Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • keď najhoršie je to, že už som hádam všetko vyčerpala na vianoce.. keby mal narodky trošku neskor.. aspoň by sa mi podarili nenápadne z neho vymámiť nejaké iné inšpirácie, čo by som mu mohla dať..

• No ja mam opacny problem. Moj muz vecne nieco chce. Mal by mat narodeniny aspon 5 krat do roka, aby som to stihala kupovat. Ale to by som musela aspon raz tolko zarabat,

• Janne 😃 😃 😃 Náročný manželík 😃 😬

Ja mám tiež vždy problém, že čo mu kúpiť, ale našťastie to nemusím riešiť tak skoro po Vianocoach 😬
    Ale teraz zas stresujem, lebo ráno sa vybral na služobku do Slovinska, a neviem sa mu dovolať, je nedostupný a zas ma chytá panika, že sa mu niečo stalo..... 😞 ja z toho jeho cestovania asi raz zošaliem.... 😐

• Sponzor fóra
  • Neboj, len nema signal.
    No moj ma zasa narodky tesne pred vianocami, takze to je asi jedno.

• Jani, no chudák Tvoj manžel...toľko vecí chce a musí na ne čakať celý rok 😃 😃

• Tak mu treba 😃 😃 😃
    Ale nie. Ved ja mu vzdy kupim co chce. Aj ked nema narodky. A ked mu nekupim ja, kupi si on 😉

• Drzo predbieha Ježiška, čo ? 😃 😃
    Ten môj je ešte stále nedostupný 😐 😞

• ahojte babule. moj muzicek tiez bude mat toto leto 30. planujem prekvapko - zorganizovat nejaky vylet na predlzeny vikend. ale este uvidim ako to dopadne, casu dost 😃

• kedze mam muza o par mesiacov mladsieho, pockam si, co mi da on na 30tku a potom ja nieco vymyslim 😃 😃 😃

• Bez, Ty máš ale privilégiá 😃 😃 To ja si ešte na 30-tku počkááám....Ale už som si vybrala darček k 40, lebo vraj na náš trh to príde až o cca 20 rokov 😃 😃 😃 😃

• mary ty si iny planovac a prognostik 😃

• Pri mojom chlapovi treba, on sa vždy tak trápi kým vymslí nejaký darček, takto má aspoň tých 17 rokov náskok a nemusí si hlavu lámať čo mi kúpiť....a už by mal začať na to šetriť, lebo inak bude neskoro 😃 😃 😬

• ahojte, dnes to tu blblo? fiha 😕
    som zavalena robotou, tak som sa zapla az teraz a mordujem do seba uctovnictvo 😠

• Dobré ránko, oriešok, mám podobný problém ako ty. Manžel má 30 začiatkom februára a tiež netuším, čo vymyslím 😞 . Ak by Ťa niečo osvietilo, daj prosím, vedieť, dík 😉 .

Iwi, termín mám 8.7. 🙂 .

• jeeej anita ja mam narodky 7.7. 😃

• Sponzor fóra
  • Dobre ranko . Bez uZ teraz chapem preco si nemala svadbu 7.7.2007 😃

• No, bez, možno si drobec, trochu pohne a bude tu 07.07. 😃 a budete oslavovať spolu. 😃

• 😵 To je pekny datum, aspon si ho kazdy lahsie zapamata..ja mam narodky 4.4. a len malo ludi zabudne..
    Uf, tento vikend mame perny..2 plesy, aj v piatok, aj v sobotu 😬 😃

• jeeej sisa aj my ideme v sobotu na ples...
    ake budes mat saticky? lebo ja ziadne dlhe nemam tak ideme dnes nieco kupit, teda aspon dufame 😴

• jani svadbu sme nemali 7.7. lebo ma okaslala matrikarka a nenapisala nas na ten datum a ked som jej to pripomenula, tak uz mala plno
    jeej aj ja chcem ist na ples.. ja som od soboty slamenna vdova, muz ide do ameriky

• ja som aj rozmýšlala, že by som mu kúpila nejaký predĺžený výkend.. samozrejme by som išla s ním 😃 neviete mi poradiť, kde je dobre.. niekde sa ísť zregenerovať.. na masáže, rôzne procedúry.. saunovať sa...

• Aj ja by som isla na vikend. Asi ked budem mat trochu cas, tak popozeram na nete.

• oriesok, zial neviem poradit, kde a kam ale my sme minuly rok pozerali na velku noc welness a je toho straaasne vela... lae pozerali sme to neskoro a bolo to vybookovane...

ale zase ja by som sa chcela opytat ci nemate skusenosti trebars s popolnocnymi satami z Wien, lebo zial na SVK nezozeniem ziadne na mna dlhe (na ten ples), tak dnes chceme ist tam, ale ak by ste vedeli kam konkretne ist tak by mi to pomohlo...

• jeana..budem mat tie, co som mala na svadbe ako popolnocne..popozeram nejake foto a prihodim 😉
    Oriesok..ja by som odporucala HU, napr. Miskolc - Tapolca..uuuplne super, tiez sa chystame 😵

• Silvi, aj my ideme plesať v piatok 🙂 .
    Anitka, nech sa darí 😉
    Jáááj, aj ja by som išla na nejaký welness 🙂

• A este odporucam na welness V. Tatry..tam je tych hotelov vela..my ideme na taky predlzeny cez V. Noc 😵

• a nepočuli ste niektorá aj o kúpeloch v Rajeckých Tepliciach.. ako tam je? keď sme tam boli pozrieť kamarátov, čo tam bývajú tak sa nám tam celkom páčilo..

• ja som cca pred 2 rokmi o tom pocuvala len same dobre veci, ze je tam nejaka supr restika uprostred jazera alebo co a super sluzby...

• jeana inak bola si sa pozriet v tej novej pasazi medzi dunajskou a grosslingovou? tam maju velmi pekne saty a aj myslim siju..
    ja by sm sla na takyto wellness pobyt do piestan 😉

• to moze byt super ze ked aj siju cize by mi prisposobili na vysku ale stihli by to do zajtra vecera ??? 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém