Ja dnes odkladám prácu na vedľajšiu koľaj a idem sa venovať účtovníctvu.....tento týždeň mám pred sebou tri skúšky :-S ....Všetkým vám držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marya - ja mam ucto na buducu sobotu ]-( teraz mam spravne pravo a musim pisat tu sialenu pracu z historie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi neboj, to zmákneš ;-) Akú máš tému na tú históriu ? Ja mám účto v piatok, a tiež v piatok ekonómiu, a zajtra personálnu prácu....a cez víkend musím robiť projekt z matiky a štatistiky...a ešte dokončiť informatiku.....Vymením históriu za matiku :-D :-D Berieš ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
marya: nevymenim, radsej dejepis ako matiku :-S :-S pisem na temu priemyselnej revolucie a jej socialne a ekonomicke nasledky, staci na 5 stran chvalabohu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No baby Vy sa s tými skúškami nezdáte :-D . Ako to všetko stíhate? Máte môj obdiv x-) . Nejak sa mi nakopila robota ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, ja ti zas trosku zavidim, ze uz mas po.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, no veď práve, mne sa to tiež nezdá :-D :-D Ja to nestíham :-D :-D Fifi, tak 5 strán nejak zvládneš, to je v pohode ;-)
Odpovedať
Mna uz caka len posledna skuska buducu stredu. Jani ten merchandising je vlastne dokladanie tovaru na regal. Asi to je preklad. A mam na to spravit diplomovku, ako farby a ulozenie tovaru ovplyvnuje rozhodnutie o nakupe.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: zaujimava tema :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, tak potom daj návod ako odolávať akciám :-D ...teraz už viem, že aj v tom je háčik :-N Nebojte kočky, zvládate ;-) Ja už ani neviem, že som študovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. konečne som tu po dlhšom čase.. tak to teda máte veselo ako tak čítam s tými skúškami..
Odpovedať
No pre mna je to lahka tema, lebo ja robim planogramy na tovar. Ale potrebujem aj z teorie nejake pisanice.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj oriesok, vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaena a co konkretne by si potrebovala za projekt? baby zasa nam to tu nefungovalo, normalne som mala abstak :-|
Odpovedať
Profilova fotka
maju nejake problemy s novym serverom... ale ze sa to uz riesi, kdesi som citala vyjadrenie admina :-D
Odpovedať
A ja som si myslela, ze to mame problem vo firme. Bez ty maz tusim vsetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez, najdi aj mne na moju pracu :-D google som uz vycerpala, ale musim mat aj iny zdroj, nez internet :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani nie, eln som robila o niecom podobnom diplomku.. zuzi, inak s tym vyhladavanim je to take.. ked hladam ja, nic dokopy nenajdem, ale ked hlada peto, ten vzdy mam milion odkazov, vie zadat take hesla, ze to najde toho kopec
Odpovedať
ahojte babule, tak hlasim ye sa od zajtra na tyzden uz nehlasim ;-)
Odpovedať
Scarlette tak sa drz. Bez Petko je asi sikovny ;-) Ja uz to asi zabalim, lebo nevladzem. Idem tomu mojmu nieco navarit a hor sa do ucenia.
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak sa drz, napisem ti sms ;-) janne jasnacka, ze je sikulka.. :-D som dnes bola s kamoskou vyberat svadobne saty, juuu super to bolo, ked som sa ja nemusela nadievat do siat a uz som len kritizovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: :-D tiez som tak bola az s dvoma kamoskami :-D :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?