Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
myslim si ze uplne v pohode len si netreba tu skolu velmi pripustat... mam velmi vela cakajucich i uz mamiciek spoluziacok a je to mile... v sobotu som bola hlavnym zabavacom a robila som len dobru naladu pri cakani na chodbe pred skuskou a vsetci sa cudovali, takze zvladat sa to da... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Baby zohnala som si tu kravu pod stol. Pisali mi z nejakeho bitunku na strednom slovensku a poslali mi aj foto. Je to presne take ako som chcela. Teraz sa budeme musiet dohodnut na cene a pojdem si pre to. Tak sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
super Jani, a fotku kde najdeme, aby sme si to aj my ostatni vedeli predstavit :-D ja som kupila ten koberec v piatok, presne taky, ako som chcela. Este musime do tej farby vymalovat obyvacku a upravit stropne bodovky. Bude to super :-p
Odpovedať
Fifi hod link. Som zvedava. Ja foto pridam na chvilu do pripravneho albumu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, my sme zasa cez weekend obuchavali omietku, kde sa nam po zateceni vyduva.. fakt "zabava" :-N
Odpovedať
Nejde mi to pridat. Skusim znovu.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne: http://www.modrastrecha.sk/album/albu... :-D nie si na modrej streche?
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak taku len viac hnedu maju v ikea ;-)
Odpovedať
Jej aj ja pofotim domov a dam sa na modru strechu. Kravu tam idem dat hned.
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ta krava je fakt super ;-) sa mi to paci.... ja chcem kupit do spalne tiez kozu, ale bielu, taku ako z ovce, klasicku "huňu" :-D nasi ju maju doma a nasa Fifi sa na nej rada vyvaluje :-D
Odpovedať
Bez to vazne? Musim hned pozret. Asi som bola slepa.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bez nasla som len taku ako vravela fifi. Taku bielu a hunatu. Ale ja chcem kratkosrstu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko stoji ta biela hunata? v polsku su za 500 Sk :-D
Odpovedať
V Ikea stoji 1490. Aspon myslim.
Odpovedať
fifi a maju v Polsku aj taku kravu?
Odpovedať
Profilova fotka
no netusim Jani, ale biele hune maju isto :-D naposledy som tam bola pred svadbou a z nabytku a ostatnych doplnkov tam bolo kopu veci, len stale akosi nieto casu sa tam vybrat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani boli sme v piatok v ikea a mali ju tam, este som ju ukazovala petovi, ze takuto chces.. mozno je to nejaka novinka, nemaju ju este na webe =-) aj ja chcem ist do polska... garniiizeeeee a pod.. ;-)
Odpovedať
Bez dnes to vidim na sluzobnu cestu do Ikea. Idem aj tak nieco vybavit do Hypernovy, tak to je predsalen blizko :-D
Odpovedať
Idem teraz hned, kym nieje dopravny kolaps, lebo poobede to zasa bude nadlho
Odpovedať
Profilova fotka
heh :-D bez: garnize mali v ZA aj predajni koberce Trend, len som si nevsimla za aku cenu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
janka je zena cinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to si spravne vystihla :-D
Odpovedať
Baby nasla som ju tam, ale ta cena ma posadila. Stoji 5490 Sk. Maju tam aj take bledsie, trochu som to prehrabala, ale neviem ci mi to doma prejde. Hlavne ked manza zisti cenu :-(
Odpovedať
janne ty si bola tu v nasich koncoch a ani si ma nezavolala na kaficko??? inak myslim na teba kazde rano :-D .... ked nasadam do auta a zacitim vzdy cokoladu od vas.. :D lebo ked sme na kopecku tak sa to daleko siri ;-)
Odpovedať
Ja som inac mala taky pocit, ze tam pracujes, ale som si myslela, ze to je len pocit. No keby som to vedela.... Bola som na kave v Ikea, lebo otvarali az o desiatej a ja som tam uz o pol stepovala. Nabuduce budem mudrejsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani a aku cenu ti dali ti druhi? baby ja mam dnes tolko roboty, ze neviem, co skor :-p
Odpovedať
Profilova fotka
wow, to je dost za kusok koze :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Jaj, v poslednej dobe vas vobec nestiham :-| Janne, pekna krava :-D Daj aj zvuk, nech vieme, ako kravicka robi :-D :-D
Odpovedať
ale viete kolko mliecka este mohla ta kravicka nadojit ?? :-D :-D :-D to preto ta cena ..... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?