Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • Ten bitunok mi este neodpisal. Uvidim. Hadam nepovedia viac ako 3 litre, lebo to potom by som musela vazne pouvazovat, ci to ozaj chcem.
    A jani oni je nezabili len kvoli podlozke. Ona isto isla po kuskoch do predaja.

• jani taketo problemy koli jednej krave 😃

• Bez ked ja toho mam malo, tak si nejake musim este privytvorit 😃
    Keby ste nahodou niektora isla do toho Polska, tak mi prosim pozrite, ci tam take maju a co to stoji.
    Dakujem.

• Sponzor fóra
  • Jani, v Polsku je kopec krav, ale zas to Ti netreba chodit do Polska kvoli krave, napriklad na Liptove ich najdes dost 😃 😃

• No ja dievca z mesta sa v tom nevyznam. Ale budem musiet pohladat.

• no damy, nejako nam to tu upadaaaaa..
    vsetky ste na MK? 😮

• Dobre ranko. Aj ja som si vsimla. Ale co uz.

• jani ako tvoja koze? 😉

• caute 🙂

• caves zuzi, ten koberec, co si kupila, je fakt peknucky
    jani, 29. mame stretko v samorine, prides? 😉

• Bez istotne ze pridem. Ja to nejako nestiham sledovat. Ta teta z kravina mi este neodpisala, tak zatial neviem.

• Ahojte baby 🙂 No Bez, asi všetky majú veľa roboty...ja vás tiež vôbec nestíham 😞 , keď mám v robote chvíľu čas, tak sa snažím učiť do školy a závislačenie nič..... 😒 😃 😃 😃 Ale však skúškové sa už blíži ku koncu 😬 Potom aj ja budem s vami zháňať kravy 😃 😃 😃

• mary ja som mala vcera tolko roboty, ze som nestihala ist na wc.. aj dnes to bude perne, tak rychlo vyuzivam cas, kym to zasa zacne 😉
    jani takze je to o 19.30 v baste

• jej marya a ako skusky? to ucto v pohode??? 😉
    bez: dik 😃

• Ahoj, pozerám že co tu píšete o kravach ale nechce sa mi to čítať spätne lebo vás pozerám len cez telefón, tie stretka vám tak trochu závidím ale zase nemusím chodiť do práce 🙂

• Sponzor fóra
  • Janne, my asi pôjdeme, tak zistím kravu 😃
    Ináč, pekný dník 😵

• Fifi, no to účto 😃 😃 , predo mnou bolo asi 15 ľudí a len 1 spravil 😃 😃 starý bol naštvaný, že tam kvôli nám "musí" trčať, tak nikomu nedal šancu a všetkých vyrazil......tak som to potom radšej vzdala, snáď na ďalší termín bude mať lepšiu náladu 😃 😃 A Ty ako ? Práca z histórie dobre dopadla ? 🙂
    Bez, ja teraz dokonca aj prácu odkladám na vedľajšiu koľaj kvôli škole a už tu mám toľko vecí na práci 😐 Keby môj šéf vedel...... 😃 😃 😃

• Iwuska dakujem.
    Bez tak v Baste? Super, tam som uz asi rok nebola. A baby ide aj s potomkami?

• jani bez deti, len babska jazda
    scarlet ako sa dari? dufam, ze uz je to lepsie 😉

• marya: no parada 😠 somar, ked mal zlu naladu, to je jeho problem, drzim palceky... ja som mala v sobotu to pravo, dopadlo na A a pracu odovzdavam teraz v sobotu plus robim tiez skusku z ucta 😃 tak som zvedava

• ja som sa dnes rozhodla, ze sa od roboty nepotrham..mam tlak 300.. 😛
    Co mate inak nove? 😉

• Blahoželám Fifi 🙂 A na účto držím palce 😉
    No, ten somár keď má zlú náladu, tak nikto nemá šancu....

• ahojte baby.. ja sa tu tiež nejako nemôže dostať.. tí ľudia mi jednoducho dávajú zabrať.. tiež to tu nejak zanedbávam..

• dik marya, sisi vitaj 🙂

• blavacky co ste tu, zislo by sa mi male info..po kolko idu 4 i. byty v BA? 😉

• siska sa mi zda ze si tu davno nebola...
    myslim ze tvoja otazka je zaujimava, ale je to velmi rozdielne v ktorej casti BA, ale ak novostavby a 4i okolo 100 m2 tak cca od 7ml hore.... 😒
    inak pochvalim sa ze sme si konecne vybrali domcek s pozemkom v Zahorskej Bystrici a rovno sme ho pri cenovej ponuke aj zamietli, tie ceny su O T R A S N E !!!!!

• Sisa ani sa nepytaj. Su to hrazne sumy. Okolo 4 melony. Zavisi ze kde.

• fuj baby, to je hrozna suma za byt, za 4 melony mame vybraty domcek - dom roka 2007 😃
    www.canaba.cz - dom je landhaus 😛

• Lacnejsi je dom. Aj my sme sa rozhodli pre dom, ale asi tak za 5 ci 6 rokov. Skorej na to nebudu peniaze. Nechcem si brat niekolkomilionove uvery. A do konca zivota splacat 😞

• Waw Fifi, nádherný domček 😬 A kde bude stáť ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém