Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Aj my sme mani vcera poradu. Ale nejako ma to obislo. Je mam vzdy vela prace pred poradou.Musim vytlacit milion instrukcii a inych blbosti. po nej mam volno.

• baby aj vy tam máte také hnusné počasie.. u nás prší.. ja to tak neznášam.. a to som si nezobrala dáždnik..

• u nas zatial len kvapka, este neprsi, ale je hrozne skaredo.. 😐 tiez nemusim taketo "o nicom" pocasie 😠

• Sponzor fóra
  • aj tu nie je nic moc pocko.. ale tolko roboty, ze je mi to dost jedno 😬

• ja sa tiez dnes nenudim, navyse poobede sa budem ucit na zajtrajsiu skusku a chcem ist kupit novy koberec do obyvacke, v Trend koberce maju vypredaje za slusne ceny 😃 tak to dnes ani nevnimam 😃

• ahojte ja mam konecne od noveho roka pocit ze vsetky procesy funguju perfektne, takze nie je problem s pracou a je rychlo spravena, takze mam cas sondovat po MK a inych detskych a tehu strankach, tak sa len kolega vypytuje ci funguju dobre, lebo nam nesiel chvilu net 😃

• A ja stále fungujem 😃 . Neviem, prečo nás už nevypli, keď mali o pol deviatej 🤔
    U nás prší a mne sa chce 😴

• aj u nas prsi, az teraz som si vsimla..
    ale amme chladnicku v kancli, konecne nam ju doniesli a aj premiestnili nabytk, tak som rada 🙂
    o 11 idem na obed 😃

• Baby idem aj ja obedovat. Bola som v trznici a vsade je tolko ludi. A ta doprava. Hodinu som stala na semafore.
    Fifi v Trende? Aj ja by som chcela novy koberec, tak mozno zbehnem pozret.

• janne: hej v Trende do konca januara, vcera som si to vsimla, tak tam treba chytro ist, kym nevypredaju lepsie kusy 😃

• my sa stale nevieme zhodnut, ci chceme koberce alebo nie.. kupila som aspon predlozky ku posteli a v obyvacke mame taky maly okruhly pod konferencnym stolikom..
    my ideme dnes pozerat garnize, maco zahlasil, ze sa mu nepacia tie, co mame 😃

• bez: ja chcem tiez len nieco male pod stolik v obyvke, vsade mame plavajuce 😉

• My tiež máme v obyvke len pod stolíkom, taký chlpatý 😃 , kúpili sme ho v Poľsku oveľa lacnejšie ako u nás 😵

• vidis iwi, taky nakupny vylet do polska by sa sikol.. len kedy 😬

• My mame tiez plavajuce. Len chodba a kupelka su kachlicky. V obyvke mame taky mali koberec len pod stolikom, ale na jednej navsteve som videla pod stolikom kozu z kravy a bolo to super. Tak teraz hladam nejaku umelu nahradu. alebo mozno aj zivu, uvidim ci najdem.

• Sponzor fóra
  • zivu kravu do obyvacky janne? 😃 😃 😃
    veru, do polska by som sla aj ja, len kedy 😐 😦

• My tiež plánujeme ísť niekedy po zime. My sme tam kúpili aj záclony, garniže, kúpelňovú poličku, čo v Baumaxe stála 14 490,- sk, tam sme ju kúpili za 7 000,- sk, presne takú istú 😵 .
    Garniže tie kovové po 500,- Sk...no neporovnateľné ceny s našimi. Vianočný stromček za 600,- sk, ozdoby....No my sme boli spokojní 🙂
    Fifi, zo ZA to nieje až tak ďaleko, či áno?

• iwi takze aj garnize v polsku? hmmmm

• Čaute baby 🙂
    Pozerám, že dobrá diskusia 🙂 Janne, keď zoženieš tú živú kravu pod stôl, tak hoď foto 😃 😃
    My mame tiež všade plávajúcu podlahu, okrem kuchyne, WC a kupelky, tam máme dlažbu....A koberček len uprostred obývačky 🙂
    No, ja sa idem ďalej učiť na skúšku......

• marya: drzim palce 😛
    iwus: nie je to daleko, len teraz v skuskovom fakt nie je kedy 😞

• Bez, no bože. A aký výber. Nahovor maca do Poľska, u nás Vás vyjdú drahšie...
    Mary, nech sa Ti to do hlavy len tak leje 😉 😃

• iwi len mam taky isty problem ako zuzka, ze nie je kedy.. ale budeme musiet.. vy ste kde boli nakupovat?

• bez: inak sa mi paci tvoje nove moto 🙂 😉 😃

• zuzi dik 😃 urobila som aj plagat do kancla, mame to na dverach, ked nas rozculi nejaky dolezity studentik alebo profak 😉

• Baby vďaka 🙂 Aj tak som z toho účta krepá..... 😐
    Bez, s tým mottom svätá pravda 😬

• mary nezavidim, ja som na ekonomiku uplne krepa

• caute ja mam zase zajtra danovnictvo a neviem vypocitat sankcny urok z omeskania neviem coho a mam to zevraj zajtra doniest 😃
    co sa tyka kobercov, my mame jeden(ktory sa sklada z 2) v obyvacke od sedacky po televizor taky pas a je veeeeelmi hunaty a sa na nom genialne spi hlavne v nedelu poobede 😃
    inak kupovany na SK, ale ked sa pozriem spatne na cenu, tak radsej z polska nie pravy a mohli byt 2 kociky 😃

• Si robite srandu z mojej kravy? Ale ked to zozeniem, tak vsetky zomrete od zavisti, ake to je pekne 😠

• no to veru je pravda, v ZA je predajna nabytku (menovat nebudem), kde maju polsky tovar asi s 250 % prirazkou, skoro ma porazilo, ked som videla, ze za koberec 2x 2 metre chceli cca 9tisic 😠

• Janne, to by nás ani nenapadlo, robiť si srandu 😃 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém