Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • No jeana ty to este mozes uhrat aj na tehotenstvo. To je vyhod 😃

• ale baby, este nemozem byt tehu, ked este nemam byt z coho, len pred par dnami skoncila mrcha 😉
    mary gratulujem ku skuskam 🙂

• jani a co sa ti "zadarilo"? 😮

• Sponzor fóra
  • No bez nikdy nemozes vediet 😉

• bez ktorej sa pytas?
     😉

• a vlastne oboch 🙂
    jean ze co si "pokaslala" na tej praci 😉

• no herecka stiahla z cz stranky a brala som podporu na projekt aj z ministrstva vystavby a nenapadlo ma zmenit dedinu a nechala som tam nejaku cesku... nedaleko dialnice praha-plzen 😒
    co je uplne zle... som tam mala dat nejaku Hornu dolnu.. 😞

• a neda sa praca este stiahnut z obehu?

• hmmm tazko co mu napisem mail ze sorry poslala som ti zly file??? to by bolo blbe...

• preco? normalka, ze to nebola final verzia 😉

• Vďaka baby....
    Jani, tak mu ju pošli ešte raz, že pre istotu posielaš ešte aj vylepšenú verziu...tým nič nepokazíš 😉

• mary presne 😃 ze bohuzial si prilozila zly subor a ze posielas tu spravnu verziu

• Tak tak Bez, ja si vždy niečo "múdre" vymyslím a ono to aj vychádza 😃 😃

• Ja som si prave doniesla knihu k diplomovke. Tak pomaly zacnem. Aj ked mam este rok casu.

• inak na vase odporucania som to prerobila, dohodila este 1 obrazok aby bola viditelna zmena a poslala nanovo
    dufam ze to prejde... 🤔

• Sponzor fóra
  • jani ved aj ja som mala take plany.. a nakoniec klasika, vsetko na poslednu chvilu 😛

• Jasne ze to prejde. On to isto este necital. Tak len vymaze ten povodny a precita novy. Neboj.

• Idem domov. Teda nie domov, ale prec z prace. Stacilo na dnes.

• Jani super 🙂 Dobre si ti zakamuflovala 😃
    Mňa zas strašne naštvala jedna profesorka, raz povie tak, raz tak, človek sa potom nevie z toho vysomáriť....tak neschopná ženská 😠

• marya: gratulujem, tiez som doposial urobila vsetko 😃 hura 😃 ja mam v sobotu to pravo,ale nie je to az take zle ako som cakala, som zvedava, ako to nakoniec dopadne 🙂

• no baby, ja uz budem musiet zacat zarezavat na statnice... je toho strasne vela 😛

• Dobre ranko studentky aj nestudentky. Dnes som tu prva? Dnes toho v praci vela neurobim, ako to tak vidim, lebo sa mi vobec nechce. Taka som znicena z tohoto tyzdna.

• Dobré ránko, už som tu aj ja, len som Vás nechcela budiť 😃 .
    Ja tiež veľa neurobím, pretože o pol deviatej nám vypnú sieť, niečo idú prerábať 😐 , tak ani sem nenazriem 😠 .
    A okrem toho, nič sa mi nechce!

• ahojte babule, ja bohuzial zasa musim makat, ale aspon kafcu si vypijem v klude 🙂
    iwi super, aspon sa mozes na nieco vyhovorit, ze preco nepracujes 😃

• No len si neviem ani predstaviť, čo idem do 15.15 robiť 😛 . Fakt nemám čo 😬 .
    Ja pijem čajík 🙂
    Čo plánujete na víkend?

• Ja sa nemusim vyhovarat, dnes tu ani sefstvo nemam 😃
    Trochu pojdem asi do Polusu na kafe 😃

• No komu že je lepšie? 😃

• tsts ja tu ani sefstvo nemam a aj tak musim makat 😛

• bré ránko.. ja ako tak dnes pozerám, tak tiež nemám moc roboty.. zatiaľ.. alebo ešte všetci ľudia spia, tak neotravujú 😬

• no ja mam dnes nejaku robotu,ako som predpokladala vcera, na porade som predsa len obdrzala nejake tie povinnosti 😠 koniec lenoseniu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém