Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute Kocky, vidim, ze vsetky skuskujete, tak Vam drzim prsty! Mate moj obdiv, ja som leniva aj na anglinu... len dufam, ze ked doskuskujete, ze dame stretko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, do BA to mam daleko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, kto povedal, že to bude v BA :-D . Tento krát by to mal bať stred Slovenska :-D , už sa zľutujte :-D . Ináč, krásne ránko x-) ...konečne štvrtok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to by som mala blizsie :-D
Odpovedať
bre rano..ja mam tolko roboty, ze neviem kde mi hlava stoji.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby veru, ja som tak azahltena robotou, ze budem musiet maknut aj cez weekend.. vobec ma to nebavi, ked nemam cas ist ani na obed :-p zuzi zvalka neboj, uz nieco vymyslime.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to asi s prichodom noveho roku Sisi.... nezavidim :-|
Odpovedať
Ja som tu bola tiez vcera 2 hodky viac a dnes som tu uz od siedmej. Take zhony. Inac dobre ranko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to len ja sama tu relaxujem? :-D
Odpovedať
Fifi az ti zavidim. Neprovokuj. Ale buduci tyzden budem mat aj ja hadam volnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no mozno si nieco privolam, poobede mame poradu s riaditelkou :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, aj ja :-D ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tiez mate poradu iwus? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala poradu od 8.00, ale aspon sme si so sefkou vypili kavu.. teraz idem zaskolovat kolegyne, musim zostavit zbornik, urobit vyuctovanie grantu a pod... :-p este ze ide weekend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, my napriklad este nemame rozvrh na letny semester, tiez ho len robite bez?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi predpokladam, ze ho ani nezacali robit, semester sa zacina 11.2., takze mozno koncom januara
Odpovedať
Profilova fotka
aha, u nas mam echo ze uz 7.2., ale stale to nemame na papieri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to neviete, kedy vam zacina semester? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nie ;-) ved prave, ze je riadny bordel tento rok u nas v skole, ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. konečne som sa tu dostala aspoň na chvíľu.. strašné ako tým ľuďom šibe po novom roku.. normálne sa nedem zastaviť..
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, nie veget :-D Už som nejaká hladnááááá :-p , na obed mám brokolicovú polievku a šišky s džemom x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mnam brokolicova polievkaaaaa :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte teda neviem, čo si vyberiem na obed.. teraz som len raňajkovala.. :-D ešte nebola od rána čas..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola rychlo nahadzat obed do seba, lebo vcera mi uz bolo blbo, co som nic nejedla.. :-p zuzi tak to je riadny bordel, u nas este v lete vieme presne kedy zacinaju semestre, kedy je skuskove a pod..
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. len aby to bolo z toho, že si nejedla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale zuziiii... ved je este skoro... aj ked :-D
Odpovedať
bez ja by som tiez uvazovala, ze z coho to asi bude? Mna nic nieje, tak ja zatial nic.
Odpovedať
Profilova fotka
aj by si sa potešila.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) No Bez, že by už ? ;-) Som vzrušená :-D :-D Mne je zas napodiv až moc dobre.... :-N Dnes som sa dozvedela, že som zatiaľ všetky skúšky urobila, tak sa vytešujem :-N a drvím sa na to účto na zajtra....
Odpovedať
marya tak gratulujem! ja som zase zistila aku chybu som spravila v projekte ktory som vcera posielala a neviem co spravit, tak cakam ze si to v maili profesor nevsimne a na obhajobe mu donesiem upravenu verziu :-D a ze si treba dat suknu a vystrih :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?