Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
morbidna, ale ma pravdu :-N :-D
Odpovedať
No pri tej dlhovekosti v nasej family by som sola v tom malom byte vecne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani silvi :-D :-D :-D rpi dlhovekosti v nasej rodine je to tiez mozne, preto sme si kupili 3izbak :-D :-D
Odpovedať
No 3 izby su lepsie ako 2. Ale darovanemu konovi sa na zuby nepozera ;-)
Odpovedať
Baby prave mi napisala veduca katedry, ze pan docent mi do indexu nic nezapise, lebo mi nema co zapisat. A to som dostala D. Ani neuviedol dovod preco mi nechce zapisat. Ja mam strasne nervy....
Odpovedať
janne to co je za bordel!! a mas to pisomne ze si dostala D? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jania to si mala pisomku alebo co? no uroven.. 8-(
Odpovedať
Nasla som vysledky, podla ktorych mam D. Bola to pisomka a vysledky vyvesil ten trtko osobne na chodbe. Boze taky bordel. Maximalne ma to demotivuje ]-(
Odpovedať
Ahojte dievčatá, už som tu straaaaaaaaaaašne dlho nebola, tak ani neviem čo máte nového. Ako sa Vám darí? ;-)
Odpovedať
ahoj anita ja sem tiez chodim stale menej :-( ale teraz som tu ! ja nove nic. dari sa mi tak normalne, takze som spokojna :) a co ty? ty si uz snazilka? ci uz tehulka?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, vitajte medzi nami :-D
Odpovedať
zuzi videla som vas bytik ;-) vyzera prijemne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ďakujeme za privítanie. No, ja som už 4 - mesačná tehuľka. Takže pekne rastieme :-) a veľmi sa tešíme, kedy sa uvidíme s bábom naživo.
Odpovedať
Profilova fotka
anita: blahozelaaaaaaaaaam :-D to je super, ze uz budete traja ;-) x-) levik: dakujemeeeee :-) zatial staci,kym nebude domcek :-D
Odpovedať
anita super, idem pozriet na MK, ci mas tam fotecky ;-) zuzi som necitala podrobne, co ste pisali, ale to som zachytila, ze pozemok pri terchovej a tak planujete.. my by sme tiez chceli, ale az o nejakych 10 rokov.. uvidime, ako bude :-)
Odpovedať
Levik, foto zatiaľ na MK nemám a ani sa tam nezapájam, som teraz dosť busy. Veľa práce v práci, prerábame si bytík a chceli by sme to stihnúť kým sa malé narodí... Aj niektorá iná zo septembroviek sa ku mne do spolku tehotných pridala, alebo som zatiaľ sám vojak v poli? :-D
Odpovedať
matenka (ale ta uz nechodi sem) a jeana a je zopar snaziliek.. ja som zatial snazillka - cakatelka ;-)
Odpovedať
joj napisala som to nejasne, ja som len cakatelka na snazilkovanie
Odpovedať
Profilova fotka
levik: pozemok sa riesi, dufam, ze bude :-D dom chceme tak o 5-6 rokov najneskor ;-) uvidime,ako to vsetko dopadne ;-) tehu musime teda na nejaky cas odlozit, kedze musime zbierat a setrit vela peniazkov :-( :-(
Odpovedať
no my sme este ani byt nedozariadovali, potom bude nove auto a potom deticky a ked sa z toho spamatame a vratim sa do prace, moze byt pozemok a dom. ale rozculuju nas v tomto dome tenke steny, preto sme uz o tom zacali hovorit.. musime nasetrit veeeeala aby ten dom bol kvalitny :-)
Odpovedať
Levik, tak keď príde ten pravý čas, tak nech je všetko ako má byť.
Odpovedať
dik anita ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my to tiez tak berieme, ale kedze sme v dvojizbaku, potrebujeme viac miesta skor ako za desat rokov :-D
Odpovedať
hej ked ste v 2-i. tak treba skor vymenit.. my sme sice v 4-izbovom ale pre tie steny chceme stavat aj tak.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, miesta a miestav :-D
Odpovedať
heh, uz teraz sme zvyknuti kazdy na vlastnu pracovnu :-D :-D hned ako si deti zasluzia kazde svoju izbu, musime mat dom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mate super vyriesene :-D :-D
Odpovedať
ktovie ako to bude, predsa len, pozemky v bratislave, ziadna sranda :-( mozno si tak rychlo odvykneme, ako sme privykli muz este v praci? moj hej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj Jani :-( o chvilu ale pride, volal mi, ze sa ide dat ostrihat...peciem mu babovku :-p a ja pisem seminarku 8-(
Odpovedať
ja marinujem kuracie stehna.. vidis uz je 19., uz idem zapnut ruru :-D zienka domaca :-D inak nepeciem teraz par tyzdnov nic, muz zakazal :-D on totiz nema rad sladke a na vianoce toho bolo az az potom som robila pred 2 tyzdnami kremes, kedze on rad kremovejsie, a jeden kusok si dal ochotne a dalsie -no nasilu tlacil, az mi zakazal piect :-D nastastie kamoska robi buduci vikend party, bude mat 30, tak som sa s nou dohodla, ze jej daco napeciem, tam kobylky pojedia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?