Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • morbidna, ale ma pravdu 😬 😃

• No pri tej dlhovekosti v nasej family by som sola v tom malom byte vecne 😉

• jani silvi 😃 😃 😃 rpi dlhovekosti v nasej rodine je to tiez mozne, preto sme si kupili 3izbak 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No 3 izby su lepsie ako 2. Ale darovanemu konovi sa na zuby nepozera 😉

• Baby prave mi napisala veduca katedry, ze pan docent mi do indexu nic nezapise, lebo mi nema co zapisat. A to som dostala D. Ani neuviedol dovod preco mi nechce zapisat. Ja mam strasne nervy....

• janne to co je za bordel!!
    a mas to pisomne ze si dostala D? 🤔

• jania to si mala pisomku alebo co? no uroven.. 😦

• Nasla som vysledky, podla ktorych mam D. Bola to pisomka a vysledky vyvesil ten trtko osobne na chodbe. Boze taky bordel. Maximalne ma to demotivuje 😠

• Ahojte dievčatá, už som tu straaaaaaaaaaašne dlho nebola, tak ani neviem čo máte nového. Ako sa Vám darí? 😉

• ahoj anita
    ja sem tiez chodim stale menej 😞
    ale teraz som tu !
    ja nove nic. dari sa mi tak normalne, takze som spokojna 🙂
    a co ty? ty si uz snazilka? ci uz tehulka?

• ahojte baby, vitajte medzi nami 😃

• zuzi videla som vas bytik 😉 vyzera prijemne 😉

• Ďakujeme za privítanie. No, ja som už 4 - mesačná tehuľka. Takže pekne rastieme 🙂 a veľmi sa tešíme, kedy sa uvidíme s bábom naživo.

• anita: blahozelaaaaaaaaaam 😃 to je super, ze uz budete traja 😉 😵
    levik: dakujemeeeee 🙂 zatial staci,kym nebude domcek 😃

• anita super, idem pozriet na MK, ci mas tam fotecky 😉

zuzi som necitala podrobne, co ste pisali, ale to som zachytila, ze pozemok pri terchovej a tak planujete.. my by sme tiez chceli, ale az o nejakych 10 rokov.. uvidime, ako bude 🙂

• Sponzor fóra
  • Levik, foto zatiaľ na MK nemám a ani sa tam nezapájam, som teraz dosť busy. Veľa práce v práci, prerábame si bytík a chceli by sme to stihnúť kým sa malé narodí...

Aj niektorá iná zo septembroviek sa ku mne do spolku tehotných pridala, alebo som zatiaľ sám vojak v poli? 😃

• matenka (ale ta uz nechodi sem) a jeana a je zopar snaziliek.. ja som zatial snazillka - cakatelka 😉

• joj napisala som to nejasne, ja som len cakatelka na snazilkovanie

• levik: pozemok sa riesi, dufam, ze bude 😃 dom chceme tak o 5-6 rokov najneskor 😉 uvidime,ako to vsetko dopadne 😉
    tehu musime teda na nejaky cas odlozit, kedze musime zbierat a setrit vela peniazkov 😞 😞

• no my sme este ani byt nedozariadovali, potom bude nove auto a potom deticky a ked sa z toho spamatame a vratim sa do prace, moze byt pozemok a dom. ale rozculuju nas v tomto dome tenke steny, preto sme uz o tom zacali hovorit.. musime nasetrit veeeeala aby ten dom bol kvalitny 🙂

• Levik, tak keď príde ten pravý čas, tak nech je všetko ako má byť.

• dik anita 😉

• my to tiez tak berieme, ale kedze sme v dvojizbaku, potrebujeme viac miesta skor ako za desat rokov 😃

• hej ked ste v 2-i. tak treba skor vymenit.. my sme sice v 4-izbovom ale pre tie steny chceme stavat aj tak.

• fiha, miesta a miestav 😃

• heh, uz teraz sme zvyknuti kazdy na vlastnu pracovnu 😃 😃 hned ako si deti zasluzia kazde svoju izbu, musime mat dom 😃

• no to mate super vyriesene 😃 😃

• ktovie ako to bude, predsa len, pozemky v bratislave, ziadna sranda 😞 mozno si tak rychlo odvykneme, ako sme privykli
    muz este v praci? moj hej 😞

• aj moj Jani 😞 o chvilu ale pride, volal mi, ze sa ide dat ostrihat...peciem mu babovku 😛 a ja pisem seminarku 😦

• ja marinujem kuracie stehna.. vidis uz je 19., uz idem zapnut ruru 😃 zienka domaca 😃 inak nepeciem teraz par tyzdnov nic, muz zakazal 😃 on totiz nema rad sladke a na vianoce toho bolo az az potom som robila pred 2 tyzdnami kremes, kedze on rad kremovejsie, a jeden kusok si dal ochotne a dalsie -no nasilu tlacil, az mi zakazal piect 😃 nastastie kamoska robi buduci vikend party, bude mat 30, tak som sa s nou dohodla, ze jej daco napeciem, tam kobylky pojedia 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém