Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • zuzi google to isti 🙂

• Dobre ranko
    No aj moja diplomovka bude cela vygooglovana. Ked som zistila, ze tie knihy, ktore potrebujem nikde niesu.

• tak som nieco nasla, ale nemozem mat vsetko z netu, este musim posliedit v kniznici,aspon dve publikacie 😃

• Sponzor fóra
  • Ja mam dnes tolko roboty. Az sa mi nechce.

• ja mam praveze celkom volno 😃 neuveritelne

• takze ja som si prave sadla za comp a tiez idem nahanat moju seminarku... takze zase ak by ste niektora mala nejaky projekt (napr. na rozvoj mesta obce atd) ktory ma byt cerpany z eurofondov aj ja by som bola nekonecne vdacna 😢 😉

• A zasa ak by niektora mala nieco o merchandisingu, budem vdacna aj ja. Ale vlastne by stacilo aj nieco o marketingu predaja.

• janne franchising viem co je ale to co si napisala je nejaka odnoz antickej literatury? 😃

• Čaute baby 🙂 Opäť všetky šalieme zo školských povinností 😃 😃 Ja dnes odkladám prácu na vedľajšiu koľaj a idem sa venovať účtovníctvu.....tento týždeň mám pred sebou tri skúšky 😒 ....Všetkým vám držím palce 😉

• marya - ja mam ucto na buducu sobotu 😠 teraz mam spravne pravo a musim pisat tu sialenu pracu z historie 😠

• Fifi neboj, to zmákneš 😉 Akú máš tému na tú históriu ? Ja mám účto v piatok, a tiež v piatok ekonómiu, a zajtra personálnu prácu....a cez víkend musím robiť projekt z matiky a štatistiky...a ešte dokončiť informatiku.....Vymením históriu za matiku 😃 😃 Berieš ? 😃

• marya: nevymenim, radsej dejepis ako matiku 😒 😒
    pisem na temu priemyselnej revolucie a jej socialne a ekonomicke nasledky, staci na 5 stran chvalabohu 😃

• No baby Vy sa s tými skúškami nezdáte 😃 . Ako to všetko stíhate? Máte môj obdiv 😵 .
    Nejak sa mi nakopila robota 😠

• Iwi, ja ti zas trosku zavidim, ze uz mas po.... 😬

• Iwi, no veď práve, mne sa to tiež nezdá 😃 😃 Ja to nestíham 😃 😃
    Fifi, tak 5 strán nejak zvládneš, to je v pohode 😉

• Sponzor fóra
  • Mna uz caka len posledna skuska buducu stredu.
    Jani ten merchandising je vlastne dokladanie tovaru na regal. Asi to je preklad. A mam na to spravit diplomovku, ako farby a ulozenie tovaru ovplyvnuje rozhodnutie o nakupe.

• janne: zaujimava tema 😃

• Janne, tak potom daj návod ako odolávať akciám 😃 ...teraz už viem, že aj v tom je háčik 😬
    Nebojte kočky, zvládate 😉
    Ja už ani neviem, že som študovala 😃

• ahojte baby.. konečne som tu po dlhšom čase.. tak to teda máte veselo ako tak čítam s tými skúškami..

• No pre mna je to lahka tema, lebo ja robim planogramy na tovar. Ale potrebujem aj z teorie nejake pisanice.

• ahoj oriesok, vitaj 😉

• jaena a co konkretne by si potrebovala za projekt?
    baby zasa nam to tu nefungovalo, normalne som mala abstak 😐

• maju nejake problemy s novym serverom... ale ze sa to uz riesi, kdesi som citala vyjadrenie admina 😃

• A ja som si myslela, ze to mame problem vo firme.
    Bez ty maz tusim vsetko 😃

• bez, najdi aj mne na moju pracu 😃 google som uz vycerpala, ale musim mat aj iny zdroj, nez internet 😬

• jani nie, eln som robila o niecom podobnom diplomku..
    zuzi, inak s tym vyhladavanim je to take.. ked hladam ja, nic dokopy nenajdem, ale ked hlada peto, ten vzdy mam milion odkazov, vie zadat take hesla, ze to najde toho kopec

• ahojte babule, tak hlasim ye sa od zajtra na tyzden uz nehlasim 😉

• Scarlette tak sa drz.
    Bez Petko je asi sikovny 😉
    Ja uz to asi zabalim, lebo nevladzem. Idem tomu mojmu nieco navarit a hor sa do ucenia.

• jani tak sa drz, napisem ti sms 😉
    janne jasnacka, ze je sikulka.. 😃
    som dnes bola s kamoskou vyberat svadobne saty, juuu super to bolo, ked som sa ja nemusela nadievat do siat a uz som len kritizovala 😃

• bez: 😃 tiez som tak bola az s dvoma kamoskami 😃 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém